NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100
Bytom
Najlepszy dentysta, godny zaufania. Przełamałam swój lęk jeśli chodzi o leczenie swoich zębów, ale to tylko zasługa doktora. Dziękuję
Pan doktor to wspaniały lekarz, fachowiec chirurg a do tego przesympatyczny człowiek. Trafnie diagnozuje, tłumaczy chorobę i metody leczenia. U mnie wykonywał zabieg usunięcia znamienia na twarzy, natomiast u męża wykonał bardzo ciężką i skomplikowaną operację. Można powiedzieć że dzięki Jego umiejętnościom i fachowości mąż żyje i ma się dobrze.Ta bardzo ciężka operacja miala miejsce w Covidzie. Serdecznie Panu , Panie doktorze dziękujemy.
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904
Piekary Śląskie
Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Wyszyńskiego 39/6
66-400
Gorzów Wielkopolski
Dr Piotr Kowalski to lekarz, którego kompetencje, odwaga i sposób myślenia wykraczają daleko poza standardową praktykę. To człowiek, który nie tylko ratuje zdrowie — on ratuje ludzkie życie z taką pewnością, spokojem i precyzją, że pacjent czuje się po prostu bezpieczny. A w mojej sytuacji bezpieczeństwo było luksusem, którego nikt w Polsce nie chciał mi dać. Miałam śrubę osadzoną zaledwie 3 milimetry od aorty. Każdy lekarz, do którego trafiałam, mówił: …
O Panu doktorze mogę powiedzieć same superlatywy. Niezwykle kompetentny, niezwykle kulturalny, spokojny i empatyczny. Lekarz przez duże "L". Pragnę także wyrazić wielie dzięki oraz uznanie za kompetencje, kulturę oraz wrażliwość dla Pani pielęgniarki Lucyny Szymańskiej przyjmującej w Endomedzie z Panem doktorem. Bardzo Państwu dziękujemy.
" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642
Wrocław
Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200
Sieradz
Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).
ul. Jantarowa 25A
75-256
Koszalin
Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741
Opole
Najwspanialszy chirurg z dużą empatia i wspaniałym podejściem do pacjenta. Byłam operowana przez Doktora dwa razy /woreczek żółciowy i żylaki /dzięki Dr. Cielniaszkowi pokonałam strach przed operacją.
Wrocław
Pani chirurg jest wspaniałym lekarzem z powołaniem. Zabieg wykonała bezboleśnie i w bardzo miłej, empatycznej atmosferze. Wszystko dokładnie wyjaśniła i z chęcią odpowiadała na pytania. W trakcie wizyty czujesz się należycie zaopiekowany.
Prywatny Gabinet Dentystyczny
ul. Jasna 17c
09-400
Płock
Bardzo polecam Panią Doktor. Jest miła, kompetentna, skrupulatna. Kobieta anioł. Przyjęła mnie z bólem zęba, po perturbacjach u innego stomatologa i pomogła już nie jeden raz. Satysfakcja gwarantowana, zna się na tym co robi. Ma doświadczenie. Świetney kontakt, będę wracać. Poczułam ulgę, gdyż ząb przestał boleć. O dobrego specjalistę w tych czasach trudno, a Pani Doktor jest fachowcem.
Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600
Radom
Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalista, posiadający duża wiedzę, którą wykorzystuje w leczeniu pacjentów. Poza tym, jest bardzo sympatyczny, uprzejmy. Doskonale stawia diagnozę i bardzo szczegółowo tłumaczy pacjentowi jego dalsze leczenie. Na wizycie pacjent czuje się komfortowo, potraktowany z sercem, a co ważne pacjent czuje, że jest w bardzo dobrym rękach. Pan Doktor, to super lekarz i super człowiek. Gorąco polecam.
Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin
Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
Kutrzeby 12/11
Szczecin
potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Wcześniej leczyłem się w dwóch innych gabinetach. Niestety ówczesne leczenie wiązało się z powracającym bólem leczonych zębów oraz utraty sporej ilości czasu i pieniędzy (kilkadziesiąt wizyt na "wyminę opatrunku"). Leczenie finalnie doprowadziło do diagnozy "ząb nadaje się już tylko do usunięcia". Dzięki temu, że w końcu trafiłem do gabinetu Pani doktor Katarzyny Osajdy udało się odratować zęby zniszczone leczeniem gdzie indziej. Finalnie całe leczenie przebiegło pomyślnie, z czego jestem bardzo …
Cudowne ręce dr.Tomasza Mierzwińskiego znów poprawiły mi chumor, to już kolejny raz kiedy zaufałam doktorowi i jestem pod wielkim wrażeniem precyzji i perfekcyjności w wykonaniu zabiegu tym razem - lip lifting, polecam z całego serca !Doktor jest cierpliwy,skupiony na pacjencie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania bez pośpiechu opisując dokładnie procedure zabiegu i służy pomocą po zabiegu, cały personel kliniki jest wspaniały ,czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie już na wejściu …
Doktor Marek Orkiszewski 31 lat temu uratował życie mojemu synowi w szpitalu Biziela w Bydgoszczy, za co jestem całym sercem wdzięczna doktorowi przez te wszystkie lata. Doktor przeprowadził wówczas innowacyjną metoda operację jelita cienkiego u mojego syna. Wynik operacji był rewelacyjny. Jelito się zregenerowało. Doktor wtedy powiedział proroczo " Będzie chłop". I jest dziś 32 letni chlop. Dziękuję, dziękuję....Doktorze.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: