lekarz Ewa Dedo-Gawior

wygląda jak drag queen prawda?...... ten głos...i blond włos...

wygląda jak drag queen prawda?......
ten głos...i blond włos...

Z kim nie rozmawiałam to słyszałam: "do niej nie chodź". Bo niekompetentna, bo podenerwowana, bo się średnio zna, bo nieprzyjacielska... Hmm... Zaryzykowałam i potwierdzam: niemiła, nerwowe ruchy, zła, zawistna, wywyższająca się (tylko czym?). Z ciekawości poczytałam opinie i cha cha w opinii do dyskusji z dnia 25/06/09 jest dowcipny tekst autorstwa dr. Dedo-Gawior. Dowodem jest nr IP: 62,111,200,202 (z pewnych źródeł wiem, że to IP jej komputera). Oburza sie w nim, że pacjentki podważają wiarygodnośc jej komentarzy... Kolejna opinia z 22/07/09 jeśli nawet pani dr uratowała czyjes życie, co się ...

bo się średnio zna, bo nieprzyjacielska...
Hmm...
Kolejna opinia z 22/07/09 jeśli nawet pani dr uratowała czyjes życie, co się chwali to czemu uratowana pacjentka o tym nie zawiadamia tylko pani doktor?
W rankingu ocena niska...
W przychodni Wawel niepolecana, w szpitalu nielubiana, pozostaje prywatny gabinet w którym stosuje własne "widzi mi się".
NIE POLECAM!!!

Moim zdaniem pani doktor jest bardzo konkretna,mam to szczescie ze mam z kim porównać tego lekarza bo bylam u wielu.Jeśli przychodzi sie do niej z konkretna sprawa i pytaniami to wytlumaczy.Ja nawet czasami chodze z meżem zeby mu wytłumaczyła niektóre rzeczy.Jak ma opinkolić to opinkoli.Wole takiego lekarza ,niz jakiegoś milusieńkiego który nadrabia miną jak czegoś nie wie.

nie polecam , pani dr nie była w stanie mi pomóc w mojej chorobie znalazłam innego lekarza naprawde był dobry

Lubię dr Dedo. Jest konkretna. Nie lubi się rozdrabniać nad szczegółami, taki ma charakter i trochę szkoda, bo czasem nie poświęca swoim pacjentkom wystarczająco dużo czasu, a niektórym pacjentkom faktycznie należy tłumaczyć wszystko baardzo dokładnie. Ogólnie jestem zadowolona z Pani dr, no i ma dużego plus za to, że nie jest chciwa na kasę.

Pani doktor prowadziła mnie w czasie pierwszej ciąży. Wszystko było ok. Teraz znów jestem w ciąży i wróciłam do niej. Ma trochę specyficzny sposób bycia, to fakt, ale uważam, że jest kompetentna i dokładnie tłumaczy "co" i "jak", kiedy jest potrzeba leczenia.

Chodziłam do tej lekarki do przychodni. Uratowała moje życie i życie mojego dziecka. Chyba lepszej rekomendacji nie trzeba!!!

ta kobieta jest niekompetenta i sama powiedziala mi w rozmowie ze sobie sama wpisala te dwa pierwsze wpisy i sie potem glupio smiala. ona jest sucha, agresywna, wszystko wie najlepiej a jak zadajesz za duzo pytan to sie denerwuje i podnosi glos - to byla strata mojego czasu i pieniedzy a moze i zdrowia niestety

Lepiej zadac sobie troche trudu i poszukac innej ginekolog. Na pewno na tym zyskamy. Opisywana jest: b e z n a d z i e j n a!!!!!!

Ja z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią. Byłam zadowolona z wizyty i ze sposobu leczenia - najważniejsze, że był skuteczny!!!