Jestem szczęsliwa że trafiłam do kliniki gdzie pracuje pani doktor. Jest zdecydowanie lepiej. Gorąco polecam panią doktor.

Wystarczy że napiszę POLECAM. Ocena na "5" uzupełnia mój komentarz

Wystarczy że napiszę POLECAM. Ocena na "5" uzupełnia mój komentarz

Bardzo jestem zadowolona, widzę pozytywne wyniki leczenia. Mogę polecić tego lekarza. Nikomu nie życze problenów zdrowotnych z dziećmi, ale jezeli sie pojawia prosze rozważyc skorzystanie z usług pani doktor. POLECAM!!!!

Jestem bardzo zadowolona. Mogę z pełna odpowiedzialnościa polecić panią doktor.

Jestem bardzo zadowolona. Mogę z pełna odpowiedzialnościa polecić panią doktor.

Uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Dziekuję Pani doktor, dziekuje personelowi Kliniki Neurologii Dzięcięcej.

Moja opinia o Pani dr odbiega od powyższych i zastanawiam się jak to możliwe.. chyba znam odpowiedź byłam z dzieckiem w szpitalu publicznym bez znajomości, bez wcześniejszych wizyt prywatnych i do tego spoza województwa za to pełna nadziei na diagnostykę choroby dziecka. Niestety usłyszałam, ze mam się leczyć u siebie. A podobno nie ma rejonizacji... Moje dziecko nie zostało zdiagnozowane nawet w minimalnym stopniu. Pobyt na oddziale pod opieką Pani doktor był straconym czasem. Szkoda było mojego maluszka. Dużo mogłabym napisać negatywnych rzeczy o Pani doktor ale to chyba nie ma sensu. Zastanawiam się nad napisaniem oficjalnej skargi na Panią doktor i tam opiszę szczegóły ale czy to coś zmieni? Czy to uchroni inne dziecko i jego mamę przed tym co ja musiałam przejść na oddziale...Nie wiem czy jeszcze kiedyś się odważę pojechać na diagnostykę do szpitala ale bez wcześniejszej wizyty prywatnej u lekarza z oddziału.

Chciałam na począdku zagłosować na inna pozytywna opinię ale postanowiłam sama ją napisać. Mysle że w ten sposób lepiej podziękuje pani doktor za pomoc w leczeniu dziecka. Polecam Klinikę i gabinet wszystkim którzy mają problemy ze swoimi pociechami.

Polecam Klinikę i gabinet wszystkim którzy mają problemy ze swoimi pociechami.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Patrzy na pacjenta kompleksowo, a nie tylko na odrebną jednostkę chorobową. Moje dziecko i ja bardzo wiele Jej zawdzięczamy. Kompetentny i skuteczny lekarz. POLECAM

BArdzo rzadko korzystam z prywatnej służby zdrowia słysząc różne na ten temat opinie. Myślę, że wizyta u pani doktor zmieniła moje nastawienie. Zdecydowałam się na ten wpis dopiero po miesiącu od dnia wizyty. Zastosowane leczenie okazało się bardzo skuteczne. BArdzo polecam!!!!!

BArdzo polecam!!!!!

widzę negatywną opinię i tylko dlatego zdecydowałam się napisać. Ktoś chyba bardzo się pomylił. W mojej ocenie kontakt z kliniką i panią doktor był niemal idealny. Trudno sobie wyobrazić, że mając cały oddział na głowie będzie na skinienie każdego pacjenta. Jesteśmy jeszcze w Polsce nie w prywatnej klinice na zachodzie, w której też niestety byłam i wielkiej różnicy nie widzę. Jestem bardzo zadowolona z kompetencji i to jest szczególnie ważne