lekarz Dariusz Asztabski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam Dr. Asztabskiego !!! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem !!! Miłym i uprzejmym , i ważne jest to ze bardzo dobrze prowadzi ciąże , dba o to aby pacjentka miała często wykonywane badania zarówno krwi jaka i usg. Dzieki temu lekarzowi szczęśliwie urodziłam Synka (mimo iż od III trymestru miałam problemy) Jeszcze raz Gorąco Polecam :))

Jeszcze raz Gorąco Polecam :))

witam serdecznie ja chodze do dr Asztabskiego od 8 lat nie zmieniłabym na innego. każdej kobiecie bym go poleciła.

Polecami gin.Asztabskiego prowadził mnie przez dwie ciąże,urodziłam najpierw zdrowego synka a kilka lat pozniej coreczkę:)Jestem zadowolona z jego usług.Jedynie mały minusik za notoryczne spóznianie się!!!!POlecam tego lekarza!!!!!!!!!!

U "doktora" Asztabskiego leczylam sie 5 lat... Leczylam? Od 14-stego roku leczyl mnie tabletkami antykoncepcyjnymi, ktore jak sie okazalo byly niepotrzebne. Przez te 5 lat mialam raz zrobione usg i cytologie. Prawie kazda wizyta trwala nie wiecej niz 2 minuty;/ Wypisal recepte i nawet nie chcial badac...;/ Zapewnial ze wszystko jest wporzadku... Kiedy pytalam dlaczego boli mnie brzuch, odpowiadal- to normalne w twoim wieku... Brzuch bolal coraz bardziej...Przez okolo miesiac chodzilam tydzien w tydzien i nicccc... "Zbadal" i jak zawsze wszystko bylo wporzadku... Na nastepny dzien udalam sie do innego lekarza... Stwierdzila OSTRY I PRZEWLEKLY STAN ZAPALNY JAJNIKOW. Doprowadzil mnie do takiego stanu ze do tej pory mecze sie z bolami, stany zapalne ciagle wracaja, lezalam w szpitalu 4 razy(stan zapalny byl na tyle silny ze leczono mnie przez 8 miesiecy antybiotykami zastrzykami i ant.dozylnymi), mialam zabieg a obecnie czekam na pobyt w sanatorium(zaznaczam ze mam dopiero 20-scia lat). Lekarze nie gwarantuja ze bede mogla miec dzieci... Dzieki niemu przezywam teraz koszmar... Nie wiem w jaki sposob ten lekarz zostal ginekologiem?! Jak dla mnie jest tepy i bezczelny! Nie zna sie na niczym tylko ciagle zapewnia ze wszystko jest wporzadku;]
KOBIETY jesli nie chcecie miec takich problemow zdrowotnych jakie ja mam obecnie trzymajcie sie od tego typa z daleka! Nigdy w zyciu do niego nie pojde chocby byl ostatnim lekarzem na swiecie!!!!!!!!!!!!!
Zniczyl mi zdrowie oraz zycie( do konca zycia bede musiala meczyc sie z przewlekla choroba!!!) ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!

Wspaniały lekarz.Prowadzi już moja drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Polecam każdej kobiecie.

Polecam każdej kobiecie.

Jest specjalistą a co do innych komentarzy to każda osoba może sobie wybrać co komu pasuje a zawsze można dopytać jak nie mówi lekarz sam.

Faktycznie, wizyty są ekspresowe. To jest poniekąd dobre z punktu widzenia ciężarnej, która rutynowo idzie do lekarza posłuchać tętno płodu i nie naczeka się w monstrualnej kolejce. Żeby się dowiedzieć czegokolwiek o swoim stanie zdrowia trzeba zadawać lekarzowi pytania, dociekać i jeszcze raz pytać. Brakuje mu inicjatywy w tym kierunku. Nieraz miałam wrażenie, że wszystko powinno być jasne i nie należą się nawet za grubą kasę wytłumaczenia. Poza tym jest dobrym specjalistą i zna się na swoim fachu. No i wizyty u niego nie są krępujące.

Bardzo dobry lekarz , dbający o dobro pacjentkii jej dziecka !!!

Bardzo dobry lekarz , dbający o dobro pacjentkii jej dziecka !!!

dobry lekarz ale jeśli się chodzi do niego prywatnie

dobry lekarz ale jeśli się chodzi do niego prywatnie

Przęcie osoby ciężarnej trwa do 5 minut natomiast wizyta prywatna trwa do 30 min. drodzy lekarze bez komentarza !!! jak nisko trzeba upaść ????????????????