Ekg Warszawa

Centrum Medyczne "DARMED"
Bystrzycka 50

Super lekarz.
Konkretny, miły, bardzo dokładny, rozmowny.
Widać, że zna się na tym, co robi.
Polecam Pana Doktora.

Super lekarz.
Konkretny, miły, bardzo dokładny, rozmowny.
Widać, że zna się na tym, co robi.
Polecam Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Joanna

dr Piotr Perdeus

EKG, Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Bardzo uprzejmy, a przy tym kompetentny lekarz. Znakomity kontakt z małoletnią, ale wygadaną pacjentką.

Opinia dodana przez: Beata

Uniejowska 5 lok. 9

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus

Bardzo skrupulatny, cierpliwy, opanowany super fachowiec w dziedzinie kardiologii.

dr Mirosław Figura

Wizyty domowe, EKG

Byłam u doktora w ramach NFZ. Zazwyczaj unikam państwowej służby zdrowia ze względu na podejście do pacjenta, a tu miła niespodzianka. Doktor zrobił obszerny wywiad i zlecił wszystkie potrzebne badania. Polecam lekarza. Fachowy i kulturalny, zainteresowany zdrowiem pacjenta.

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Nieuprzejma, niemiła i do niej na pewno już nie pójdziemy. Czytałam przed wizytą opinie zamieszczone powyżej i nie chciałam wierzyć, ale faktycznie jest okropna teksty typu "nie musisz się przytulać masz już trzy lata", "nie oddychaj na mnie", "uspokój się w tej chwili". Podejście do dziecka tragiczne, oschła, zero uśmiechu. Kompetencji nie oceniam, ale ogólne wrażenie bardzo bardzo fatalne.

Medycyna Rodzinna
ul.Wrocławska 7a,