dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

3,9

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Od prawie 12 lat leczymy się u Pani Doktor. Została naszym "lekarzem rodzinnym". Mogę na Nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Diagnozy zawsze trafne. Potrafi kompleksowo łączyć objawy. Polecam

Pani doktor co chwilę odbiera telefony od rodziców którym choruje dziecko,a nie plotkuje z koleżankami. Sama dzwonię setki razy dopytując się o różne istotne dla mnie szczegóły i zawsze uzyskuję odpowiedź. Pani doktor zawsze miła i oddana małym pacjentom.Co do diagnozy-to zawsze trafiona.Pełen profesjonalizm.Dzieci do niej wręcz lgną.A kolejka do prywatnego gabinetu mówi sama za siebie.Cena wizyty ;-))))cóż Pani doktor poświęca się swojej pracy całkowicie,a nikt nie lubi pracować charytatywnie. Ja polecam i dziękuję Pani Doktor za to że jest ;-)))

Szkoda słów. Podczas wizyty w szpitalu w którym pracuje była opryskliwa, nieuprzejma, podwazala zalecenia od dotychczasowego alergologia, nic nie wytłumaczyła tylko wymachowala rękoma ze ona nie może pracować w takich warunkach. Proponuję zwolnić się z pracy pani doktor zmęczonej życiem

Jestem mamą 3 dzieci, od wielu lat jeśli o problemy zdrowotne doktor Badowska i tylko jeszcze jedna dr.pediatra-dr Minda z Inowrocławia są najbardziej kompetentne.Dr Badowska potrafi za pierwszym razem dobrać lek, gdzie po pierwszej dawce stan zdrowia dziecka ulega poprawie.Zawsze potrafi wytłumaczyć dlaczego takie nie inne leczenie zastosowała a w razie niepewności, bądź braku poprawy prosi i kontakt telefoniczny.Ja mam do niej 100% zaufanie!!!

polecam w 100% pani doktor uratowała moja córeczkę wcześniej byłam u innego lekarza na kasę chorych i to był mój wielki błąd bo zapisała złe leki mojemu dziecku które w ogóle nie były na to co jej dolega i zrobiła jej i mi piekło.ale na szczęście koleżanka poleciła mi panią doktor i uratowała malutka od tamtej pory chodzę tylko do dr. Badowskiej

Pani doktor leczyła moje pierwsze dziecko kilkanaście lat temu.Obecnie chodzę z drugim dzieckiem.Diagnoza zawsze w dziesiątkę.Zawsze kiedy zawali sprawę lekarz z okolicznej przychodni wszyscy po pomoc do dr Badowskiej.Jest lekarzem kompetentnym,przyjmuje codziennie,można dzwonić nie mając oporu,naprawdę ma mnóstwo pacjentów.Jeśli chodzi o koszt,no cóż prywatne wizyty kosztują ale pewność diagnozy naszych kochanych dzieci i ich zdrowie jest najważniejsze... Mama

Mama

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę i wyleczeniu mojej córki Oli. Byłem u Pani pierwszy raz z problemem zdrowotnym Oli Na który nikt z dotychczasowych pediatrów nie zwrócił uwagi. Pani wiedza i doświadczenie pozwoliła postawić właściwą diagnozę i terapię.Serdecznie w imieniu małej zdrowej już Oli dziękuję. Jerzy S.

Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę i wyleczeniu mojej córki Oli.
Jerzy S.

Od trzech lat jeżdżę na prywatne wizyty do Pani doktor i jest coraz gorzej. Nie podważam kompetencji bo jest naprawdę dobrym lekarzem i wyleczy, ale tak przeciąga wyleczenie choroby by jak najwięcej odbyć u niej wizyt. Masakra jakaś. Pomijając fakt, te wizyty nie są tanie to dziecko na tym cierpi. Dlatego średni koszt wyleczenia jednej choroby to 300 zł -za same wizyty.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza. Ma fachowe podejście do chorego i stawia trafne diagnozy. Koszt wizyty prywatnej jest taki, jak w innych gabinetach prywatnych. Super babka - miła, sympatyczna i bardzo konkretna. Polecam