POLECAM!!! Teraz widzę efekty leczenia. Ponad pół roku straciłam próbując znaleźć właściwego lekarza. Przeczytałam opinie o pani doktor i umówiłam się na wizytę pomimo że nie wszystkie opinie były idealne. Jestem przekonana że te niezbyt pozytywne opinie były nie do końca przemyślane. Ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam

POLECAM!!!
Ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam

POLECAM.... MA SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA JAK I DO RODZICÓW,CIERPLIWIE TŁUMACZY NA CZYM CHOROBA DZIECKA POLEGA,NAWET KILKA RAZY I TAK ZROZPACZONYM CHOROBĄ SWOJEGO DZIECKA RODZICOM...

Ciekawa rzecza jest dziwna przypadlosc z innym uzytkownikiem,iz u naszego kochanego synka pani doktor rowniez w czasie niespelna 10 min. zdiagnozowala autyzm.mozemy zadac pytanie takie,moze jest tak dobra,albo brakuje jej sumienia, poniewaz my jako rodzice odchodzilismy od zmyslow.

Pani doktor to przykład nie kompetencji do potęgi entej. Zdiagnozowała u syna padaczkę- pamiętam jej słowa bardzo dokładnie: ponad wszelką wątpliwość dziecko ma padaczkę- wprowadzamy leczenie depakina. syn przestał jeść, uśmiechać się, stal się apatyczny w ciągu doby NIE przesypiał tylko 2h zaczął się cofać w rozwoju. Zaczęliśmy chodzić po innych neurologach wszyscy byli zdziwieni że syn ma padaczkę, lekarze mówili, że syn jest zdrowy na 100% nie ma padaczki- tylko się w sposób afektywny zanosi. Ostatni lekarz stwierdził, ze Pani doktor musiała zasugerować się zmianą która synek ma w główce. Minął rok syn powoli wraca do formy po trafnej diagnozie Pani doktorek. Syn jest pod kontrolą neurologa, neurochirurga i psychologa. Pani doktor to żenada brak kompetencji uciekajcie gdzie pieprz rośnie

Trafiliśmy na oddział Neurologii w chwili, gdy np. w CZD w Warszawie nie chcieli nawet słyszeć o przyjęciu naszego dziecka. Stan określany był na wegetatywny. W GCZD w Katowicach Pani Doktor Głuszkiewicz wraz z zespołem zrobiła absolutnie wszystko co można zrobić. Dzięki temu trudowi i zaangazowaniu stan naszego dziecka znacznie się poprawił. Nikt przedtem i później (włączajac prywatną codzienną rehabilitację i wizyty u znanego czeskiego neurologa ;-) tak nie pomógł naszemu Maluchowi) Oczywiście nikt nie jest cudotwórcą, niemniej zarówno z medycznego, jak również ludzkiego punktu widzenia - można chylić czoła dla działań, zaangażowania i efektów Pani doktor. Bardzo dobra komunikacja z rodzicami -jeśli tylko tego chcą. Lekarz z dużą wrażliwością na krzywdę dziecka i powołaniem po prostu.

Pozwolę sobie jeszcze skomentować nieprzychylne oceny, do czego - mam nadzieję- uprawnia mnie wielomiesięczny pobyt na oddziale neurologii i obserwacje rodziców. Niestety jeśli rodzicom brak jest odrobiny rozsądku, chęci współpracy i pokory w stosunku do choroby, a zamiast tego wykazują się roszczeniowością (bardzo widoczną w opisach do ocen) traktując oddział szpitalny niczym kurort (spacery po korytarzu z rozsiewaniem wirusów i chorób), zostawianie dzieci bez opieki, brak stosowania się do zaleceń -nawet Pani doktor ma związane ręce

Zapraszam wszystkich na:
www.pomocdlaroberta.pl

Moj synek lezal na oddziale neurologi w ligocie gdzie pani doktor byla naszym lekarzem prowadzacym. Co prawda diagnoza byla dosc dobrze postawiona ale podejscie do dziecka bylo karygodne, przedmiotowe, nie patrzala na moje dziecko jak na czlowieka tylko nastepny przypadek medyczny. Nawet nie potrafila rozpoznac zapalenia oskrzeli! Natomiast nie wiem jak zachowuje sie na wizycie prywatnej gdzie do raczki dostaje pieniazki. Mimo to zdecydowanie NIE POLECAM!

Skorzystałam z informacji w internecie. Nie znałam pani doktor wcześniej. Wizyta była przypadkowa ale bardzo trafna. Po miesiącu leczenia widzę zdecydowaną poprawę. Moje wyjazdy do Warszawy były zbyteczne. Mam nadzieję że wszystko ułoży sie dobrze. Polecam gabinet pani doktor.

Mam nadzieję że wszystko ułoży sie dobrze. Polecam gabinet pani doktor.

Pani doktor po 10 minutowej wizycie stwierdziła u mojego dziecka autyzm. Pół roku jeździłam po specjalistach i szukałam pomocy a wszyscy tylko stukali się w głowę kto postawił taką diagnozę. Żałuję, że tam trafiłam - kosztowało mnie to depresję i męczenie zdrowego dziecka bieganiną po lekarzach. Nie polecam

Jestem bardzo zadowolona, polecam, wizyta o określonej godzinie (niestety nie wszędzie tak jest) Pani doktor bardzo miła a przede wszystkim kompetentna

Bardzo polecam !!! Bardzo kompetentny lekasz!!!!

Bardzo polecam !!!
Bardzo kompetentny lekasz!!!!