Dariusz Szpurek

nie polecam.ten doktor chciał za odpowiednie pieniądze,prywatnie, wyleczyć mi nadżerke, której jak się okazało po konsultacji u innego ginekologa -NIE BYŁO!!!!!!!!!!

Nie uprzejmy, nieczuły wręcz wredny, nie tłumaczy postępowania, brak kultury osobistej, nie przejmuje się problemami pacjentek stanowczo odradzam!! NIE POLECAM!!

pieniądze zmieniają człowieka!!!Chyba za dużo ich ma,bo nie traktuje klientek poważńie!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam Pana doktora, opiekował się moją żoną przez cały okres jest fachowcem z najwyższej półki. Konkretny zawsze ma czas dla pacjenta odbiera telefony w sytuacjach awaryjnych.