Lekarze Sucha Beskidzka

lekarz Iwona Binek

Neurolog

34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor est niesamowita, spokojnie i życzliwie tłumaczy wyniki badań. Chętnie kieruje na kolejne badania w celu poszerzenia diagnostyki. Będąc w gabinecie Pani dr nie miałam poczucia, że Pani dr się spieszy czy moje pytania są denerwujące. Warto dodać, że przyjmuje od wczesnych godzin porannych i żadne zewnętrzne czynniki nie psują humoru Pani doktor. Gdyby każdy lekarz był tak nastawiony do pacjenta, jak Pani dr Binek, to mimo długich kolejek, ...

lekarz Anna Schmidt-Bereś

34-200 Sucha Beskidzka

Okej cierpliwosc i zrozumienie Wielka empatia. Pewnosc w podejmowaniu decyzji . Wyrozumialosc przy niegrzecznych pacjentach

dr Katarzyna Zaporowska

Gabinet Ginekologiczno-położniczy
Maków Podchalański ul.Szpitalna 6 /budynek apteki/
34-220 Sucha Beskidzka

Jak najbardziej polecam Panią doktor, byłam u niej na pierwszej swojej wizycie i wszystko przebiegło w miłej atmosferze, kolejna wizyta już napewno nie będzie stresująca, Pani doktor jest bardzo sympatyczna i wszystko mi wytłumaczyła, odpowiedziała na każde moje pytanie, polecam

lekarz Zenon Godula

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Handlowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Uważam, że taki powienien być lekarz. kompenentny, uprzejmy, miły, nie mówiący językim lekarskim do prostych ludzi. Polecam...

dr n. med. Zenon Bukowczan

Pulmonolog, Alergolog

3 Maja 10
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo rzeczowy, doświadczony i kompetentny lekarz. W dodatku miły i sympatyczny. Rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Krystyna Żak-Kościelniak

Internista, Kardiolog

Szpitalna 8b lok. 11
34-200 Sucha Beskidzka

Znakomita Pani dr. bardzo kompetętna i uprzejma w stosunku do pacjętów.

lekarz Krzysztof Mosur

Mickiewicza 93
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo życzliwy i cieply lekarz, niezwykle kompetentny. Zawsze odpowie i doradzi. Godny zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

dr Krzysztof Mosór

Mickiewicza 93
34-200 Sucha Beskidzka

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ, WSZYSTKO RZECZOWO I DOKŁADNIE TŁUMACZY I NIE BAGATELIZUJE PACJENTKI JEŚLI POJAWI SIĘ JAKIŚ PROBLEM. POLECAM W 100%
Opinia dodana przez: anna

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Alergolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kościelna 24
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

lekarz Leszek Nagórzański

Pulmonolog, Internista

Szpitalna 8a lok. 10
34-200 Sucha Beskidzka

Polecam.Bardzo dobry lekarz, kompetentny i ma dużą wiedzę.

lekarz Teodozja Hajduk-Sobczyk

Lekarz medycyny pracy

34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo fachowa,podchodząca do pacjenta rzetelna lekarka. Badanie prowadzi bardzo szczegółowo Niezwykle miła Godna poledenia

lekarz Roman Cholewka

Laryngolog

ulica Armii Krajowej 13
34-200 Sucha Beskidzka

Jak najbardziej polecam Pana doktora Cholewke, nigdy nie odmówił przyjęcia, dwukrotnie "odzyskałem" dzięki niemu słuch w uchu z którym miewam problemy, dodatkowo zaprosił mnie na wizytę kontrolna za którą zapłaciłem grosze w porównaniu do innych specjalistów w tej dziedzinie. POLECAM!
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Tomasz Rogoziński

Dermatolog

ulica im. Batalionów Chłopskich 2
34-200 Sucha Beskidzka

wyleczył mnie na amen z trądziku, z któym męczyłam się kilka lat

lekarz Piotr Frolik

Urolog

34-200 Sucha Beskidzka

Chyba Pan Doktorze komuś podpadł-cała seria negatywnych opinii. Obserwowałam je z pewnym zdziwieniem jako wieloletnia pacjetnka.Jednak w ostaniej zauważyłam pewną nieścisłość i mam wątpliwości do jej rzetelności.Nidy wizyta u tego lekarza nie kosztowała 120 zł!Jeśli leczył się Pan od roku to nie mógł płacić więcej niż 100 zł.Dopiero od jesieni ub.roku koszt tylko 1 wizyty w Oświęcimu to 130 zł.Mi Pan Dr.Frolik usunął mi kamień z nerki metodą PCNL,mimo że ...

lekarz Marek Boryczko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sucha Beskidzka

Bardzo dobry lekarz. !!!!!POLECAM!!!!! Bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze posiada dużą wiedze w swojej dziedzinie jest bardzo dokładny i kompetentny. Jeszcze raz Bardzo !!!!!POLECAM!!!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Janina Durzyńska-Urbaniec

Zamkowa 11
34-200 Sucha Beskidzka

Trafiłam do Pani Durzyńskiej-Urbaniec z powodu rutynowej cytologii. Podczas wizyty wspomniałam o nieregularnych miesiączkami i o chęci rozpoczęcia stosowania antykoncepcji. Pani ginekolog od razu zaproponowała mi krążki antykoncepcyjne i przepisała receptę. Stosowałam je około 3 lata. Kiedy zaczęłam myśleć o ciąży, odstawiłam antykoncepcję i wróciłam do Pani Janiny z powodu - ponownie - nieregularnych miesiączek. Pani ginekolog zrobiła USG, opowiedziałam jej o swoich obawach, a ta powiedziała, że „wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Januś

Psychiatra

34-200 Sucha Beskidzka

Wyjątkowy lekarz, empatyczny, ciepły, rozumiejący. Wizyty w przyjaznej atmosferze, jednocześnie starannie dobiera leki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Bożena Handzlik

Endokrynolog

34-200 Sucha Beskidzka

Naprawdę jestem zaskoczony tymi negatywnym komentarzami. Pani doktor jest naprawdę świetna. Jestem scaptycznie nastawiony do lekarzy, wiekszosc sprawia wrażenie jak by pracowała za kare i aby być pacjenta. Ale nie Pani Bożena. Juz na pierwszej wizycie miałem USG, skierowanie na wszystkie badania hormonalne i biopsje. Żadnych zbędnych leków. Wszystko rzetelnie wytłumaczy, miło odpowiada na wszystkie pytania(nawet te głupie z punktu widzenia lekarza). Wizyty nigdy nie odbywały się w pospiechu, nawet ...

Witold Gach

Sucha Beskidzka

Świetny lekarz. Konkretny,uprzejmy, komunikatywny, dokładnie wyjaśnia szczegóły leczenia .Duzo czasu poświęca pacjentowi.Polecam.
Opinia dodana przez: Mariolka

lek. dent. Sylwia Rzepa

ulica Spacerowa 22
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry stomatolog, delikatne i profesjonalne podejście dla osób które boją się dentysty. Polecam