Lekarze Gostyń

lekarz Dominik Jóźwiak

63-800 Gostyń

Lekarz godny polecenia - uprzejmy cierplwy z doskonalym podejsciem do chorego jak i czlonkow rodziny
Opinia dodana przez: margo

lekarz Krzysztof Klimas

63-300 Gostyń

Bardzo konkretny lekarz, miły, empatyczny i kontaktowy. Echo serca zrobione przez doktora bez żadnego problemu 🙂 polecam każdemu
Opinia dodana przez: Kinga Sz

lekarz Marcin Grochowalski

63-300 Gostyń

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.

lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Najlepsza Pani doktor z jaką miałam styczność. Polecam z całego serca. Konkretnie podchodzi do pacjenta. Zna się na rzeczy. Dokładnie bada. Zawsze miła uśmiechnięta i sympatyczna.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Guliński

63-800 Gostyń

Takiego doktora jak Pan Wojciech to ze świecą szukać! Trafiłam do doktora z polecenia pacjentki jak po poronieniu leżałam w szpitalu i jestem szczerze zadowolona. Szczegółowo wytłumaczy wszystkie przyczyny czemu co się stało, rozwiewa wątpliwości i potrafi uspokoić. Prowadzi teraz moja ciążę i serdecznie mogę polecić Pana doktora wszystkim Paniom.
Opinia dodana przez: Marta

Krzysztof Jakubowski

Gostyń ul Górna 47 A
63-800 Gostyń

Rewelacyjny lekarz. Wyleczył mnie granulkami z zapalenia zatok w I trymestrze ciąży. Córka ma 6 lat. Trafiła do dr Jakubowskiego w pierwszym tygodniu życia. Miała silną alergię, skazę białkową i super leniwe jelita. Przez 6 lat raz dostała antybiotyk, bo lekarz był akurat na urlopie. Alergię leczymy nadal , choć jest dużo lepiej. Jelita pracują rewelacyjnie!!!! (córka wcześniej miała co 6 dni lewatywy, teraz wypróżnia się codziennie rano, bez problemu). ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marek Proch

Psychiatra

63-800 Gostyń

Bardzo miły lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, empatia, widać, że zależy mu na zdrowiu pacjentów
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Kinga Moskal

Lekarz medycyny ratunkowej

63-800 Gostyń

Bardzo kulturalna i znająca się na swojej pracy p. doktor. Cierpliwa i rzeczowa. Cała ekipa która pełniła dyżur była profesjonalna i pomocna. Myślę że to właśnie lekarz wprowadza taką dobrą atmosferę gdzie chory człowiek czuje się spokojny i zaopiekowany mimo problemów zdrowotnych
Opinia dodana przez: Kasjana

Maria Dudzińska

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Miałem aparat stały-polecam.Trochę szorstka ale bardzo fachowe podejście, cena podana na początku za całe leczenie, wystawia paragony, gwarancja na dwa lata po leczeniu. Efekty już po miesiącu noszenia było widać, całe leczenie jak podała trwało 1.5-2. lata.

lekarz Elżbieta Wichlińska

Anestezjolog

63-300 Gostyń

mila,wrazliwa,sympatyczna Pani Doktor.doskonale pedejscie psychologiczne do rodziny ciezko chorego pacjenta!potrafi przygotowac na kazda ewentualnosc,......zachowujac niesamowity spokoj wewnetrzny!godna polecenia
Opinia dodana przez: lidia

dr n. med. Jarosław Pawłowski

Internista, Kardiolog

Miarowa 19a
43-176 Gostyń

bardzo dobry internista i fantastyczny kardiolog. Do tego przesympatyczny człowiek. praqcuje w renomowanej Klinice Euromedic, jeździ na staże do Włoch, przyjaźni sie z Profesorami z USA i Włoch, czego trzeba więcej. Do tego podoba mi się. Anna

lekarz Piotr Jakubowski

tel.600-027-076
Gostyń

Wszystkie powyzsze komentarze mowia za siebie. Dodam tylko ze dzieki Panu Jakubowskiemu na nowo uwierzylem w mozliwosc dalszej gry w siatkowke. W Lesznie zapewnili mi ze zostalo mi tylko granie w szachy. Aktualnie gram jak dawniej. Pozdrawiam

lekarz Tomasz Brodziak

63-800 Gostyń

Wizyta, czy pobyt w szpitalu chyba rzadko bywa przyjemna. Jednak opieka takiego profesjonalisty napawa optymizmem. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Artur Smektała

ul. Słowackiego 16
63-800 Gostyń

Bezczelny i gburowaty. Tak chciał odchudzić ale mój portfel. Po podaniu mi zestawu z kaloriami zaczął przepychać go na stole dając do zrozumienia, że mam już wyjść. Ja naprawdę potrzebowałam pomocy a nie naciągacza który nie chciał mnie wysłuchać bo nie miał czasu. Zmuszał mnie do wizyt co dwa tygodnie po 70 zł. Kiedy zaproponowałam, że przyjdę za trzy tygodnie był oburzony i dawał odczuć że jestem z tej gorszej ...

Robert Klimkowski

Protetyk, Stomatolog

ul. Wrocławska 65
63-800 Gostyń

Lekarz Anioł. Wizyty u Pana Roberta w ogóle nie bolą, chyba że nie weźmie się znieczulenia, kiedy mówi, że będzie boleć. Zawsze uśmiechnięty, spokojny. Czasem mam wrażenie, że ten facet w ogóle w życiu się nie denerwuje i nie podnosi głosu. :) Zawsze, przy większych kosztach, pyta czy ratujemy ząbka, czy rwiemy. I zawsze podaje realną cenę leczenia. Atmosfera w gabinecie jest przemiła, pozwala nawet zachowywać wyrwanego zęba, jeśli się ...

lekarz Piotr Jakubowski

ulica Orzechowa 41
63-800 Gostyń

Trafnie zdiagnozował sytuację, ale po zabiegu wizyta kontrolna- nie trwała nawet 30sekund, i 70zł poszłoo - za to ze powiedział "ładnie". Wypisanie recepty "100zł"
Opinia dodana przez: Anonimus
Pan Profesor jest wielkim profesjonalistą, podchodzi do pacjenta indywidualnie, poświęca mu 110% czasu, jest bardzo uprzejmy - a co najważniejsze jego metody leczenia są bardzo skuteczne. Jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Julka

lekarz Sebastian Moryciński

Chirurg dziecięcy

ulica Górna 16/16
63-800 Gostyń

Polecam, czuliśmy się bardzo zaopiekowani, super podejście do dziecka i wszystko rzetelnie wytłumaczone :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesława Zielińska-Kochanowska

63-800 Gostyń

Niestety pani doktor zlekceważyła mój wynik cytologii. Potem okazało się, u innego lekarza, że mam wynik badania w kierunku HPV pozytywny a badanie szczegółowe wykryło komórki nowotworowe. Niestety nie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dzięki lekarzowi omal z dzieckiem nie przepłaciłam życiem moje dziecko może być niepełnosprawne do końca życia