lekarz Elżbieta Jakubowska woźniak

2,7
2,9
2,7
2,4

była to moja pierwsza wizyta w życiu. Oczywiście byłam zestresowana. Pani bardzo miła, wykonała wszystkie badania, odpowiedziała na pytania. Bardzo kompetentna. Jak najbardziej polecam :)

nie polecam jest niemiła,krytykuje pacjenta

nie polecam
jest niemiła,krytykuje pacjenta

Byłam już kolejny raz u Pani Doktor, choć przyznam szczerze, że nieco uprzedzona opiniami o niej. Okazało się jednak, że to był dobry wybór. Od razu zrobiła mi USG, podstawowe badanie, cytologie. Nawet o nic nie musiałam prosić, a u innych lekarzy, niestety, trzeba się o wszystko upomnieć. Mam nadżerkę, wyjaśniała dokładnie metodę leczenia, bez skrępowania mogłam o wszystko zapytać, do czego zresztą zachęcała. Moja mam również u tej Doktor się leczyła i z powodzeniem. Miała zabieg, bez żadnych komplikacji, wszystko jest w porządku. Pani Doktor jest również uprzejma. Czy jest kompetentna? Oceniam na 4, ponieważ nie miałam wykonywanego poważnego zabiegu, ani leczenia, dlatego trudno stwierdzić . W przypadku mojej mamy byłaby to 5

jednym slowem do D.....Jest osobą niewiarygodną gdy idziemy do niej na wizytę publiczną .

chodziłam do niej prywatnie w pierwszych miesiącach ciąży i muszę przyznać,że byłam z niej zadowolona.Mam tylko takie zastrzeżenie,że trzeba upominać się o wynik usg.

Bardzo miła. Zanim zacznę o cokolwiek ją pytać, sama wypowiada się na dany temat dość szeroko. Dzięki niej miałam wyleczoną nadżerkę, której inni lekarze nie widzieli. Wszystko na NFZ. Żadnych powikłań, wszystko milo i sympatycznie. A panie położne tez są super, ale jak ktoś do nich niemiło się odzywa i żąda niewiadomo czego, to i one potrafią coś powiedzieć. I dobrze, bo niektórzy za dużo rzeczy sobie wyobrażają i wymagają niewiadomo czego.

Polecam-Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, pierwsza była zagrożona, dzięki prawidłowej diagnozie i przepisanemu lekarstwu wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Jak dla mnie pani doktor jest po prostu niekompetentna. Pani, która pracuje z nią w przychodni( położna) jest bezczelna i arogancka. Pani doktor nie zauważyła olbrzymiej nadżerki. nie wspomne o tym, że nie potrafiła zdiagnozować nowotwory szyjki macicy. Nie polecam. Prędzej do trupiarni zaprowadzi niż do zdrowia.

Jak dla mnie pani doktor jest po prostu niekompetentna.
Pani, która pracuje z nią w przychodni( położna) jest bezczelna i arogancka.
Pani doktor nie zauważyła olbrzymiej nadżerki.
nie wspomne o tym, że nie potrafiła zdiagnozować nowotwory szyjki macicy.
Nie polecam.
Prędzej do trupiarni zaprowadzi niż do zdrowia.

pani doktor to najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek bylam.

pani doktor to najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek bylam.

beznadzieja.kiedy po lekach od niej pojawiły się potworne bóle miesiączkowe (których wcześniej nie było), stwierdziła: musi boleć, co na to poradzę? PORAŻKA