lek. dent. Elżbieta Rutowska

Miły i wspaniały stomatolog , zawsze się z tą dentystką można się dobrze dogadać , jest nie tylko dobrym stomatologiem lecz też i wspaniałym oraz uczciwym człowiekiem :)

Dawno nie spotkałam się z tak empatycznym podejściem do pacjenta. Delikatnie znieczula, ładnie się uśmiecha i wizyta szybko mija... Widzę, ze przykłada się do pracy. Staranna i czysta. Mnie się bardzo taki styl podoba. Podoba mi się też to, że nie boli... :) Polecam.

Odradzam, zatrzymała się na pewnym poziomie, czuć tytoń. Nie wybiorę się już do niej na 100%.Szkoda mojego czasu.

masakra to jakies nieporozumienie,czekalam na poczekalni 30 min i pielegniarka poszla szukac pani doktor. plomba wypadla mi na drugi dzień ,za taka duza sume która zostawiłam. brak szacunku dla pacjenta .nigdy więcej tam nie pojde.

polecam pania doktor calym sercem, super podejscie do dzieci,miła, sympatyczna i zaangazowana w leczenie,poswieca duzo pacjentowi oraz dokładnie tłumaczy leczenie, czasem trzeba dlugo czekac ale warto!

Polecam serdecznie Panią Doktor, super podejście i profesjonalizm dzięki niej wyleczyłem się z dentofobii.

Sprawnie, miło i uprzejmie. Fachowe podejście do problematycznego zęba. Polecam każdemu niezdecydowanemu pacjentowi.

Czuć brak pewności. Lepiej wybrać profesjonalne miejsce.Ocena moja to maksymalnie dopuszczający. Więcej nie odwiedzę.

Więcej nie odwiedzę.

opinie ,przede wszystkim te negatywne są wyssane z palca ! nie rozumie ludzi którzy nie byli pacjentami pani doktor a przychodzą tu żeby wstawić negatywną treść na temat lekarza przez którego nie byli leczeni

świetny kontakt ,super dokładność ,niesamowita pracowitość do tego ogromne zaangażowanie ,dziewczyna wie co robi ,polecam gorąco i dziękuje za świetnie wykonaną prace