lekarz Dariusz Asztabski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nie polecam tego lekarza! Zamiast zająć się moim problemem to żartował podczas całej wizyty! Wyszłam niepoinformowana.

Doktor Asztabski, nie potrafi zająć się pacjentką w odpowiedni sposób, dziwię się, że ma aż tyle pacjentek, może boją się poszukać innego lekarza, może myślą że trafią na jeszcze gorszego, naprawdę tego niewiem, ale nie polecam go wam dziewczyny. Jest miły i zawsze uśmiechnięty, ale nie potrafi zająć się pacjentką w odpowiedni sposób. BYŁAM przez pewien czas pacjentką pana doktora i nie jestem zadowolona z jego uslug. Na pierwszej wizycie jak zapytał czy jestem dziewicą i odpowiedziałąma że tak, to się zdziwił że 20 lataka i jeszcze dziewica, i jeszcz zaczoł insynówać że niektóre w moim wieku to już drugie dzicko maja. żal,pl. Po ponad roku leczenia przprowadził dopiero badanie ginekologiczne bo moje dolegliwości go do tego zmusiły, szok, co to za lekarz. A powinien takie badanie przeprowadzić na pierwszej góra drógiej wizycie, a on to zrobił na około 20. No przepraszam bardzo ale gdzie tu jego kompetencja. Już nie jestem jego pacjętką na szczęście już nie jestem. I jak poszłąm do innego ginekologa bardziej kompetętnego to zają się moim problemem bardziej, skierował na różne badania, i na pierwszej wizycie przeprowadzi badanie i to bardzo dokładne i delikatnie, chodz nadal byłam dziewicą i jego to nie dziwiło, bo tamten lekarz był lekarzem z powołania, a nie tak jak pan Asztabski.

P.S.
Jeśli chodzi o ciężarne to moja przyjeciółka chodziłą do doktora Asztabskiego i powiedziała że nigdy więcej nie pujdzie do niego, bo jak się puźniej dowiedziała to połowy badani nie miała przeprowadzonych. Naszczęście dziecko urodziło się zdrowe. A po wyjściu ze szpitala jak miałą iść po 6 bodajrze tygodniach na konsultację to zmieniła lekarza na 100000000 rzay lepszego niez pan Asztabski. I teraz chodzi do niego i jest bardzo zadowolona nie tak jak z pana Asztabskiego.

Dobry specjalista, ma podejście do pacjentek, polecam!

Dobry specjalista, ma podejście do pacjentek, polecam!