Filtruj terminy

Choroby Zakaźne Poznań

prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog

Poznań

dzisiaj przed uowiona wizyta do Profesora dostalam telefon, ze wizyta jest odwolana bo Pan profesor zmarl tak sie wstrzasnelam ta wiadomoscia.
Wspanialy, niesamowity czlowiek, fantastyczny specjalista moge powiedziec ze uratowal mi zycie i dal ogromne wsparcie do walki z choroba dzieki niemu Jego postawie i dobremu leczeniu szybko stawalam na nogi.
Bardzo bedzie mi Pana brakowalo😟
szczere kondolecje dla rodziny
Opinia dodana przez: marlena

dr n. med. Janusz Furmaniuk

Choroby zakaźne

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Ciekawe ...
Zaciekawiły mnie te opinie, które zobaczyłem przypadkowo. "Siła złego na jednego".
Mam wrażenie, że takie opinie mogą dotyczyć jedynie genialnego lekarza w stylu postaci filmowej dr House, one też jest okropny.
Opinia dodana przez: dr n. med. Arkadiusz Konieczny

prof. dr hab. n. med. Wanda Kocięcka

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Pani prof. jest Aniołem, tak jak piszą pozostałe osoby, pacjenci Pani prof. Pani prof. dokładnie mnie zbadała, wysłuchała mojej historii o chorobie, moich wątpliwościach i obawach, zaleciła badania. Bardzo sympatyczna osoba, miła, kulturalna, pełny profesjonalizm, z uwagą słuchała co mówię. Teraz idę na badania, mam nadzieje że 2-letnie poszukiwanie powodów mojej choroby u dermatologów, alergologów itp. itd. zakończy się trafną diagnozą Pani prof. Na co liczę i jestem pełna optymizmu, ...

dr Katarzyna Świętek

Poznań

Bardzo miła Pani doktor, wysłucha z czym sie przychodzi, omawia kompleksowo cały proces leczenia, nie obiecuje cudów, ostrzega przed ewentualnymi konsekwencjami nie stosowania zaleceń. Proces leczenia kompleksowy .Zdecydowanie polecam choć do Pani doktor trudno się dostać.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Iwona Mozer-Lisewska

Pediatra, Choroby zakaźne

Poznań

Kompetentna i miła osoba. Fachowo podeszła do mojego problemu. Prosiła o kontakt po zakończeniu leczenia - chciała wiedzieć czy wszystko wyszło pomyślnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Arleta Kowala-Piaskowska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba
Opinia dodana przez: alicja

dr n. med. Hanna Jóźwiak

Choroby zakaźne, Pediatra

Strażacka 26
62-002 Suchy Las, Poznań

Wspaniała lekarka z cudownym podejściem do dzieci. Jestem zachwycona! :)
Wszystko dokładnie wytłumaczy, przebada dziecko bez stresu i płaczu, ciepła i przyjazna osoba. Polecam najmocniej!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Marszałek

Poznań

Lekarz idealny, tak po prostu. Z sercem, podejściem dla pacjenta. Naprawdę polecam, bo lepszego nigdy nie spotkałam.
Opinia dodana przez: martynaaaa