lekarz Ewa Dedo-Gawior

Widzę, że nie jestem odosobniona w swoich odczuciach co do wizyty u tej doktorki. Mam swoje lata i doświadczenie w chorowaniu (niestety), a tym bardziej w podejściu lekarza do pacjenta. U tej pani byłam kilka razy na Wawelu i więcej się nie wybiorę. Nie budzi dobrych emocji, średnio tłumaczy dolegliwości, spieszy się. Podejście maszynowe. Odradzam.

Kobiety uważajcie! Ta felczerka sama wystawiła sobie 2 pierwsze opinie.Chciała zachęcić do siebie pacjentki.Raczej nikt nie wyraziłby się o jej umiejętnościach lekarskich dobrze,są PRZECIĘTNE.Słucha 1 uchem, drugim jej wylatuje.Mnie kompletnie nie pomogła, a rozczarowała.Ma problemy z koncentracją, na twarzy wypisane znudzenie życiem i wrogość w oczach.Najgorsze w tym jest to,że namówiłam przyjaciółkę na wizytę u niej i również jest nieusatysfakcjonowana.Straciła pieniądze i czas.Zdecydowanie nie polecam oddawania się w ręce tej niemiłej, sfrustrowanej baby!

Bardzo dobra lekarka, nie wywołuje hipochondrii u pacjenta, nie straszy, jak niektórzy.

Dobra lekarka i dobry człowiek , zawsze punktalna , zawsze dokładna , szczerze polecam, Wiolka

Wiolka