lekarz Dariusz Asztabski

3,3
3,1
3,4
3,4

Nikomu nie polecam.Chodziłam do pana doktora cała ciaze i wydawał mi sie miły,jednak poród to była masakra.Rodziłam mojego syna 41 godzin,prawie przez cały czas miałam bole parte.Wody odeszły mi juz w domu,wiec to cud ze moje dziecko zyje i wogole jest zdrowe i nie ma niedotlenienia (bo ile dziecko moze byc bez wod wszyscy wiedza).Połozna była wspaniała,przez cały czas dzwoniła do dyzurki prosiła pana doktora zeby sie mna zainteresował,bo jest zle.Kiedy na mnie patrzyła to miala normalnie łzy w oczach,bo wiedziała ze musza zrobic mi cesarke (chociaz bardzo chciałam urodzic naturalnie),bo głowka mojego dziecka wogole nie przesówa sie w doł.A przeciez do tego potrzebny był lekarz.Dopiero gdy moj maz usłyszał ze tetno naszego dziecka jest ledwo wyczówalne i zobaczył ze jestem praktycznie nieprzytomna(juz majaczyłam) dosłownie wytargał,oczywiscie spiacego pana doktora z kanciapy i dopiero wtedy zrobiono mi cesarskie ciecie.To cud,ze wszystko skonczyło sie dobrze,no prawie dobrze.Bo niecały rok pozniej straciłam czesciowo władze w nogach ,gdyz okazało sie ze od tak długiego porodu na kregosłupie na odcinku krzyzowym zrobiły mi sie 3 przepukliny,dzieki cudownym lekarzom z oddziału neurochirurgii,ktorzy mnie swietnie zoperowali nie jezdze teraz na wózku inwalidzkim,bo władza w nogach powrociła.I niech nikt mi bzdur nie opowiada jaki pan doktor jest cudowny,bo u niego wszystko zalezy od humoru i niestety chyba tez od kasy.Takie jest moje zdanie!To co przeszlismy przez tego pana to tylko my z mezem wiemy.I oczywiscie te osoby ,ktore miały takiego pecha jak my,widze ze takich tu jest wiele!

Świetny lekarz. Wdrożył leczenie, żebym mogła zajść w ciążę, prowadzi moja ciążę bez zastrzeżeń. Zawsze można do niego zadzwonić z pytaniem, nigdy nie odmówił mi pomocy. Polecam!

Doktor Asztabski, nie potrafi zająć się pacjentką w odpowiedni sposób, dziwię się, że ma aż tyle pacjentek, może boją się poszukać innego lekarza, może myślą że trafią na jeszcze gorszego, naprawdę tego niewiem, ale nie polecam go wam dziewczyny. Jest miły i zawsze uśmiechnięty, ale nie potrafi zająć się pacjentką w odpowiedni sposób. BYŁAM przez pewien czas pacjentką pana doktora i nie jestem zadowolona z jego uslug. Na pierwszej wizycie jak zapytał czy jestem dziewicą i odpowiedziałąma że tak, to się zdziwił że 20 lataka i jeszcze dziewica, i jeszcz zaczoł insynówać że niektóre w moim wieku to już drugie dzicko maja. żal,pl. Po ponad roku leczenia przprowadził dopiero badanie ginekologiczne bo moje dolegliwości go do tego zmusiły, szok, co to za lekarz. A powinien takie badanie przeprowadzić na pierwszej góra drógiej wizycie, a on to zrobił na około 20. No przepraszam bardzo ale gdzie tu jego kompetencja. Już nie jestem jego pacjętką na szczęście już nie jestem. I jak poszłąm do innego ginekologa bardziej kompetętnego to zają się moim problemem bardziej, skierował na różne badania, i na pierwszej wizycie przeprowadzi badanie i to bardzo dokładne i delikatnie, chodz nadal byłam dziewicą i jego to nie dziwiło, bo tamten lekarz był lekarzem z powołania, a nie tak jak pan Asztabski.

P.S.
Jeśli chodzi o ciężarne to moja przyjeciółka chodziłą do doktora Asztabskiego i powiedziała że nigdy więcej nie pujdzie do niego, bo jak się puźniej dowiedziała to połowy badani nie miała przeprowadzonych. Naszczęście dziecko urodziło się zdrowe. A po wyjściu ze szpitala jak miałą iść po 6 bodajrze tygodniach na konsultację to zmieniła lekarza na 100000000 rzay lepszego niez pan Asztabski. I teraz chodzi do niego i jest bardzo zadowolona nie tak jak z pana Asztabskiego.

