lekarz Dariusz Asztabski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chodziłam do doktora na wizyty prywatne i na NFZ, ogólnie ok. Załuje ze nie było Go przy porodzie. Troche małomówny :P, ale jak sie go pociągnie za język to spoko, wszystko wyjaśni.

Miły,uprzejmy,delikatny w badaniu,pomocny ;)

Miły,uprzejmy,delikatny w badaniu,pomocny ;)

Za dużo gabinetów. Brak czasu, ciągły pośpiech.A pacjentka ??? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!

u tego pana doktorka przypłaciłam obumarciem ciazy w 16 tyg bo nie raczył sprawdzic badanie na cytomegalie która była przekroczona kilka krotnie.,szybka wizyta bo nigdy niema czasu bo jeszcze pacjentki czekaja.nie polecam za skarby.!!

Jestem zadowolona z opieki w czasie ciąży i po porodzie.

Jestem zadowolona z opieki w czasie ciąży i po porodzie.

Polecam tego lekarza każdej kobiecie ;-)

Polecam tego lekarza każdej kobiecie ;-)

Nie polecam ,jestem juz na finiszu ciązy i teraz to juz nie zmienie lekarza ale gdybym wcze4sniej wiedziała ze tak sie ciagle bedzie mylił to bym sie nie zdecydowała na niego.Robiłam badanie cukru (glukoza) pierwszy wynik nie był zbyd dobry wiec musiałamgo powtórzyc.Powtórzyłam go po 3 tygodniach i poszłam na wizyte,jak sie pózniej okazało drugi wynik był dobry ale pan doktor popatrzył na stary wynik ten który robiłam pierwszy raz i wysłał mnie do diabetologa,musiałam latac na wizyty,badac cukier,załozyli mi nawet ksiazeczke osoby chorej na cukrzyce!i powtarzac badania setki razy a tymbardziej czułam sie po nich fatalnie i to jeszcze czekanie na poczekalni po dwie godziny jakbym nie miała nic innego do roboty! A niedawno ok 3 tyg temu dałmi skierowanie na badanie które robi sie podobno na samym poczatku ciazy anie w 36 tygodniu!! pomyliłem sie mówi ,musi pani powtórzyc badanie!

Polecam każdej kobiecie. Jestem jego pacjentką już ponad rok. Bardzo dobry, uprzejmy i kompetentny lekarz, a co najważniejsze ma podejście do młodych kobiet:)

Chodziłam prywatnie do niego w ciąży i wszystko było ok, ale tylko dlatego że miałam bezproblemową ciąże. Jest niedrogi, ale nie wykonuje wszystkich badań jakie się wykonuje u ciężarnych. Wizyta bardzo krótka. Jak szłam tylko po recepty nie brał pieniędzy i za to duży plus. Nie tłumaczy niczego, nie opowiada o płodzie, ani o tym co widać na USG Poza tym bardzo miły, dowcipny. Mogłabym polecić, ale są lepsi.

Wizyta bardzo krótka.
Jak szłam tylko po recepty nie brał pieniędzy i za to duży plus.
Nie tłumaczy niczego, nie opowiada o płodzie, ani o tym co widać na USG
Poza tym bardzo miły, dowcipny.
Mogłabym polecić, ale są lepsi.

polecam doktora Asztabskiego!przeszłam dwa porody ciężkie i długie i tylko dzięki niemu mam teraz dwie zdrowe córeczki i co najważniejsze obeszło się bez cesarki dzieki jego doswiadczeniu i spokoju!jest wspaniałym lekarzem co najważniejsze doświadczonym i nie paczy na pieniądze zajmuje się pacjentką bezinteresownie!serdecznie polecam!