2,9
2,9

Bardzo się cieszę ze trafiłam na tak świetnego i konkretnego lekarza na swojej drodze. Czułam się bardzo zaopiekowana i spokojna.

Przestrzegam!!! Lekarz okropny!! Nie powinien leczyć ponieważ jego zachowanie jest skandaliczne. Tak samo jak w jednym komentarzu poniżej odnośnie uszczypliwych uwag z jego strony przed pierwszym porodem odnośnie braku rozwarcia i wielkości główki dziecka - wręcz pretensje do pacjentki ze nie ma postępu porodu. Oburzony ze przyszłam nie czując ruchów dziecka w niedziele !! Bo przecież w niedziele to nie wypada.. dodatkowo zdziwiony i pretensjonalny ze wybrałam szpital w którym nie było mojego lekarza prowadzącego mimo iz można wybrać szpital jaki się chce..nastawiony na pieniądze. Mimo złego KTG nie podjął decyzji o CC tylko inny lekarz prawdziwy lekarz a nie przebieraniec który nie powinien leczyć. Ostrzegam wszystkie dziewczyny nie zgadzajcie sie na kontakt z tym lekarzem oraz badanie które było okropnie bolesne jakby miało mu to sprawić przyjemność !

Ogromne podziękowania dla Pana dr Komorowskiego, który mimo wystąpienia kolizji pępowinowej w ciąży, utwierdził mnie w przekonaniu, że wcale nie muszę się skazywać na rozwiązanie ciąży poprzez cięcie cesarskie tak jak to sugerowało mi wcześniej dwóch innych lekarzy :( Pan doktor do końca ciąży się mną zaopiekował i był również przy samym porodzie, który przebiegł szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji :) Nie wiem skąd te negatywne opinie pod adresem Pana dr, ja osobiście ani przez chwilę nie poczułam się źle traktowana. Lekarz ma leczyć i wystawiać trafne diagnozy, a ...

Nie wiem skąd te negatywne opinie pod adresem Pana dr, ja osobiście ani przez chwilę nie poczułam się źle traktowana. Lekarz ma leczyć i wystawiać trafne diagnozy, a nie robić za przedszkolankę :)
Ps. I nie, nie chodziłam na wizyty prywatnie, a na NFZ :)

nie polecam. Chodzę do niego od 14t.c. obecnie jestem 28t.c. i owy lekarz NIE WYKONAL MI ANI RAZU USG jedynie zapytam czy u poprzedniego lekarza na usg było wszystko porządku.... Jedyne badania jakie mi zlecił to te podstawowe a gdzie cytologia.... Lekarz moim zdaniem z przymusu przyjmuje... Nie polecam

Nigdy nie przypuszczałam ,że będę kiedyś wypisywać złą opinię ,ale trudno. Nie mogę napisać dobrej. Trudno mi ocenić kompetencje tego pana jako ginekologa, bo przez jego ponurą gburowatość i pogardę (nie byłam prywatnie a przez Luxmed,może wtedy mniej kasy temu panu wpada do kieszeni) nie umiem dostrzec jakichkolwiek kompetencji jako specjalisty. Mówi "półgębkiem", dopytywany pokazuje złość, nie wyjaśnia wyników badań. W mojej ocenie to nie lekarz a osoba, która zdobyła odpowiednie wykształcenie w celu zarabiania sporych pieniędzy, więc wykonuje swoja pracę z przymusu.

Niemiły ,arogancki ,zimny, oschły. NIE POLECAM !!-Wizyta trwała zaledwie kilka minut ,KPINA !!!,na zadawane pytania odpowiadał zdawkowo ,zero profesjonalizmu !!!-NIE POLECAM !

Trafiłam na dyżur Pana doktora w szpitalu Medikor w Nowym Sączu. Niestety atmosfera straszna, Pan doktor niemiły, oschły, komentuje pewne sprawy w specyficzny sposób, przez co kobieta, która myśli o porodzie jest wręcz przerażona jego obecnością na dyżurze. Badanie wykonuje boleśnie, jeszcze nie spotkałam ginekologa który tak wykonuje badania. Nie polecam, odradzam każdemu a zwłaszcza młodym, niedoświadczonym kobietom, nigdy nie umówiłabym się na wizytę do tego doktora za żadne pieniądze. Nie polecam

Płacze jak to pisze!!! Nie polecam! Absolutnie! Poszłam do niego ze zwykła infekcja a wyszłam z hormonami na menopauze( mam 44lata!) potem to była lawina nieszczęść łącznie z pobytem i zabiegiem w szpitalu!!! Inni lekarze nie mogli zrozumieć po co dał mi te hormony!! Jakbym miała więcej odwagi to bym go pozwala!

Z całego serca polecam Pana dr nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, przede wszystkim zna się na rzeczy, zleca mnóstwo badań! Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Profesjonalista, rzeczowy i konkretny lekarz! Polecam

Polecam

Nie polecam w moim przypadku aż raziło po oczach że chodzi tylko o pieniądze po leczeniu hormonami niepotrzebnymi jak to określił inny lekarz dalej zmagam się z brakiem miesiaczki USG piersi wykonane w 5 minut za 150 zł brak recepty bo najlepiej po nią przyjść za 2 dni na prywatną wizytę