dr n. med. Dariusz Filipekdr n. med. Dariusz Filipek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dariusz Filipek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w czerwcu 2010 na podstawie rozprawy doktorskiej pod tytułem "Porównanie otwartego i zamkniętego gojenia ran poekstrakcyjnych zaopatrzonych kolagenową błoną zaporową".

2013 uzyskanie tytułu "specjalista chirurgii stomatologicznej"

03.2007 rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii stomatologicznej w ACS w Bytomiu w Poradni Chirurgii Stomatolo...

Polecam. Pan dr Filipek jest, tak jak już niżej ktoś wspominał, właściwą osobą na właściwym stanowisku. Mam do niego pełne zaufanie.

Dr nie przeprowadził wstępnego wywiadu, a jak wiadomo zabiegi dentystyczne wiążą się z potencjalnym ryzykiem. A gdyby pacjent chorował na cukrzycę i zasłabł na fotelu w trakcie wyrywania zęba??

On jest najlepszym dentystą z tych wszystkich co znam. Fachowe podejście. Teraz wiem że bede miała ładne zęby przede wszystkim zadbane. Rewelacja !

Lekarz bardzo fajny, wszystko zrobi jak trzeba. Ma doświadczenie to widać. Polecam !

Biorąc pod uwagę strach jaki miałam zawsze przed stomatologiem Doktor Filipek w 100% się go pozbył. Profesjonalista, kompetentny z bardzo miłym personelem. Dodatkowo pomimo dużych komplikacji mój problem stomatologiczny został rozwiązany, gdzie inne znane kliniki nie chciały się go podjąć. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Profesjonalny lekarz i profesjonalna obsługa.

Profesjonalny lekarz i profesjonalna obsługa.

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba. Mam nadzieje ze tym razem bedzie o niebo lepiej. Niestety pan Dariusz sie ceni i to dosc wysoko, ale jesli okaze sie profesjonalny to bedzie mnie to mniej kosztowalo niz u poprzedniej stomatolog ktora ciagle cos znajdowala. Mimo wszystko polecam bardzo bardzo

Bardzo kompetentny i rzeczowy specjalista.Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentny i rzeczowy specjalista.Zdecydowanie polecam

Potwierdzam w zupełności dotychczasowe opinie .Polecam jak najbardziej.Dotychczas nie spotkałam lekarza stomatologa, który miałby takie podejście do pacjenta i traktował go w sposób indywidualny

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Profesjonalny, dokładny, uprzejmy po prostu super!! Potrafi również pożartować z pacjentem aż zapomina się że jest się u dentysty :) Polecam wszystkim bardzo! Najlepszy w Częstochowie