lek. dent. Elżbieta Rutowska

Pani Doktor Elżbieta Rutkowska jest dobrym lekarzem w dziedzinie stomatologi , uczciwa , sympatyczna oraz jest bardzo dobrym człowiekiem

Elżbieta Rutkowska jest dobrym stomatologiem , jest też dobrą przyjaciółką , jest pomocna i bardzo uczciwa :)

Pani Doktor Elżbieta Rutkowska jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie Stomatologi zawsze miła , uprzejma rozmowna . Jest także wspaniałym człowiekiem zawsze pomocna i każdego stara się zrozumieć :)

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się po wizycieu pani Elżbiety Rutkowskiej.Leczenie kanałowe do tego moja trójka i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Elżbieta Rutkowska poraz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawiła zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pani doktor logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, zaskoczył mnie wysoko profesjonalny poziom , niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku pani doktor Rutkowskiej można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem

Pani Doktor to po prostu świetny specjalista . Pełna poświęcenia , kompetentna, przedstawia sposób leczenia i omawia z pacjentem jego etapy. Leczenie nie oznacza dla niej tylko spotkania w gabinecie ale stały monitoring i kontakt aż do zakończenia leczenia.,,uratowała moja "jedynkę" i nie tylko....moje zęby ze względów genetycznych nie należą do łatwych , ale pod opieką Pani Doktor nie pamiętam co to ból..Bardzo dokładna. Jest to typ lekarza,który cały czas się dokształca i rozwija, . Do tego wszystkiego należy dodać doświadczenie, uśmiech i miłą atmosferę leczenia...dziękuję i polecam!

Jak dla mnie super lekarz. Wszystkie zęby wyleczone, staranna i dokładna. Nie odpuści żadnej, nawet najmniejszej dziurce w zębie. Bardzo szczegółowo podchodzi do problemu. Zna się na tym, co robi. Plomby się pięknie trzymają już bardzo długo. Bardzo polecam !

Bardzo cieszę sie, ze trafiłem do tak wspaniałej pani doktor i nie mogę doczekać sie następnej wizyty ;))))) super podejście

Bardzo wspaniała i oddana pacjentowi pani doktor, w pełni zaspokoiła moje oczekiwania, bardzo kompetentna, wrażliwa, w pełni empatyczne podejście do pacjenta, Pani Doktor tłumaczy po kolei swoje poczynania, tak że pacjent jest spokojny o leczenie, bez tzw. niespodzianek i ruchów z zaskoczenia. Bardzo polecam! długo szukałam odpowiedniego dentysty - udało się, wreszcie znalazłam, z p. dr Rutowską jestem spokojna o swoje zęby.

Pani doktor okazuje się być nie tylko bardzo uprzejmą osobą, ale jest również bardzo konkretna jak również kompetentna, polecam :)

Cudowna dentystka polecam gorąco najlepsza w mieście. Najlepsze podejście do pacjenta nie znam lepszej w mieście.