dr n. med. Dariusz Filipekdr n. med. Dariusz Filipek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dariusz Filipek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w czerwcu 2010 na podstawie rozprawy doktorskiej pod tytułem "Porównanie otwartego i zamkniętego gojenia ran poekstrakcyjnych zaopatrzonych kolagenową błoną zaporową".

2013 uzyskanie tytułu "specjalista chirurgii stomatologicznej"

03.2007 rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii stomatologicznej w ACS w Bytomiu w Poradni Chirurgii Stomatolo...

kompetentny, dokładnie ocenia stan zdrowia pacjeta.

kompetentny, dokładnie ocenia stan zdrowia pacjeta.

Fantastyczny stomatolog, bardzo koncentruje się na swojej pracy wykonuje wszystko dokładnie, dla pewności sprawdza wszystko kilkakrotnie.Super nowocześnie wyposazony gabinet, mila obsluga.Zadowolenie gwarantowane

Bardzo dobry specjalista, korzystałem z jego usług dentystycznych wielokrotnie, świetny fachowiec, profesjonalny, rzeczowy z ogromnymi umiejętnościami. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentom!!!

Bardzo dobry specjalista. Wykonuje swoją prace bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Podczas zabiegu panuje bardzo miła atmosfera, oraz dbałość o klientów. Polecam serdecznie! Osobiście nie zamieniłabym go na nikogo innego!! Polecam w 100%