Lekarze Gostyń

lekarz Agnieszka Konarkowska

Gastroenterolog

63-800 Gostyń

Pani Doktor- Anioł. Cierpliwa, dokładna, a w czasie nieprzyjemnych badań delikatna, a zarazem profesjonalna. Informuje na bieżąco zrozumiałym dla pacjenta językiem.

lek. med. Sylwia Młynarczyk

Internista, Diabetolog

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Pani doktor to lekarz z powołania, bez wątpienia godny polecenia. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą medyczną, ale i niezwykłą życzliwością wobec pacjentów. Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystaliśmy z pomocy tego lekarza i szczerze dziękujemy za tak profesjonalne i zawsze skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: G.G.

lekarz Jan Sporny

63-300 Gostyń

Przyjazny lekarz. Pan doktor do każdego problemu podchodzi z dużym zainteresowaniem. Sam tego doświadczyłem po ostatnim pobycie w szpitalu. Dziękuję Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Ewa Jakubowska

Gabinet prywatny
Orzechowa 41
Gostyń

Bardzo solidny stomatolog. Nie żałuje poświęcania czasu dla pacjenta. Bardzo dokładnie leczy zęby, przy czym cena za usługę jest przystępna.Plomby solidnie założone, nie wypadają po roku, czy dwóch. Jednak są ludzie, dla których nie tylko pieniądze są ważne. Polecam Panią Doktor.Leczymy się u Pani Dr całą rodziną i wszyscy są zadowoleni. Wdzięczny pacjent.

lekarz Marcin Rożek

63-300 Gostyń

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy doktora Marcina Rożka. Trafiłam do niego po wielu latach nieudanych konsultacjach u innych ortopedów, którzy najczęściej odsyłali mnie do domu proponując przyłożenie okładu z lodu. Doktor Rożek przeanalizował bardzo wnikliwie wszystkie dostarczone wyniki badań. Na miejscu wykonał badanie USG w którym od razu znalazł przyczynę moich dolegliwości. Inni lekarze w badaniu USG nie widzieli niczego złego, lub nawet początkowo negowali konieczność wykonania go. Wszystkie ...
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Adam Muszer

Internista, Lekarz medycyny pracy

Gabinet
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

lekarz Elwira Wolniak

ulica 1 Maja 9
63-800 Gostyń

Polecam Pani doktor miła uprzejma i bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy Zawsze pomocna. Widać że bardzo lubi to co robi....
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Wlazło

Pulmonolog, Pediatra

ul. Graniczna 6 EF
63-800 Gostyń

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Mateusz Dezor

NZOZ ZPLR "GOS-MED" Sp. J.
ulica Graniczna 4
63-800 Gostyń

Lekarz bardzo uprzejmy, umie poświęcić swój czas dla pacjenta. Idąc do doktora nie ma się czym przejmować wyjaśni wszystko bardzo przejrzyście i na spokojnie. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jędrzej Korzeniewski

63-800 Gostyń

Pan Doktor zrobił wszystko,aby uratować życie mojemu Tacie.Sama jestem lekarzem i wiem co to znaczy oddanie pacjentowi.W tak trudnych czasach dla lekarzy i pacjentów i ich rodzin ważne jest odpowiednie podejście i zrozumienie drugiego człowieka.Pan Doktor wykazał się ogromnym sercem dla pacjenta i rodziny.
Opinia dodana przez: Malgorzata Hendzel

Internista, Kardiolog

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna
bardzo miła pani doktor :) podejscie do pacjenta okej. przepisane leki trafione w dziesiatke. :) polecam.

lekarz Andrzej Rymkiewicz

NZOZ Poradnia Chirurgiczna Poradnie Specjalistyczne
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz z podejściem do pacjenta wyrozumiały i zawsze chętny pomoc w moim przypadku to rzadkość ale spotkałem duzo dobrego od tego lekarza dziękuje
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Tomasz Wierzbicki

63-800 Gostyń

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Tadeusz Górski

Psychiatra

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz szkoda ze nie przyjmuje juz na nfz Chcialbym dalej sie u niego lecxyc ale nie mam telefonu prywstnego aby umowic wizyte.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Dominik Jóźwiak

POLMED
ulica Wrocławska 8
63-800 Gostyń

Lekarz godny polecenia - uprzejmy cierplwy z doskonalym podejsciem do chorego jak i czlonkow rodziny
Opinia dodana przez: margo

lekarz Krzysztof Klimas

63-300 Gostyń

Bardzo konkretny lekarz, miły, empatyczny i kontaktowy. Echo serca zrobione przez doktora bez żadnego problemu 🙂 polecam każdemu
Opinia dodana przez: Kinga Sz

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Jan Pietrykowski

Chirurg dziecięcy

Łokietka 2
63-800 Gostyń

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Rewelacyjne podejście zarówno do małego pacjenta, jak i do rodzica. Lekarz, który pomimo przyjmowania pacjentów po zakończonej pracy nadal okazywał zrozumienie, życzliwość, słowa otuchy i cierpliwie rozwiewał wątpliwości rodzica. Życzę każdemu rodzicowi, takiego kontaktu z lekarzem, gdzie życie własnego dziecka leży w jego rękach. A panu doktorowi dalszych sukcesów na drodze zawodowej i osobistej. Dziękujemy i pozdrawiam y serdecznie, Maksiu z mamą.
Opinia dodana przez: Monika P.