Ekg Wrocław

dr n. med. Bogdan Dubiński

Wizyty domowe, EKG

POMOC WYJAZDOWA

Wrocław

Jestem tak mile zaskoczona wiedza i stosunkiem do pacjenta, ze postanowilam po raz pierwszy wystawic opinie w internecie. mam pare przewleklych schorzen, a teraz doszla mi infekcja Helicobakter pyroli na ktora internista w VICIE przepisal mi penicyline (na ktora jestem uczulona) i wskazal jdzenie ''maslanego pieczywa'' i cieleciny (jestem wgetarianka od wielu lat). W przeciwienstwie do lekarki z VITY pan doktor Dubinski slucha pacjenta, potrafi tez doradzic suplementy ktore dzialaja prawidlowo, wytlumaczyc dokladnie jak i DLACZEGO stotsowac leki. W tym miesiacu mialam 10 wizyt u specjalistow, ale dopiero wiziyta pana doktora Dubinskiego dodala mi otuchy i przyczynila sie do pelniejszego zrozumienia problemu.
Polecam! ( Podana cena to wizyta prywatna w niedziele, w domu pacjenta)

Bujwida 31 lok. 8
50-345 Wrocław

Pani doktor jast kompetentnym kardiologiem, dokladnie tlumaczy przebieg choroby, jest lekarzem godnym zaufania i bardzo wyrozumialym.Jestem pacjentka 65 letnia i nigdy nie spotkalam takiego lekarza, ktory zwraca uwage na wszystkie problemy zdrowotne. Informuje o niezbednych terapiach pomocnych w innych schorzeiach niz kardiologiczne. Wspanialy specjalista!

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Wizyta merytoryczna i sprawnie przeprowadzona, co jest bardzo ważne. Pani doktor serdeczna, profesjonalna, cierpliwa.

Opinia dodana przez: Gosia

Małgorzata Winter

USG, EKG

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Polecam wszystkim bardzo gorąco! Zarówno ja jak i mój tata byliśmy u dr Winter. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma porównania z poprzednimi wrocławskimi kardiologami, u których byłam. Dalece od nich odbiega na wszystkich płaszczyznach!

Boczna 4
50-502 Wrocław