Filtruj terminy

Choroby Zakaźne Poznań

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Pani prof. jest Aniołem, tak jak piszą pozostałe osoby, pacjenci Pani prof. Pani prof. dokładnie mnie zbadała, wysłuchała mojej historii o chorobie, moich wątpliwościach i obawach, zaleciła badania. Bardzo sympatyczna osoba, miła, kulturalna, pełny profesjonalizm, z uwagą słuchała co mówię. Teraz idę na badania, mam nadzieje że 2-letnie poszukiwanie powodów mojej choroby u dermatologów, alergologów itp. itd. zakończy się trafną diagnozą Pani prof. Na co liczę i jestem pełna optymizmu, ...

Strażacka 26
62-002 Suchy Las, Poznań

Bardzo miła a przy tym kompetentna pani doktor, naprawdę pomogła wyleczyć moje dziecko, a przede wszystkim dokładnie wyjaśniła ...

prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Pediatra

Poznań

Jako lekarz jest dobry ale co do papierkowych spraw jest nie ogarnieta osoba przez co mialam problemy w szkole bo nie dostarczylam dokument od doktora Sprawa tez o lek z importu docelowego lekarz poprostu to olal walczylam sama przez dlugi czas z NFZ lekarz mial doslac papier zwiazany z tym a jego nie kompetentnosc doprowadzila ze zostalam z tym sama no i bez leku Zero odpowiedzialnosci co przy chorobie mojego ...
Opinia dodana przez: Monika

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba
Opinia dodana przez: alicja

Poznań

Lekarz idealny, tak po prostu. Z sercem, podejściem dla pacjenta. Naprawdę polecam, bo lepszego nigdy nie spotkałam.
Opinia dodana przez: martynaaaa

Poznań

Kompetentna i miła osoba. Fachowo podeszła do mojego problemu. Prosiła o kontakt po zakończeniu leczenia - chciała wiedzieć czy wszystko wyszło pomyślnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

Poznań

Ciężko stwierdzić. Wiadomo każdy ma dobry lub zły dzień. Starała się być miła, rozmawiała. Ale tak brak pewności siebie. Ogólnie ocena dobra

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Ciekawe ...
Zaciekawiły mnie te opinie, które zobaczyłem przypadkowo. "Siła złego na jednego".
Mam wrażenie, że takie opinie mogą dotyczyć jedynie genialnego lekarza w stylu postaci filmowej dr House, one też jest okropny.
Opinia dodana przez: dr n. med. Arkadiusz Konieczny