mgr Dorota Fortunko

Położna

Rodziliśmy z Panią Dorotą na Brochowie. Dzięki jej pomocy nasz poród był szybki i sprawny. Choć chodziliśmy do innej szkoły rodzenia i nie znaliśmy Pani Doroty wcześniej od pierwszej chwili kiedy spotkaliśmy się na porodówce poczułam że jestem pod dobrą opieką życzliwej i serdecznej osoby, która traktowała nas jak dobrych znajomych. Choć ja byłam zdenerowoana i momentami zachowywałam się irracjonalnie Pani Dorota opanowanym i spokojnym głosem prowadziła poród udzielając bezcennych rad. Dzięki wskazówom udzielonym w końcowej fazie porodu nasza córeczka dość szybko pojawiła się na świecie. Ponadto Pani Dorota zostala z nami po swoim dyżurze do momentu upewnienia się że mamy miejsce na oddziale położniczym i że maleństwo będzie razem ze mną. Pani Dorota jeszcze raz bardzo dziękuje gdyby nie Pani nie dałabym rady. Pozdrowienia również od małej Magdaleny :)

no więc... Pani Dorota to świetny specjalista, w szkole rodzenia jest bardziej zaangazowana niż ktokolwiek, moze nawet za bardzo...i właśnie, jej zainteresowanie po szkole spada ze 100% do 10%, jest straszna materialistką i bez "rzucenia groszem" palcem nie kiwnie. Jak jej przekazałam że urodziłam spytała czy wszystko w porządku i sie rozłączyła. Mojej koleżance powiedziala że do kobierzyc nie pojedzie bo jej sie nie oplaca. Świetny specjalista - materialista, jesli ktoś chce porady poza szkołą rodzenia.....mnie się nie udało, może dlatego że na wstępie nie spytałam ile za to zapłace. ...

no więc...
osobiście, za pieniądze każdy jest przemiły, ale jesli potrzeba dać serca choć odrobinę....to nie Pani Dorota, jestem rozczarowana tym co bylo w szkole rodzenia i tym jej zupełną bezinteresownością po.

Miałam przyjemność uczęszczać do szkoły rodzenia pani Doroty a także trafiłam na jej dyżur w szpitalu gdy zaczął się poród. Poród z Panią Dorotą trwał bardzo krótko mimo iż byłam nastawiona na wzięcie znieczulenia ZZO wszystko przebiegło tak szybko i sprawnie, ze nie musiałam. Bardzo doświadczona położna z którą poród idzie szybko i sprawnie. Zajęcie w szkole rodzenia rownież bardzo pomogły, gdyż rodziłam pierwsze dziecko nie mając pojęcia co i jak a po porodzie od razu dają do opieki bez żadnej pomocy. Pani Dorota pomogła mi również w problemach z laktacją dzięki czemu karmię pierśią co jeszcze w szpitalu wydawało mi się niemozliwe-do każdego problemu podchodzi indywidualnie i szuka niestandardowych rozwiązań.Szczerze polecam.Mama Zuzy :)

W moim odczuciu oschła i niemiła kobieta. Strasznie wyniosła. Miałam z tą położną kontakt przez kilka dobrych miesięcy i niestety, nie dała mi się poznać z innej strony. Dlatego jestem zaskoczona niektórymi aż tak pozytywnymi komentarzami...

Wzięliśmy udział w szkole rodzenia prowadzonej przez Panią Dorote i szczerze ja polecamy!!!! Otrzymaliśmy informacje nt przebiegu porodu, ćwiczeń go wspomagających, dowiedzieliśmy sie jak należy pielęgnować noworodka, i czego możemy oczekiwać w okresie pologu, itp. w sposob konkretny, szczery, bez ogródek.. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy Pańi Dorocie za okielznanie z nam nieznanego. :) A i L.

Uczestniczylam w szkole rodzenia prowadzonej przez Dorote Fortunko. Chociaz zajecia na biezacoc wydawaly sie nudne i oczywiste, dopiero w trakcie pobytu w szpitalu i po powrocie z dzieckiem do domu docenilam, jak wiele przypdatnch informacji i porad uzyskalismy oboje od Doroty. Polecam Szkole Rodzenia na Gajowej jako miejsce, gdzie wspaniale mozna przygotowac sie do pelnego powitania w rodzinie nowego malego czlowieka! :-)

z czystyn sumieniem polecam szkołę Pani Doroty Zdobyta tam wiedza teoretyczna jak i praktyczne ćwiczenia w 100% przydały sie podczas produ Dzięki temu nic mnie ani męża nie zaskoczyło. Pani Dorota jasno i rzeczowo tłumaczy , odpowiada na wszystkie pytanie Ma dar przekazywania wiedzy , nie przynudza I to co doceniam mówi z głowy , nie czyta slajdów czy notatek czytać każdy potrafi, Jest miła , bez sztucznego fałszu, ale potrafi też wytknać niewiedze i brak przygotowania do ćwiczeń To jednak mobilizuje bo poród to cięzka praca , ból ale ...

czytać każdy potrafi, Jest miła , bez sztucznego fałszu, ale potrafi też wytknać niewiedze i brak przygotowania do ćwiczeń To jednak mobilizuje bo poród to cięzka praca , ból ale i piekne doświadczenie,

Poród z Panią Dorotą był bardzo profesjonalny. Może nie najłatwiejszy, ale sytuacjękryzysową przeszliśmy bez szwanku i wszysko skończyło się ok. Życzę wszystkim żeby więcej takich osób pracowało w służbie zdorwia! Wiedza i kompetencje, podparte wieloletnim doświadczeniem!

Przeglądając forum zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii. Czy ludzie są roszczeniowi, czy nie rozumieją, że poród to praca moja i położnej? Głaskać tam nie głaskają, ale zdrowe dzieci pomagają urodzić. Czyż nie o to chodzi?

Przeglądając forum zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii.

Głaskać tam nie głaskają, ale zdrowe dzieci pomagają urodzić.
Czyż nie o to chodzi?

Bzdury wypisują tu niektóre osoby. Dorota Fortunko to fantastyczna położna - konkretna , fachowa, bez zbędnych ceregieli i owijania w bawełnę przedstawia problemy związane z porodem i macierzyństwem .Zajęcia w Szkole Rodzenia - maksimum wiedzy dającej spokój i opanowanie podczas porodu kobiecie i jej partnerowi. A po porodzie - napiszę krótko. Dzięki Dorocie wogóle karmiłam dziecko piersią. To ona pomogła mi gdyż sytuacja była krytyczna, a ja bardzo chciałam karmić córeczkę. Pozdrawiam Wszystkich Rodziców.

Pozdrawiam Wszystkich Rodziców.