lek. dent. Elżbieta Rutowska

witam polecam Pani doktor wie co robi uratowała mi ząb nawet moje dziecko już się nie boi dentysty super podejście do dzieci

Odradzam, brak umiejętności czuć niepewność w działaniach. W tym wieku trzeba ciągle się doszkalać. To nie lata 80. Drugi raz tam nie pójdę.

Drugi raz tam nie pójdę.

Bardzo słabe umiejętności oraz odczuwalny brak higieny. W tym wieku należy się szkolić.Drugi raz do niej nie pójdę.

Bardzo słabe umiejętności oraz odczuwalny brak higieny.
W tym wieku należy się szkolić.Drugi raz do niej nie pójdę.

Witam!jestem zadowolona bardzo z Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci i dorosłych pełen profesjonalizm i kultura osobista. Polecam zdecydowanie!

Kompletny brak szacunku dla pacjenta Pani Dr zamiast mnie przyjąc o umówinej godzinie wyszła sobie na papierosa, widząc mnie w poczekalni, ponad 15 min musiałem czekać, gdy już mnie przyjeła, podala znieczulenie i wyszła rozmawiac przez telefon. Lekceważące podejście do pacjenta. Odradzam.