dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Dla mnie rewelacja. Rodziłam z Panią doktor moją wspaniałą córeczkę i zarówno poród jak i pobyt w szpitalu wspominam bardzo miło. Super, konkretna, profesjonalna opieka ze strony Pani doktor Kuś. O każdej godzinie w razie potrzeby mogłam zadzwonić - pomoc w 100%. Polecam każdej mojej znajomej tą ciepłą, miłą i do tego z poczuciem humoru osobę.

Bardzo dobry lekarz , kompetentna , zna sie na swojej pracy, czasem troche oschla , ale pacjentki nie sa czesto zbyt frasobliwe wiec wcale sie nie dziwie , odbierala pani dr oba moje porody , po ktorych mogelam powiedziec ze moge rodzic dzieci, bardzo dobra opieka , szybka i konkretna nie traci czasu , wie co mowi i wie co robi. Goraco polecam wszytkim konkretnym kobietom , tym Paniom co lubia jak sie je zagaduje na smierc a nie wiele robi to odradzam kontakt bo pewnie Pani Dr im nie przypadnie do gustu

bardzo polecam, kompetentna, zyczliwa, bardzo przejmuje się pacjentkami, można do niej zawsze zadzwonić

nie zamierzam szczegółowo opisywać w takim miejscu mojego przypadku, ale ja byłam bardzo zawiedziona. odradzam zdecydowanie!

Byłam już pod opieką kilku specjalistów ginekologów ale dopiero wizyta u Pani Doktor Ewy Kuś uświadomiła mi jaki powinien być idealny lekarz. Gorąco polecam !!!

nie polecam w kontakcie poprzez publiczna sluzbe zdrowia

nie polecam w kontakcie poprzez publiczna sluzbe zdrowia

Jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam ..bardzo wszystkim Polecam!

Jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam ..bardzo wszystkim Polecam!

Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże, dzięk niej ciąża i poród są bardzo miłym wspomnieniem, polecam każdej kobiecie.