lekarz Ewa Dedo-Gawior

Niestety nie polecam wizyty u Pani doktor. Lekarz nie szanuje czasu oczekujących na wizytę pacjentów (długie oczekiwanie w poczekalni gdyż pani doktor urządza sobie pogawędki nie związane z wizytą), brak jest w gabinecie w Będzinie (Elvita) możliwości wykonania podstawowego badania jakim jest USG. Pani doktor gdy usłyszała, iż od 2 lat nie mogę zajść w ciążę poleciła "wrócić do domu z uśmiechem i wziąć chłopa do łóżka" co świadczy o kompletnym braku empatii. Odradzam wizytę u tej Pani

Gorąco polecam tą panią dr. Cechuje ją profesjonalne podejście do pacjenta, ogromną wiedzą i doświadczenie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia medyczne zostały wytłumaczone z cierpliwościa oraz dokładnością. Uważam, że negatywne opinie wynikają z czystej złośliwości, ponadto są dość stare. Wrócę do Pani dr z całą pewnością.

Odradzam tego człowieka (nie zasługuje na miano lekarza) . Byłam pacjentka tej pani dość długo jako młoda dziewczyna. Na ostatniej wizycie skarzylam się na ból jajników, na co Pani ta powiedziała, że muszę pójść do szpitala nr 1 w Sosnowcu i tam za 60 zł robią usg. Stać mnie na to, natomiast poprosiłam jeszcze raz, nierozumiałam dlaczego nie mogę dostać skierowania na usg, skoro jestem na wizycie w gabinecie ginekologiczny w tym momencie. Dr w tym momencie wstała, nakrzyczała na mnie, że mi się nie należy, że mój ból to sprawa pilna, a że jak ona mi wystawi skierowanie to będę czekać miesiąc na to badanie, że mam iść do jedynki i zapłacić 60zl.
Byłam młoda, niedokonca znałam swoje prawa. Wyszłam i całe szczescie już nigdy tam nie wróciłam. Ale jak sobie pomyślę o wszystkich wizytach u tego człowieka to aż włos się jezy na głowie.
Tyle się mówi o profilaktyce, przez prawie 4 lata nie zrobiła mi ani jednej cytologii.

Ja uważam dr za kompetentnego lekarza, każdy "mój przypadek "zdiagnozowała dobrze i skutecznie wyleczyła-objawy minęły, jest b. konkretna, wszystko tłumaczy krok po kroku;jak załatwić badania , jak stosować leki, na czym polega zchorzenie, nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę też polecić Panią dr, fakt, ze może nie robi wrażenia "milusińskiej :)" ale chyba chodzi tu o zajęcie się przypadkiem choroby a nie "głaskanie pacjenta "

Chyba jestem z kosmosu,ale ja uważam że P.doktor to super lekarz.Rozmawia mi się z nią swobodnie,można się wyżalić,trochę ponarzekać.Konkretna,wymaga kompletu badań które zleca.Słucha uważnie.Może niektórych zrażać jej stanowczy ton ale musi mobilizować do leczenia.Badanie przebiegało w miłej atmosferze,delikatnie bez sensacji.Trafiłam wiosną do p.doktor przypadkiem,nie żałuję,ilość pacjentek świadczy o tym że jest ceniona.Wszystko wyjaśniała mi spokojnie i cierpliwie.Czy ktoś pomyślał że dr.Ewa to tylko człowiek i może też się źle czuć,albo mieć jakiś osobisty problem??? Polecam ją,tylko troszkę empatii drogie Panie :)

Leczę się u Pani doktor od kilku lat i nie powiem żadnego złego słowa , jest konkretną osobą bardzo dobrze leczy .Na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbytnio sympatyczna ale lekarz musi być dobry i wiedzieć, umieć jak pokierować i leczyć daną osobę , która do niej przychodzi i prosi o jakąkolwiek pomoc .P Dedo według mnie jest bardzo dobrym lekarzem i nie za mieniłabym na żadnego innego lekarza

