Choroby Zakaźne Poznań

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Pani prof. jest Aniołem, tak jak piszą pozostałe osoby, pacjenci Pani prof. Pani prof. dokładnie mnie zbadała, wysłuchała mojej historii o chorobie, moich wątpliwościach i obawach, zaleciła badania. Bardzo sympatyczna osoba, miła, kulturalna, pełny profesjonalizm, z uwagą słuchała co mówię. Teraz idę na badania, mam nadzieje że 2-letnie poszukiwanie powodów mojej choroby u dermatologów, alergologów itp. itd. zakończy się trafną diagnozą Pani prof. Na co liczę i jestem pełna optymizmu, że tym razem uda się ustalić przyczynę mojej pokrzywki. Pani prof. jest osobą godną polecenia.

Strażacka 26
62-002 Suchy Las, Poznań

Bardzo miła a przy tym kompetentna pani doktor, naprawdę pomogła wyleczyć moje dziecko, a przede wszystkim dokładnie wyjaśniła ...

prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog

Poznań

Bardzo dobry specjalista leczy syna 10 lat zanim trafiliśmy do pana profesora nasze życie było koszmarem ciągłe ataki padaczki zmiany lekarstw i bezradni współczujący kolejni lekarze. Dzięki profesorowi ataki stawały się coraz rzadsze i na dzień dzisiejszy 3 lata minęły bez ataku i jesteśmy w trakcie odstawiania tabletek. polecam każdemu to świetny neurolog

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba

Opinia dodana przez: alicja

Poznań

Lekarz idealny, tak po prostu. Z sercem, podejściem dla pacjenta. Naprawdę polecam, bo lepszego nigdy nie spotkałam.

Opinia dodana przez: martynaaaa

Poznań

Kompetentna i miła osoba. Fachowo podeszła do mojego problemu. Prosiła o kontakt po zakończeniu leczenia - chciała wiedzieć czy wszystko wyszło pomyślnie. Polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Poznań

Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Prawidłowo postawiła diagnozę i sposób leczenia, co w moim przypadku innym lekarzom się nie udało.

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Ciekawe ...
Zaciekawiły mnie te opinie, które zobaczyłem przypadkowo. "Siła złego na jednego".
Mam wrażenie, że takie opinie mogą dotyczyć jedynie genialnego lekarza w stylu postaci filmowej dr House, one też jest okropny.

Ciekawe ...

Opinia dodana przez: dr n. med. Arkadiusz Konieczny

Poznań

Fatalny lekarz. Diagnoza, że jestem zdrowa niepoparta żadnym badaniem, ironiczne uwagi, wyszłam z gabinetu przekonana o tym, że tylko zajmuję miejsce w kolejce "prawdziwym chorym". Objawy, z którymi przyszłam oczywiście nie ustąpiły i byłam zmuszona udać się do innego lekarza, który jednoznacznie stwierdził, że coś jest nie w porządku. Dalsze badania w toku, wszystkim zainteresowanym stanowczo odradzam wizytę u tego "lekarza",

Opinia dodana przez: mmm