Ekg Poznań

Pan Krężel nie żyje od II 2010 :-(
os. Lecha 39 lok. 5
61-294 Poznań

Wspaniały lekarz, takich ogląda się tylko w telewizji a niestety rzadko spotyka na co dzień

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pana Gwizdały. Polecam każdemu.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u pana Gwizdały. Polecam każdemu.

dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista

Poradnia Kotroli Stymulatorów
Szkolna 8
Poznań

dr Andrzeja Bolewskiego poznałam 30 września 2016r ,kiedy to w trybie pilnym znalazłam się w Szpitalu na Szwajcarskiej celem wszczepienia stymulatora. Na zabieg szłam jak na ścięcie tym bardziej,że musiałam ubrać czarną koszulkę co bardzo przytłaczało pacjenta.
Oprócz kompetencji lekarza ...

Oprócz kompetencji lekarza i personelu ważne jest też atmosfera jaka panuje wokół pacjenta. dr Bolewski wraz z personelem po kolei o wszystkim mnie informowali wprowadzając przy tym dużo radości w rozmowie z pacjentem. A ponieważ wszystko przebiegało dobrze zabieg trwał ok. 1 godz. przy znieczuleniu miejscowym więc nic mnie nie bolało a do tego muzyczka w tle sprawiła,że czułam się nie jak na sali zabiegowej.Wszystko było dobrze i na drugi dzień znalazłam się w domku.
Bardzo dziękuję Panu dr. ,że tak skutecznie i bezstresowo przeszłam ten zabieg,
Z pozdrowieniem
Elżbieta Zygmanowska