Lekarka jest wredna. Weszłam do gabinetu zapytac sie czy tylko mnie przyjmie bo jestem z bolem a w mojej przychodni nie ma lekarzy to zostalam zjechana tak ze sie ze slabosci po wyjsciu z gabinetu poplakalam. Lekarka nie chciała mnie przyjac powiedziala wrednym tonem ze moge czekac 3 godziny albo 8 bo sa zapisy chociaz w korytarzu czekala jedna osoba o czym jej wspomnialam ale nie zwrocila na to uwagi. Krzyknela ze jej przeszkadzam bo ona za 10 minut dopiero zaczyna prace a przeciez na wejsciu pytalam sie czy moge wejsc zapytac sie. Nie jest to lekarz z powolania ktory jak widzi bol u czlowieka i ma wiedze zeby pomoc to ma to w nosie. Wymigiwała się powiedziała żebym odwiedziła lekarza ogólnego poniewaz ona sie takim bólem nie zajmuje co jest nieprawdą Pytała gdzie się ostatnio leczyłam ale tylko po to zeby wymyślić sobie wymówkę . Nie zdecydowałam się na czekanie i badanie u tej niemiłej dr ponieważ bałam się że nie będzie profesjonalna w leczeniu i zrobi to na odczepnego. Zmuszona jestem na leczenie prywatne w godzinach popoludniowych poniewaz w tym kraju jak jestes w bólu rano i masz pecha bo inni lekarze sa na urlopie bądz w ten dzien nie pracuja to nie ma innego wyjscia jak odwiedzic gabinet prywatny. Nie spotkałam się jeszcze z takim zachowaniem lekarza ktory KRZYCZY NA PACJENTA. Niewiarygodne ze ta pani zostala lekarka.

Jestem pacjentką Pani doktor od pięciu lat i szczerze mówiąc bardzo żałuję , że tak późno do niej trafiłam. Wcześniej chodziłam do dwóch innych ginekologów a moją ciążę prowadził trzeci. Do Pani doktor trafiłam po urodzeniu córki i byłam w szoku. Nigdy w życiu nie miałam robionych tylu badań!!!Zaznaczam tu, że chodzę do Pani doktor na Wawel - nie prywatnie.Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wszystko bardzo dokładnie i bez pośpiechu tłumaczyła, była miła, uprzejma i bardzo cierpliwa. Bardzo dba o to, żeby wykonywać na czas wszystkie badania kontrolne. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie zmienię ginekologa na żadnego innego. SUPER LEKARZ. Polecam

zdecydowanie NIE polecam, na wejsciu zostalam zjechana z gory na dol, ze jakim prawem do niej przychodze jak nie jestem jej pacjentka ( mojego lekarza prowadzacego nie bylo w tym czasie w pracy, a mialam zalegla zwykla kontrole w ciazy po 3tyg) ze ona nie bierze odpowiedzialnosci za mnie i za dziecko i łaskawie mjie przebadala, pytajac czy cos mi dolega a jak powiedzialam ze czasem boli mnie brzuch i pachwina (17tc i wszystko sie rozciaga, ale pytala to odpowiedzialam) wypisala mi skierowanie do szpitala z podejrzeniem poronienia i to jeszcze mi o tym nie mowiac!!! nie poszlam do szpitala na wlasna odpowiedzialnosc bo nic mi nie bylo, zadnych krwawien plamien, skurczow.. dopiero jak na 2 dzien poszlam prywatnie do innej lekarki w Katowicach to sie dowiedzialam wlasnie co na skierowaniu po lacinie jest napisane, mialam robione badanie ginekologiczne i usg i maly rosnie jak na drozdzach i nic mi nie ma i wszystko jest wporzadku!!! nie polecam, to jakas totalna porazka i odwalenie roboty i tylko stres dla mnie ..

Leczę się u Pani doktor już od wielu lat, początkowo prywatnie a teraz na NFZ i wcale nie traktuje mnie inaczej z tego powodu. Ponieważ długo nie mogłam zajść w ciążę i co chwilę zmieniałam ginekologów to spytałam lekarkę rodzinną kogo dobrego by mi poleciła z moim problemem i tak trafiłam do doktor Dedo, mimo że na pierwszej wizycie nie była dla mnie miła to ja nie szukałam koleżanki do ploteczek tylko kompetentnego lekarza i mnie to nie zraziło, zrobiła mi komplet badań, podleczyła i za pół roku zaszłam w ciążę. Polecam ją z czystym sumieniem.