Godny polecenia lekarz prowadził moja cała ciążę teraz druga . Pierwsza była zakończona cesarska pan doktor po cesarce co 20 minut przychodził do mnie sprawdzał jak się czuje. Przez cały pobyt w szpitalu przynajmniej 2 razy dziennie do mnie przychodził. Jednym słowem fachowiec w 100%

U "doktora" Asztabskiego leczylam sie 5 lat... Leczylam? Od 14-stego roku leczyl mnie tabletkami antykoncepcyjnymi, ktore jak sie okazalo byly niepotrzebne. Przez te 5 lat mialam raz zrobione usg i cytologie. Prawie kazda wizyta trwala nie wiecej niz 2 minuty;/ Wypisal recepte i nawet nie chcial badac...;/ Zapewnial ze wszystko jest wporzadku... Kiedy pytalam dlaczego boli mnie brzuch, odpowiadal- to normalne w twoim wieku... Brzuch bolal coraz bardziej...Przez okolo miesiac chodzilam tydzien w tydzien i nicccc... "Zbadal" i jak zawsze wszystko bylo wporzadku... Na nastepny dzien udalam sie do innego lekarza... Stwierdzila OSTRY I PRZEWLEKLY STAN ZAPALNY JAJNIKOW. Doprowadzil mnie do takiego stanu ze do tej pory mecze sie z bolami, stany zapalne ciagle wracaja, lezalam w szpitalu 4 razy(stan zapalny byl na tyle silny ze leczono mnie przez 8 miesiecy antybiotykami zastrzykami i ant.dozylnymi), mialam zabieg a obecnie czekam na pobyt w sanatorium(zaznaczam ze mam dopiero 20-scia lat). Lekarze nie gwarantuja ze bede mogla miec dzieci... Dzieki niemu przezywam teraz koszmar... Nie wiem w jaki sposob ten lekarz zostal ginekologiem?! Jak dla mnie jest tepy i bezczelny! Nie zna sie na niczym tylko ciagle zapewnia ze wszystko jest wporzadku;]
KOBIETY jesli nie chcecie miec takich problemow zdrowotnych jakie ja mam obecnie trzymajcie sie od tego typa z daleka! Nigdy w zyciu do niego nie pojde chocby byl ostatnim lekarzem na swiecie!!!!!!!!!!!!!
Zniczyl mi zdrowie oraz zycie( do konca zycia bede musiala meczyc sie z przewlekla choroba!!!) ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!

NIE POLECAM !!! prowadzil moja ciaze ale w sumie sama poradzila bym sobie tak samo w slepo, dziecko mialo byc o polowe mniejsze pan doktor zle obliczyl mase dziecka co spowodowalo bardzo trudny porod i wrecz wycisniecie dziecka z bardzo powaznymi komplikacjami dla matki, cala ciaza prowadzona olewacko, na koniec ciazy pan doktor zupelnie olal wszystko i nawet nie przyszedl na wizyte, z poczatku wydawal sie mily i dowcipny ale to jak by jego zaslona do braku kompetencji i zetelnosci, pacjentow z nfz traktuje gorzej niz tych prywatnych, nie moge go polecic wrecz odradzam bo bardzo cierpie przez pana doktora a gdyby sadownictwo w polsce bylo jak nalezy sprawa znalazla by final w odpowiednim miejscu, wizyty migiem smigiem rach ciach ciach a pozniej zostalam z reka w nocniku i szukaj tu doktora, OSTRZEGAM !!!!

Nie polecam ,jestem juz na finiszu ciązy i teraz to juz nie zmienie lekarza ale gdybym wcze4sniej wiedziała ze tak sie ciagle bedzie mylił to bym sie nie zdecydowała na niego.Robiłam badanie cukru (glukoza) pierwszy wynik nie był zbyd dobry wiec musiałamgo powtórzyc.Powtórzyłam go po 3 tygodniach i poszłam na wizyte,jak sie pózniej okazało drugi wynik był dobry ale pan doktor popatrzył na stary wynik ten który robiłam pierwszy raz i wysłał mnie do diabetologa,musiałam latac na wizyty,badac cukier,załozyli mi nawet ksiazeczke osoby chorej na cukrzyce!i powtarzac badania setki razy a tymbardziej czułam sie po nich fatalnie i to jeszcze czekanie na poczekalni po dwie godziny jakbym nie miała nic innego do roboty! A niedawno ok 3 tyg temu dałmi skierowanie na badanie które robi sie podobno na samym poczatku ciazy anie w 36 tygodniu!! pomyliłem sie mówi ,musi pani powtórzyc badanie!

Polecam Dr. Asztabskiego !!! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem !!! Miłym i uprzejmym , i ważne jest to ze bardzo dobrze prowadzi ciąże , dba o to aby pacjentka miała często wykonywane badania zarówno krwi jaka i usg. Dzieki temu lekarzowi szczęśliwie urodziłam Synka (mimo iż od III trymestru miałam problemy) Jeszcze raz Gorąco Polecam :))

Jeszcze raz Gorąco Polecam :))

Ja chodzę trzecią ciąże do pana doktora i jest ok ,ma kilka wad ale najgorsze to jego spóźnienia i wieczne czekanie pod jego gabinetem, a przecież jestem w ciąży i odrobina szacunku się należy, gdybym to ja spóźniała się do pracy 1 godzinę to pewnie już bym nie pracowała ale komu wolno to wolno.Tak po za tym to moje ciąże prowadził w porządku

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że wizyty są wręcz w ekspresowym tempie, a czasem naprawdę warto jednak poświęcić trochę więcej uwagi pacjentce, zwłaszcza, gdy jest to jej pierwsza wizyta w życiu... Troszkę zawiedziona, ale znowu tragedii nie ma.