lekarz Dariusz Asztabski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ostrzegam wszystkie kobiety przed wizytą u doktora Asztabskiego. Moje dzisiejsze doświadczenie było absolutnie nieakceptowalne. Lekarz okazał się nie tylko bardzo niemiły, lecz także całkowicie nieprofesjonalny. Wizyta trwała zaledwie 3 minuty, a moja prośba o kompleksowe badania została zignorowana, z odpowiedzią "sam stwierdzę, jakie badania Pani przepiszę". Co więcej, Pan doktor nawet nie zdecydował się na wykonanie żadnego badania USG. To było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tym lekarzem. Odradzam zdecydowanie każdej kobiecie.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. 😀 Super lekarz, miły, kompetentny. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję... 😀

Świetny lekarz. Wdrożył leczenie, żebym mogła zajść w ciążę, prowadzi moja ciążę bez zastrzeżeń. Zawsze można do niego zadzwonić z pytaniem, nigdy nie odmówił mi pomocy. Polecam!

Godny polecenia lekarz prowadził moja cała ciążę teraz druga . Pierwsza była zakończona cesarska pan doktor po cesarce co 20 minut przychodził do mnie sprawdzał jak się czuje. Przez cały pobyt w szpitalu przynajmniej 2 razy dziennie do mnie przychodził. Jednym słowem fachowiec w 100%

NIE POLECAM !!! prowadzil moja ciaze ale w sumie sama poradzila bym sobie tak samo w slepo, dziecko mialo byc o polowe mniejsze pan doktor zle obliczyl mase dziecka co spowodowalo bardzo trudny porod i wrecz wycisniecie dziecka z bardzo powaznymi komplikacjami dla matki, cala ciaza prowadzona olewacko, na koniec ciazy pan doktor zupelnie olal wszystko i nawet nie przyszedl na wizyte, z poczatku wydawal sie mily i dowcipny ale to jak by jego zaslona do braku kompetencji i zetelnosci, pacjentow z nfz traktuje gorzej niz tych prywatnych, nie moge go polecic wrecz odradzam bo bardzo cierpie przez pana doktora a gdyby sadownictwo w polsce bylo jak nalezy sprawa znalazla by final w odpowiednim miejscu, wizyty migiem smigiem rach ciach ciach a pozniej zostalam z reka w nocniku i szukaj tu doktora, OSTRZEGAM !!!!

Nikomu nie polecam.Chodziłam do pana doktora cała ciaze i wydawał mi sie miły,jednak poród to była masakra.Rodziłam mojego syna 41 godzin,prawie przez cały czas miałam bole parte.Wody odeszły mi juz w domu,wiec to cud ze moje dziecko zyje i wogole jest zdrowe i nie ma niedotlenienia (bo ile dziecko moze byc bez wod wszyscy wiedza).Połozna była wspaniała,przez cały czas dzwoniła do dyzurki prosiła pana doktora zeby sie mna zainteresował,bo jest zle.Kiedy na mnie patrzyła to miala normalnie łzy w oczach,bo wiedziała ze musza zrobic mi cesarke (chociaz bardzo chciałam urodzic naturalnie),bo głowka mojego dziecka wogole nie przesówa sie w doł.A przeciez do tego potrzebny był lekarz.Dopiero gdy moj maz usłyszał ze tetno naszego dziecka jest ledwo wyczówalne i zobaczył ze jestem praktycznie nieprzytomna(juz majaczyłam) dosłownie wytargał,oczywiscie spiacego pana doktora z kanciapy i dopiero wtedy zrobiono mi cesarskie ciecie.To cud,ze wszystko skonczyło sie dobrze,no prawie dobrze.Bo niecały rok pozniej straciłam czesciowo władze w nogach ,gdyz okazało sie ze od tak długiego porodu na kregosłupie na odcinku krzyzowym zrobiły mi sie 3 przepukliny,dzieki cudownym lekarzom z oddziału neurochirurgii,ktorzy mnie swietnie zoperowali nie jezdze teraz na wózku inwalidzkim,bo władza w nogach powrociła.I niech nikt mi bzdur nie opowiada jaki pan doktor jest cudowny,bo u niego wszystko zalezy od humoru i niestety chyba tez od kasy.Takie jest moje zdanie!To co przeszlismy przez tego pana to tylko my z mezem wiemy.I oczywiscie te osoby ,ktore miały takiego pecha jak my,widze ze takich tu jest wiele!

bardzo dobry lekarz polecam chodzilam do niego z 4ciąza super lekarz bardzo dodry fachowiec

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że wizyty są wręcz w ekspresowym tempie, a czasem naprawdę warto jednak poświęcić trochę więcej uwagi pacjentce, zwłaszcza, gdy jest to jej pierwsza wizyta w życiu... Troszkę zawiedziona, ale znowu tragedii nie ma.

Brak mi słów po zabiegu który miał byc 'upiekszający", tylko płakałam z bólu przez tydzień ( miało byc 2-3) niemogąc chodzić, a teraz płaczę ze wstydu.

Ja chodzę trzecią ciąże do pana doktora i jest ok ,ma kilka wad ale najgorsze to jego spóźnienia i wieczne czekanie pod jego gabinetem, a przecież jestem w ciąży i odrobina szacunku się należy, gdybym to ja spóźniała się do pracy 1 godzinę to pewnie już bym nie pracowała ale komu wolno to wolno.Tak po za tym to moje ciąże prowadził w porządku