Lekarze Gostyń

Bardzo dobry fachowiec, trafna diagnoza, skuteczna pomoc, dobrze zobrazowany przebieg choroby oraz zalecenia. Krotoszyn ma szczęście że zatrudnia takiego fachowca.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Miły;bardzo dobry fachowiec,więcej Takich!

lekarz Beata Gaszek

Anestezjolog

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

bardzo konkretna Pani doktor swietny fachowiec miła i spokojna .Tylko jej powierzyłbym swoje życie. Najlepszy anestezjolog w Gostyniu .

lekarz Wiesława Zielińska-Kochanowska

ul. Wrocławska 65
63-800 Gostyń

Bardzo miła Kobieta i świetny specjalista. Prowadziła dwie moję ciąże jedną w przychodni a drugą prywatnie i za każdym razem byłam traktowana tak samo a to duży plus! Pani doktor była przy obydwóch porodach i wszystko przebiegło bez komplikacji. Na wizyty chodzę regularnie i polecam moim znajomym. Sympatyczna osoba i wspaniały specjalista!!!!!

lekarz Maciej Burzyński

SPZOZ w Gostyniu
pl. Karola Marcinkowskiego 8/9
63-300 Gostyń

Lekarz godny polecenia, zlecił wykonanie testu SIBO, który jest jednak nową formą diagnostyki problemów układu pokarmowego. Przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie omówił proces leczenia w różnych opcjach diagnozy. Mogę szczerze polecić. Lekarz również bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi rozładować napięcie i stres :)
Opinia dodana przez: Justyna

dr Ryszard Migas

63-800 Gostyń

Bardzo spokojny i miły lekarz. Potrafi wytłumaczyć, uprzejmy. Ma podejście i w ogóle godny polecenia! Jestem zadowolona.

lekarz Mikołaj Musiał

SPZOZ w Gostyniu
pl. Karola Marcinkowskiego 8/9
63-300 Gostyń

Świetny lekarz, super podejście do dzieci. Empatyczny, wyczerpująco odpowiada na pytania, ale nie trzeba Pana doktora ciągnąć za przysłowiowy język, bo sam sporo wyjaśnia. Synowie bez płaczu i stresu, a rodzice zadowoleni z wyboru specjalisty. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Oliwia
chyba nikomu nie polecę, mało czasu dla mnie, wyszedłem bardziej chory (jeżeli to prawda) niż wszedłem, no i ten worek leków

lekarz Joanna Muszer

PROELMED
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

W życiu jako rodzic nie spotkałam się z takim lekarzem i podejściem do pacjenta. Przychodzę do ośrodka i od razu mówię, że w klasie panuje bostonka i , że prawdopodobnie córka ją również złapała...dodam , że jest to chora zakaźna, więc uznałam, że powinnam o tym od razu powiedzieć, by nie narażać innych pacjentów. Bez badania dziecka , Pani DOKTOR stwierdziła, że to pryszcze. Mam się udać z dzieckiem do ...

lekarz Emilia Rymkiewicz

63-800 Gostyń

Dziecko mi się dusiło i miało wysoka goroczki 38 a pani dr mu zapisała inhalacje zamiast antybiotyk dziecko dostawało drgawek nie polecam lekarz

dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

ul. Słowackiego 16
63-800 Gostyń

Rzadko piszę opinie natomiast wyjątkowo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Już od dłuższego czasu chodzimy po wielu lekarzach z moją córeczką Kasią, natomiast żaden super poleceny lekarz nam nie pomógł, tylko przepisywał kolejne leki czy polecał kolejne bolesne lesery, przez co Kasia na samą myśl, że ma iść do lekarza zaczynała płakać. Pani doktor Smektała szybko nam pomogła, a dzięki jej świetnemu podejściu do dzieci i temu, że ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Robert Chwiałkowski

Dietetyk, Psycholog

Gabinet
63-800 Gostyń

Znakomite podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera w czasie wizyt. Dieta świetna. Na początku trzeba się przestawić, ale teraz kilogramy same lecą. W tej chwili poleciałem 16 kg i wciąż spadam z wagi. Chodzę razem z żoną ona także spadła 10kg. Godny polecenia!!!

lekarz Adam Białoskórski

Ortopeda dziecięcy

hmm
Gostyń

Polecam, bo leczę się u doktora Białoskórskiego od kilku lat i nie jest to tylko jedna choroba, zanim otrzymałam ostateczną diagnozę mojego głównego schorzenia doktor kierował mnie na różne badania i zmieniał leki aby dostosować odpowiedni zestaw. Jest lekarzem, który - a takich coraz rzadziej się spotyka - traktuje pacjenta jak cały organizm, a nie tylko wycinek, który podlega jego specjalności. Poza tym operował mnie 3 razy, za każdym razem ...
Patrząc na inne opinie można się przerazić. Dobrze, że nie znałam ich treści zanim trafiłam do Pana doktora... Moje córki od 2 lat są pacjentkami tego lekarza, diagnozy trafne, leczenie przynosi efekty. Polecam
{'id': 35148, 'name': u'Gosty\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Marcin Hańczewski

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

szpital
63-800 Gostyń

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia

lekarz Ewa Ciszak

63-800 Gostyń

Najlepsza Pani doktor! Polecam z całego serduszka. Zawsze pomogła, widać ze zna się na tym co robi. Uczęszczam do niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

lekarz Karol Woźniak

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

63-800 Gostyń

Zdecydowanie polecam tego lekarza !!! Bardzo miły i konkretny.

lekarz Andrzej Grzelka

Internista, Kardiolog

Gostyń

Świetny, cierpliwy, kompetentny lekarz z sercem na dłoni, polecam z czystym sumieniem każdemu, kto boryka się z problemami kardiologicznymi

lekarz Czesław Karaś

63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz ma swoje chumory ale dzięki niemu dziś mam cudowna córeczkę był przy mnie w trakcie porodu pacjentki traktuje rowno czy chodzi się na NFZ czy prywatnie
Opinia dodana przez: aga

lekarz Zbigniew Lewandowski

Laryngolog

Sikorskiego 3/63
63-800 Gostyń

Pań Doktor to przesympatyczny lekarz z doświadczeniem.Pełen EMPATII DO PACJENTA .MIŁY.CIERPLIWY.DOKŁdny w badaniu.NIE ŚPIESZY ŚIE.WSZYSTKO WYTŁUMACZY.WYSŁUCHA..PANI ASYSTENTKA RÓWNIERZ MIŁA OSOBA...WIZYTA PRZEBIEGA W BARDZO SYMPATYCZNEJ ATMOSFERZE! POLECAM TEGO LEKARZA! D.....
Opinia dodana przez: Danuta