lekarz Ewa Dedo-Gawior

Byłam dopiero raz, ale innego lekarza już szukać nie zamierzam bo znalazłam to, czego szukałam. Planuję ciążę i jako jedyna poleciła mi wykonać dodatkowe badania przed ciążą, reszta lekarzy bagatelizowała problem. Wizyta trwała dość długo, ale wszystkie kwestie o które pytałam zostały mi szczegółowo wyjaśnione i bez owijania. Na pytanie o popołudniowe godziny przyjęć powiedziała kiedy przyjmuje publicznie najdłużej, żadnej nawet sugestii o wizytach prywatnych.

Jest specjalistą do którego warto się wybrać gdy chcesz się leczyć a nie tylko sobie pogadać, może i jest trochę szorstka w obejściu ale to nie zmienia faktu że wykonuje swój zawód profesjonalnie. Ja jestem pacjentką od 13 lat a to już o czymś świadczy

zdecydowanie nie polecam, trzymajcie się z daleka od niej

zdecydowanie nie polecam, trzymajcie się z daleka od niej

Witam, Od 9 lat chodzę do pani doktor, do przychodni. Bardzo się cieszę, że trafiłam własnie do niej. Wcześniej chodziłam prywatnie do bardzo miłego lekarza, który na mojej ciązy i ciągłych, płatnych wizytach wzbogacił się o okrągłą sumkę. Był to jednak mój wybór. Wybrałam leczenie prywatne, więc płaciłam za każdą, nawet krótką wizytę. Wreszcie trafiłam do pani doktor. Może nie sprawia wrażenia przystępnej i sympatycznej, ale nie o to chyba chodzi. Lekarz nie musi być miły i przyjacielski. Ma być skuteczny. Pani doktor jest konkretna i jestem z niej bardzo ...

Witam,

Wreszcie trafiłam do pani doktor. Może nie sprawia wrażenia przystępnej i sympatycznej, ale nie o to chyba chodzi. Lekarz nie musi być miły i przyjacielski. Ma być skuteczny. Pani doktor jest konkretna i jestem z niej bardzo zadowolona.Wizyta trwa tyle ile trzeba. Jeśli czegoś nie jestem pewna po prostu pytam i zawsze dostaje odpowiedź. Nie zdarzyo się jeszcze, żeby pani doktor mnie zignorowała. Jeśli mam wątpliwosci po prostu pytam. Cenię sobie i szanuje jej pracę.

Konkretna? a i owszem. ogranicza się do minimum z minimum. Często jej nie ma, a paniom z rejestracji nie chce się powiadamiać o tym pacjentek mimo,że zapisują telefony. Dwukrotnie miałam przekładany zabieg zamrażania nadżerki. Raz mnie o tym nie poinformowano. Przy zabiegu rozmawiała z pielęgniarką, wyklinając rząd i państwo. Pochwaliła za to nowy sprzęt, prosząc pielęgniarkę,żeby obejrzała 'cudowny' efekt!!!! Pilnuje cytologii ( jej specjalność), ale tabletki przepisuje losowo. Zmyłam się od niej.

Pilnuje cytologii ( jej specjalność), ale tabletki przepisuje losowo.
Zmyłam się od niej.

nieźle sie usmiałam czytajac komentarze.....Jestem pacjentka dr Dedo od 14 lat.Prowadziła moje 2 ciąze rewelacyjnie.Nie zmieniła podejscia do mnie nawet jak przy pierwszej ciazy chodziłam do gabinetu prywatnego ,a przy drugiej juz na wawelu.Tak samo troskliwie opiekowała sie ciąza,wiec drogie "panie "kwestia finansowa obalona.Co do tego ze nie mało czasu poswieca pacjentowi to jak macie ochote porozmawiac z lekarzem to doradzam psychologa on Was wysłucha.Dr Dedo baaardzo konkretnie objasnia "problemy" U mojej mamy jak wykryła guza na piersi to za "naciskami" dr Dedo od zdiagnozowania problemu do operacji mineło 2 miesiace bez zadnej koperty itp Jest naprawd swietnym lekarzem i zastanówcie sie jeszcze czy Wy zawsze jestescie usmiechnięte od ucha do ucha?????

Do P.Doktor chodze od 8 lat,zawsze byłam zadowolona.Ostatnio weszłam tylko po recepty a chodze prywatnie i to kosztowało mnie 70 zł.Przykre,bo mogłam iśc do przychodnii.przy moim zarobku 1060 zł kazda wizyta jest duzym wydatkiem.Bardzo mi sie to nie spodobało i trudno zmieniam lekarza.

Moja Pani Doktor ginekolog od kilku lat. Obecnie prowadzi moją ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest kompetentna i zawsze dobrze wszystko doradzi. Pacjentka z S-wca.

Pacjentka z S-wca.

Po dłuższym chodzeniu do Pani doktor, mogę z całą stanowczością powiedzieć, że jej nie polecam. Mając całą moją kartotekę, wszystkie badania nie potrafiła stwierdzić, że jestem chora. Nie powinnam brać środków antykoncepcyjnych doustnych, ze względu na występujące migreny. Ale mimo tego Pan doktor na mojej ostatniej wizycie u niej gdy stwierdziłam, że nie chce już antykoncepcji przepisała mi plastry antykoncepcyjne :( Teraz z mężem staramy się o dziecko, ale ze względu na to iż wcześniej zaniedbano mój stan chorobowy (mimo częstych wizyt u Pani doktor) będzie to nad wyraz trudne. ...

DROGIE PANIE STANOWCZO NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!!!

Naprawdę nie wiem skąd w ludziach tyle zawiści i złości. Tutaj powinno się oceniać kompetencje lekarzy a nie ich kolor włosów. Ludzie zastanówcie się zanim wpiszecie komentarz. Ja jestem stałą pacjentką dr Dedo i jestem bardzo zadowolona. A jeśli chodzi o te wszystkie namierzania IP - po jaką cholerę miałaby sobie sama pisać komentarze skoro i tak życie wszystko weryfikuje samo. Widzę, że ktoś tutaj z nieudolnością uskutecznia czarny PR dla dr Dedo - nie szkoda fatygi??:)