Dariusz Szpurek

3,6
3,4
3,6
3,3

W moim przypadku zanim trafiłam do Profesora, byłam u dwóch innych lekarzy usłyszałam dwie różne diagnozy. Przerażona, umówiłam się do doktora na wizytę. Już w trakcie badania Pan doktor tłumaczył co gdzie, później przedstawił jakie kroki można podjąć. Jestem po operacji i udało się usunąć mięśniaka olbrzyma. Jestem bardzo zadowolona i gorąco POLECAM PROFESORA!!!

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!! Gdyby nie doktor Szpurek dzisiaj nie tuliłabym mojej córeczki. Miałam to ogromne szczęście trafić w szpitalu na tego cudownego człowieka. Szybka decyzja i profesjonalizm uratowała życie mojej córeczce. Po porodzie często przychodził i interesował się nami 😊 przemiły człowiek. Bardzo polecam !

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!!

Fantastyczny lekarz, życzliwy i pomocny. Prowadził moją ciążę.Dziś mam śliczną córeczkę. Polecam z całego serca:)

Lekarz tylko na papierze, niemiły, ham, robi sobie nic z pacjenta... To biznes a nie lekarz. Odradzam kontakt z takimi ludźmi. Kobieta po 2 cesarkach z zagrożona poprzednia ciąża przez przechodzenie terminu i utopienie się dziecka at ten pożal się Boże 'lekarz' każe czekać aż nie zacznie rodzic co grozi śmiercią dziecka!!!!

Nie polecam. Zero zainteresowania pacjentem, brak kompetencji, działanie " na oślep" , faszerowanie antybiotykami.

Od 7 lat jestem pod opieką tego lekarza, dzieki jego opiece mam już 6 letnie dziecko, 2 poronienia po których rewelacyjnie się mną zajął Pan doktor, a teraz oczekuje kolejnego dzieciatka i gdyby nie on to nie wiem czy udałoby mi się tą ciążę utrzymać, bo zały czas jest zagrożona. Owszem nie ukrywa, że pracuje za pieniądze ale takie czasy, nikt niczego nie robi za darmo. Cały czas się dokształca co znacznie pomaga w leczeniu, jest dostepny o każdej porze, zawsze pomaga i doradza. Do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak trafiłam do szpitala to zajął się mną bardzo dobrze. Dal mnie to świetny lekarz, ale każdy musi sam zdecydować. Myślę, że jednak do stałych pacejntek podchodzi też inaczej, bo już je zna.

Byłam u Pana Doktora w 7 tc, czyli zaraz po "pozytywnym teście". Dr zrobił mi USG po czym powiedział: jest to ciąża patologiczna, brak bijącego serduszka, w ciągu 7 dni powinnam poronić. Zaraz po wystąpieniu krwawienia mam się udać na Polną, by tam sprawdzono, czy nie trzeba wykonać zabiegu. Załamana wróciłam do domu... krwawienie nie wystąpiło, po 2 miesiącach dopiero poszłam do kolejnego lekarza. dziś już jestem w 23 tc, ciąża przebiega książkowo...

polecam, ponieważ dzięki Panu doktorowi żyję ja i mój synek, o każdej porze można z Nim się kontaktować telefonicznie, bez dodatkowych pieniędzy znalazł miejsce w klinice i interesował się mną, chociaż byłam u Niego tylko raz bo prowadził mnie ktoś inny i gdy miałam skierowanie od swojego lekarza to nie było miejsca a dr od razu je znalazł

polecam :) prowadzi moją ciaze od samego poczatku :) teraz tylko czekam na rozwiazanie :)

polecam :)
prowadzi moją ciaze od samego poczatku :)
teraz tylko czekam na rozwiazanie :)

Bardzo polecam docenta, naprawdę, dzięki niemu mamy zdrowego synka, a inni lekarze mówili, że nie ma szans, po pół roku leczenia byłam w ciąży. Jest rewelacyjny. Nie możemy z mężem się nagadać z nim:) Odbiera komórkę nawet późnym wieczorem, przy porodzie go nie było ale cały czas na tel. z mężem i sam wydzwaniał do lekarzy, położnych, a nikto go o to nie prosił, nawet w szpitalu bardzo go poważają. Z czystym sumieniem-to najlepszy dr jakiego mogłam sobie wymarzyć.