dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

Leczylam corke 7 lat ,bezskutecznie.Nikt nie wiedzial co dolega mojej corce!Przez polecenie trafilam do pani doktor i po jedne jwizycie wszystko bylo jasne.Leczenie trwalo krotko i do dzis moja corka jest zdrowa,a minelo 13 lat.Goraco polecam,przywrocila zdrowie mojej corce,teraz juz studentce...

Pani doktor jest świetnym fachowcem. Jest naszym lekarzem od pokoleń. Ma super podejście do dzieci i ich rodziców. Jej diagnozy są zawsze trafne, leczenie skuteczne. Polecam gorąco.

Lata praktyki i doświadczenie zrobiły swoje.Pani doktor stawia trafne diagnozy, a przy tym jest szalenie miłą osobą. Absolutnie polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, szczególnie tym świeżo upieczonym jak ja.

Pani doktor miła, fachowa i rzeczowa. Świetnie stawia diagnozy, jak narazie u mnie w 100% trafne. Więcej takich lekarzy.

Pani doktor jest miła ale tylko jak widzi banknoty, pozatym jest osobom bardzo nieprzyjemną co dziwi tym bardziej ze względu na jej specjalizacje, nie dziwię się jej parciu na kasę bo trzeba za coś utzymać nowe Audi A6

Pani doktor jest miła jeśli chodzi o wizytę w prywatnym gabinecie.ja natoniast byłam w szpitalu na kase chorych to pani doktor potraktowała mnie jak intruza.

bardzo dobry lekarz pelny profesjonalizm.trafnie stawia diagnoze nigdy sie na niej nie zawiodlam.pomaga w kazdym problemie nawet w kolkach u niemowlecia.polecam z czystym sumieniem.zawsze mozna zadzwonic i sie poradzic.

jedyny taki lekarz w nieście!!!! nigdy nie postawiła mojemu dziecku złej diagnozy a lęczę u niej dziecko od urodzenia.... czyli prawie 12 lat! DZiękuję za wszystko Pani doktor:-)

stracone pieniądze za wizytę .Dziwnie zachowuje się . Naprawdę jakoś dziwnie zachowuje się Zdecydowanie nie polecam

Szkoda dzieci! A szpital w którym p. dr pracuje nie może jakoś nauczyć jej kultury!