dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Mój ginekolog odesłał mnie (!) do Pani dr Kuś bo miałam zagrożoną ciąże i powiedział, że on się nie podejmie jej prowadzenia. Pani doktor Kuś bez mrugnięcia okiem zaopiekował się mną i moim maluszkiem, doprowadziła do bezpiecznego porodu. Cały czas czułam, że trafiłam w doskonałe, pewne ręce profesjonalisty przy którym jestem bezpieczna.

Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i poświecenie! Kontakt 24/7 - jak nie mogła odebrać to oddzwoniła. Kompetentna i znająca się na rzeczy. W sposób przystępny dla pacjenta, dokładny i cierpliwy tłumaczy wszystko.

Mogę tutaj tylko, krótko napisać, że dziękuję Pani Doktor Ewie Kuś za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Tylko Pani przejęła się moim stanem zdrowia i zaczęła systematyczne i skuteczne leczenie. Chwalę i polecam Panią przy każdej okazji. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam ciepło na Święta.

Bez dwóch zdań rewelacja. Mam dwójkę wspaniałych dzieci. Opieka podczas ciąży rewelacyjna, po urodzeniu dzieci również. Polecam w 100 % każdej kobiecie, która chce szczęśliwie z radością i przede wszystkim w zdrowiu powitać swoje maleństwo na świecie.

Bardzo polecam dr Ewę Kuś. Miła, profesjonalna, konkretna osoba.

Bardzo polecam dr Ewę Kuś. Miła, profesjonalna, konkretna osoba.

Zmieniłem ginekologa na dr Kuś. Jest to rewelacyjny lekarz. Nie chcę tu szczegółowo opisywać mojego przypadku, ale doktor Kuś wyleczyła mnie z choroby w której inni ginekolodzy złamywali ręce i tylko przepisywali coraz silniejszy leki przeciwbólowe. Dziękuję Pani doktor za zdrowie, za wspieranie i pocieszanie mnie przez cały okres leczenia.

Byłam w sobotę pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Miła, delikatna a zarazem konkretna osoba. Takich lekarzy lubię.

Mimo, że nie byłam jej pacjentkom bardzo interesowała i przejmowała się moim stanem zdrowia. Wspierał mnie psychicznie, wiedziała co powiedzieć by poprawić mi humor. Z mojego pobytu w szpitalu przede wszystkim zapamiętam jej dobre serce, oddanie swojej pracy, profesjonalizm. Tłumaczyła w jakim jestem stanie, jak będzie dalej przebiegało leczenie, co się z nim wiąże. Pani doktor, wiem, że dzięki Pani przetrzymałam te trudne chwile.

Wzorowo prowadziła moją ciążę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Miła, sympatyczna, posiada bardzo dużą wiedzę, zaznajomiona z najnowszymi badaniami, osiągnięciami i zaleceniami w ginekologii, przy tym ma bardzo dużą praktykę w zawodzie.

Jestem bardzo zadowolona z dr Ewy Kuś. Miła, kulturalna a zarazem konkretna osoba. Oddana swojej pracy i pacjentom - co miałam okazję przetestować na własnej skórze. Ma bardzo duże doświadczenie i praktykę. Czuję, że jestem pod właściwą opieką jeżeli chodzi o kwestie ginekologiczne.