2,9
2,9

porażka. o mały włos nie zabił mi dziecka na porodówce. mój prowadzący lekarz zalecił od razu cesarskie cięcie a ten palant jak zwykle nie widział wskazań.

rodziłam przy nim dziecko, synka Antosia, mily uprzejmy, fachowy. Był cały czas, interesował sie po...najleprzy lekarz przy jakim rodziłam - ma 3 dzieci...polecam

Lekarz godny polecenia.Pierwszy w moim życiu który podchodzi do pacjentki jak do człowieka.Dla mnie po prostu super.Mimo nawału pracy znajdzie zawsze czas dla pacjentki.Osoba kompetentna,uprzejma,pogodna, godna zaufania,doskonale znająca się na swoim fachu.

Nie polecam wizyta trwała bardzo krótko, kilka razy wizyta była odwoływania ze względu na zmęczenie doktora,

Wizyta u tego lekarza była bardzo nieprzyjemna, Pan Doktor był nieuprzejmy, odnioslam wrazenie ze chce się mnie pozbyć, nigdy więcej nie zjawie się w tym gabinecie i nikomu nie polecam.

jedno słowo które zdecydowanie pasuje do Pana doktora - materialista ( to się naprawde czuje jak się jest na wizycie - a wizyta za którą inkasuje się kase może powinna trwać dłużej niż 5 min.)

Na pierwszej wizycie bez jakichkolwiek badań lekarz Komorowski stwierdził że nie będe nigdy miała dzieci ze względu na jakąś tam chorobe którą niby mam chociaż mnie nie badał. Teraz na szczęście jestem w 3 miesiącu ciąży ale oczywiście prowadzi ciąże inny lekarz bo do Komorowskiego już nigdy więcej nie poszłam po tamtej wizycie.

Muszę napisać, że w życiu nie trafiłam na lepszego lekarza. Pan Komorowski jest bardzo profesjonalnym lekarzem , wykonał wszystkie badania(usg, cytologia itp) potrafi szczegółowo omówić wydruki badań i ewentualny proces leczenia. Posiada bardzo duży zasób wiedzy medycznej, a jego dodatkowym atutem jest uprzejmość i przede wszystkim cudowne podejście do pacjentów.

mało fachowy wypachniony i nastawiony na kasę ale uprzejmy

mało fachowy wypachniony i nastawiony na kasę ale uprzejmy

Nie rozumiem opinii pacjentek, które narzekają że drogo itd. to normalna cena z wizytę prywatną a po za tym nikt nikogo nie zmusza do prywatnych wizyt. Od kiedy mężczyzna wypowiada się na temat ginekologa! To śmieszne, tak samo to że ktoś opowiada że dr. Komorowskiemu odebrano praw wykonywania zawodu. Dr. Komorowski prowadzi moją ciążę i mogę zawdzięczać mu bardzo wiele, gdyby nie on nie wiadomo czy w ogóle dotrwałabym do tego etapu ciąży w którym teraz jestem. Absolutnie nie jest to lekarz któremu zależy na kasie, wręcz odwrotnie i mogę ...

Dr. Komorowski prowadzi moją ciążę i mogę zawdzięczać mu bardzo wiele, gdyby nie on nie wiadomo czy w ogóle dotrwałabym do tego etapu ciąży w którym teraz jestem. Absolutnie nie jest to lekarz któremu zależy na kasie, wręcz odwrotnie i mogę go polecić każdej kobiecie która szuka naprawdę dobrego specjalisty. Opiekuńczy, kompetentny i można liczyć na jego pomoc o każdej porze dnia i nocy. NAPRAWDĘ POLECAM!