dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Bez dwóch zdań rewelacja. Mam dwójkę wspaniałych dzieci. Opieka podczas ciąży rewelacyjna, po urodzeniu dzieci również. Polecam w 100 % każdej kobiecie, która chce szczęśliwie z radością i przede wszystkim w zdrowiu powitać swoje maleństwo na świecie.

Polecam. To wspaniała profesjonalistka, do któej chodze już od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiodła.

Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i poświecenie! Kontakt 24/7 - jak nie mogła odebrać to oddzwoniła. Kompetentna i znająca się na rzeczy. W sposób przystępny dla pacjenta, dokładny i cierpliwy tłumaczy wszystko.

Wzorowo prowadziła moją ciążę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Miła, sympatyczna, posiada bardzo dużą wiedzę, zaznajomiona z najnowszymi badaniami, osiągnięciami i zaleceniami w ginekologii, przy tym ma bardzo dużą praktykę w zawodzie.

Lekarz z powołania. Pani Doktor Ewa Kuś sprawia, że wizyty u tak ważnego dla kobiet lekarza, jak ginekolog, to przyjemność. Jest miła i opiekuńcza. Mogę jej o wszystko zapytać i wiem, że na pewno rozwieje wszelkie moje obawy. Jest moim ginekologiem już od wielu lat i nigdy się na niej nie zawiodłam.

Chodzę do pani doktor w Warszawie. Mogę bardzo polecić każdej dziewczynie.

Chodzę do pani doktor w Warszawie. Mogę bardzo polecić każdej dziewczynie.

Pani Doktor Ewa Kuś to osoba niezwykle kompetentna i troskliwa. Bardzo profesjonalnie podchodzi zarówno do swojego zawodu jak i pacjentek. Trafiłam do niej z polecenia mojej koleżanki i jestem bardzo zadowolona. To prawdziwy lekarz z powołania i z olbrzymim doświadczeniem, który wie co robi i potrafi wszystko wyjaśnić.

Miałam wielokrotnie przyjemność korzystać z usług Pani Doktor Ewy Kuś i za każdym razem były to pełne profesjonalizmu wizyty. Jest to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i w pełni oddany swojej pracy. Jest miła i uśiechnięta co znacznie uprzyjmenia wizyty. Polecam ją z całego serca.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wytrwałości pani doktor Kuś możemy się dzisiaj z mężem cieszyć wspaniałym synkiem. Wspaniała kobieta o wielkim sercu.

Byłam w sobotę pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Miła, delikatna a zarazem konkretna osoba. Takich lekarzy lubię.