Dariusz Szpurek

Miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę, ale dzięki obranej przez dr Szpurka drodze leczenia, urodziłam zdrowe dziecko. Kontaktowy, miły, choć rzeczywiście nastawiony na pieniądze i własny rozwój zawodowy (sympozja, nowe metody leczenia), a mniej na rzetelne udzielanie informacji pacjentce.W tej chwili dla mnie za drogi- z ktg, pod koniec ciąży płaciłam za wizytę ok 200 zł. Wizyt było kilka (urodziłam 12 dni po terminie...)

Dzięki panu doktorowi mam niepełnosprawne dziecko!Gdyby nie jego brak kompetencji(!!!)mój synek byłby zdrowy.Nie wyraził zgody na cięcie nawet ,gdy inne zdanie mieli koledzy po fachu.Stało się tak,ponieważ nie chcieliśmy przed porodem zapłacić za usługę!!!Jeśli masz za dużo pieniążków nie martw się pan doktor zaopiekuje się nimi:).ODRADZAM!!!!

jestem bardzo zadowolona. dzięki niemu mam dwójkę dzieci!

jestem bardzo zadowolona. dzięki niemu mam dwójkę dzieci!

Bardzo polecam docenta, naprawdę, dzięki niemu mamy zdrowego synka, a inni lekarze mówili, że nie ma szans, po pół roku leczenia byłam w ciąży. Jest rewelacyjny. Nie możemy z mężem się nagadać z nim:) Odbiera komórkę nawet późnym wieczorem, przy porodzie go nie było ale cały czas na tel. z mężem i sam wydzwaniał do lekarzy, położnych, a nikto go o to nie prosił, nawet w szpitalu bardzo go poważają. Z czystym sumieniem-to najlepszy dr jakiego mogłam sobie wymarzyć.

Od 7 lat jestem pod opieką tego lekarza, dzieki jego opiece mam już 6 letnie dziecko, 2 poronienia po których rewelacyjnie się mną zajął Pan doktor, a teraz oczekuje kolejnego dzieciatka i gdyby nie on to nie wiem czy udałoby mi się tą ciążę utrzymać, bo zały czas jest zagrożona. Owszem nie ukrywa, że pracuje za pieniądze ale takie czasy, nikt niczego nie robi za darmo. Cały czas się dokształca co znacznie pomaga w leczeniu, jest dostepny o każdej porze, zawsze pomaga i doradza. Do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak trafiłam do szpitala to zajął się mną bardzo dobrze. Dal mnie to świetny lekarz, ale każdy musi sam zdecydować. Myślę, że jednak do stałych pacejntek podchodzi też inaczej, bo już je zna.

Pan dr Szpurek mowi wiecej o sympozjach, w ktorych bral udzial, niz o stanie zdrowia pacjentki. Udziela zdawkowych informacji o leczeniu. Gabinet ma dobrze wyposazony w sprzet medyczny, ale nie pomyslal o przebieralni lub chocby parawanie dla pacjentek i trzeba sie rozbierac przy nim na krzeselku, co jest bardzo krepujace.

Zdecydowanie nie polecam. Bez pytania wykonał "na szybko" komplet badań, za które zapłaciłam duże pieniądze.Niczego nie tłumaczył. Badanie było nie tylko nieprzyjemne ale wręcz bolesne.

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM URATOWAŁ MI DZIECKO POLECAM GO WSZYSTKIM KOBIETOM

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM URATOWAŁ MI DZIECKO POLECAM GO WSZYSTKIM KOBIETOM

Powierzchowny, nastawiony na kasę, czego nie ukrywał

Powierzchowny, nastawiony na kasę, czego nie ukrywał

Najlepszy lekarz!!!Ogromna wiedza,zawsze odbiera telefon,miły,kompetentny,swietny specialista!!!