Dariusz Szpurek

3,7
3,4
3,6
3,3

Do profesora trafiłam z polecenia, przejął prowadzenie mojej ciąży w jej drugiej połowie. Na każdej wizycie było wykonane badanie +Usg, wszystko zawsze wytłumaczone. Prof. zawsze odpowiadał na moje pytania, był miły i serdeczny. Urodziłam bezpiecznie duże dzieciątko w 37tc dzięki profesorowi. Z całą pewnością polecam udać się na wizytę do tego specjalisty. Teraz również pozostaje pod jego opieką.

Urodziłam bezpiecznie duże dzieciątko w 37tc dzięki profesorowi.
Z całą pewnością polecam udać się na wizytę do tego specjalisty.
Teraz również pozostaje pod jego opieką.

Jestem pod opieką Doktora od 8lat, pomógł mi w walce z nowotworem. Zawdzięczam Doktorowi życie oraz to że mogę spędzać nadal czas z rodziną, a także cieszyć się zdrowiem. Polecam z całego serca! Dobry, życzliwy i opiekuńczy Człowiek!

Polecam z całego serca! Dobry, życzliwy i opiekuńczy Człowiek!

W moim przypadku zanim trafiłam do Profesora, byłam u dwóch innych lekarzy usłyszałam dwie różne diagnozy. Przerażona, umówiłam się do doktora na wizytę. Już w trakcie badania Pan doktor tłumaczył co gdzie, później przedstawił jakie kroki można podjąć. Jestem po operacji i udało się usunąć mięśniaka olbrzyma. Jestem bardzo zadowolona i gorąco POLECAM PROFESORA!!!

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!! Gdyby nie doktor Szpurek dzisiaj nie tuliłabym mojej córeczki. Miałam to ogromne szczęście trafić w szpitalu na tego cudownego człowieka. Szybka decyzja i profesjonalizm uratowała życie mojej córeczce. Po porodzie często przychodził i interesował się nami 😊 przemiły człowiek. Bardzo polecam !

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz!!!

No cóż lekarz może i dobry miły ale tylko w swoim prywatnym gabinecie.Kiedy trafiasz do Niego na oddział wszystko się zmienia nie ma informacji co kiedy i kto wykona zabieg, zero podejścia czułam się okropnie i jeszcze przy każdym badaniu widownia. Minoł już jakiś czas a ja ciągle mam stres i budzę się w nocy zlana potem bo widoki ze szpitala wracają przed oczy. Może to wina naszej służby zdrowia ale w końcu to Pan Profesor jest tam ordynatorem i powinien utrzymać standard ze swojego prywatnego gabinetu.

Fantastyczny lekarz, życzliwy i pomocny. Prowadził moją ciążę.Dziś mam śliczną córeczkę. Polecam z całego serca:)

Lekarz tylko na papierze, niemiły, ham, robi sobie nic z pacjenta... To biznes a nie lekarz. Odradzam kontakt z takimi ludźmi. Kobieta po 2 cesarkach z zagrożona poprzednia ciąża przez przechodzenie terminu i utopienie się dziecka at ten pożal się Boże 'lekarz' każe czekać aż nie zacznie rodzic co grozi śmiercią dziecka!!!!

Nie polecam zero podejścia do pacjenta. Brak zrozumienia że można się po prostu wstydzić i bać. Raczej nastawiony na kasę niż na dobro pacjenta.

Nie polecam. Zero zainteresowania pacjentem, brak kompetencji, działanie " na oślep" , faszerowanie antybiotykami.

Od 7 lat jestem pod opieką tego lekarza, dzieki jego opiece mam już 6 letnie dziecko, 2 poronienia po których rewelacyjnie się mną zajął Pan doktor, a teraz oczekuje kolejnego dzieciatka i gdyby nie on to nie wiem czy udałoby mi się tą ciążę utrzymać, bo zały czas jest zagrożona. Owszem nie ukrywa, że pracuje za pieniądze ale takie czasy, nikt niczego nie robi za darmo. Cały czas się dokształca co znacznie pomaga w leczeniu, jest dostepny o każdej porze, zawsze pomaga i doradza. Do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak trafiłam do szpitala to zajął się mną bardzo dobrze. Dal mnie to świetny lekarz, ale każdy musi sam zdecydować. Myślę, że jednak do stałych pacejntek podchodzi też inaczej, bo już je zna.