Lekarze Chirurg stomatolog Przemyśl

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Z całego serca polecam. Świetne podejście do dzieci.Moje córki bardzo chętnie odwiedzają gabinet.W nagłej sytuacji zawsze możemy liczyć na szybką pomoc Pana Macieja.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Lidia Skowronek

Ortodonta, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu. Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek. Edmund Hałasik.
Bardzo dobra dentystka, umawia się na konkretną godzinę bez kolejek ! fachowość i świetne ceny pełna uczciwość to co nie może zrobić sama przekierowuje gdzie indziej jestem w 100% zadowolony a mam co robić z zębami.
Opinia dodana przez: Oskar

lekarz Artur Kustosz

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

lek. dent. Michał Czekanowski

M Gabinety Stomatologiczne
ul. 3 Maja 24
37-700 Przemyśl

Nareszcie mam porządek z zębami. Fachowość, kompetencje i co najważniejsze chęci do pracy. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Wojciech Skibiński

Franciszkańska 37 lok. 5
Przemyśl

Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Próbki natychmiast zostały wysłane do laboratorium, a o wynikach zostałam powiadomiona telefonicznie. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Mieczysław Bogusławski

Lwowska 32E/28
37-700 Przemyśl

Równo 10 lat temu operacja usunięcia tarczycy. Jedyne ręce, którym byłam w stanie zawierzyć, ze wszystko się uda i struny głosowe zostaną na swoim miejscu. Nie myliłam się. A ,co do blizny dobrze należy się wpatrywać, aby ją dostrzec. Doktor z powołania, wspaniały fachowiec!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Anna Husejka-Stabiszewska

NZOZ "Ginekologia"
Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Kompetentny lekarz budzący zaufanie i dbający o komfort pacjenta, co w przypadku tej specjalizacji jest moim zdaniem bardzo ważne. Pani doktor nie żałuje czasu na informowanie pacjenta odnośnie szczegółów przebiegu leczenia.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Alicja Blusiewicz

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Najlepsza dentystka do jakiej miałem przyjemność chodzić przez 10 lat. poprawiała to co inni dentyści nie potrafili zrobić dobrze
Opinia dodana przez: Oskar Terlecki

lek. dent. Aneta Daraż

Mokra 5
37-700 Przemyśl

cudowna pełen profesjonalizm. lekarz z powołania. można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy,a robota wykonana bez zarzutu, polecam!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Remigiusz Świrk

ulica 3 Maja 28
37-700 Przemyśl

Super super super fajny miły kompetentny uprzejmy zadbany lubiany przez całą moją rodzine zawsze poswieca tyle czasu ile potrzebujemy Monika

lek. dent. Michał Wojcieszko

lek. dent. Magdalena Jędrychowska

Gabinet Stomatologiczny
Dybawka 16
37-741 Przemyśl

Kompetentna ,miła , zabójcza ! ,tłumaczy i pokazuje az za duzo...kompleksowo calłosciowo podtrzymuje temat leczenia.Szybka ale precyzyjna.Kazdemu polecam nawet jak ktos sie boi...Miluś.

lek. dent. Małgorzata Długosz-Gwizdak

Gabinet
Piotra Skargi 1
37-700 Przemyśl

Świetna obsługa, trafiłem przez przypadek z innego gabinetu i korzystam już 6 lat. Naprawy lepsze niż oryginał ;-). Z czystym sumieniem - POLECAM
Właśnie wróciłem z wizyty w gabinecie pana Andrzeja Duplagi, jak dla mnie to najlepszy stomatolog w Przemyślu, bardzo kontaktowy, tłumaczy co będzie w danej chwili robił z zębem, jest bardzo dokładny, to prawdziwy fachowiec . Jestem mega zadowolony z wizyty w jego gabinecie i serdecznie polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Małgorzata Kęnska

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2
37-700 Przemyśl

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Janusz Margański

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOMED - Poradnie Urazowo-Ortopedyczna, Preluxacyjna, Reumatologiczna i Leczenia Osteoporozy
ulica Basztowa 13
37-700 Przemyśl

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Widać że to jest lekarz z powołania. Nie zostawi pacjenta w chorobie
Opinia dodana przez: Rafał

Maria Burnatowicz-Koszykowska

Ratuszowa 2
37-700 Przemyśl

leczę się u p.stomatolog razem z dziećmi które są zachwycone.Ma pani bardzo dobre podeście do pacjentów i dobrze leczy.

lek. dent. Anna Ląg-Dąbek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

DENTA-MED
J.SŁOWACKIEGO 19
37-700 Przemyśl

Pani Doktor jak i Asystentka mają bardzo profesjonale podejście do pacjentów zarówno tych dorosłych jak i małych dzieci. Miła atmosfera w gabinecie i rozmowa zlikwidowała moje stresy i mojego dziecka . Sprzęt w gabinecie bardzo nowoczesny , czysto super lokalizacja w centrum miasta . Ceny jak na prywatny gabinet nie są wygórowane to najważniejsze i jakościowo polecam materiały na których Pani Dr pracuje. Serdecznie polecam Panią Anię satysfakcja gwarantowana :) ...