lekarz Elżbieta Jakubowska woźniak

2,7
2,9
2,7
2,4

sympatyczna, jednak w przypadku dolegliwości trzeba wszystkiego dopytywać się, kompetentna,

Bardzo nieuprzejma doktor z wiekszością problemów kieruje prywatnie.

Bardzo nieuprzejma doktor z wiekszością problemów kieruje prywatnie.

U pani doktor byłam i publicznie i prywatnie i muszę przyznać ze same negatywy . Będąc publicznie była niemila nieuprzejma oraz niekompetentna z drugiej będąc prywatnie i płacąc potrafiła być miła choć przyznam ze mało zna się na rzeczy . Nie polecam

Pani doktor podchodzi do wszystkich tasmowo, wyjasniane problemów raczej ja nudzi, kaze prywatnie robic badania, ktore sa na fundusz(mam tu na myśli toksoplazmozę w ciąży, z której stwierdzeniem w 7 tygodniu miała problem a co wiecej nawet jej nie widziała po czym ostatecznie stwierdziła ją po moich 3 odpowiedziach na tak na pytania: robiła pani test? sika pani cześciej ? bolą panią piersi ? no tak no to jest pani w ciązy!) Polecam natomiast jeśli ktos bez wiekszych tlumaczen potrzebuje tabletek antykonceptyjnych, bez badan i bez szerszego wywiadu jakie chcesz ...

Polecam natomiast jeśli ktos bez wiekszych tlumaczen potrzebuje tabletek antykonceptyjnych, bez badan i bez szerszego wywiadu jakie chcesz i za ile chcesz i ile tylko chcesz

Byłam na wizycie w przychodni po porodzie poraz pierwszy u tej Pani, okazała się bardzo niemiła i niedelikatna. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor owszem jest miła i delikatna. Jednak jeśli chodzi o kompetencje to po prostu ich nie posiada. Leczyłam się u niej ponad dwa lata, chodziłam na regularne wizyty, ale ciągle było coś nie tak, miałam złą cytologię,a pani doktor leczyła mnie globułkami dopochwowymi. Nie przyszło jej do głowy chociażby sprawdzić czy mam nadżerkę,a przez ostatni rok moich wizyt u niej cały czas miałam III grupę w cytologii. Doprowadziła do tego, że mam stan przed rakowy i niedługo czeka mnie usunięcie kawałka szyjki macicy, co może mieć swoje konsekwencje w przyszłości. Zdecydowanie odradzam!!

Bardzo delikatna i dyskretna. Miła jak ma dobry humor. co doleczeni brak jakich kolwiek kompetencji, nie ptrafi nawet odczytac usg.nadaje sie tylko do tego by wypisac pigułki antykoncepcyjne. odradzam