dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Super ginekolog. Miałam poważne kobiece problemy. Nie mogłam uwierzyć jak szybko wyzdrowiałam.

Długo by wymieniać zalety. Była moim ginekologiem przez urodzeniem dzieci, prowadziła rewelacyjnie moje ciąże, odbierała moje dzieciaczki na świat i będzie moim lekarzem. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego ginekologa. Serdeczna i uśmiechnięta.

Lekarz o olbrzymim sercu, wiedzy i wspaniałym podejściu do pacjenta.

Lekarz o olbrzymim sercu, wiedzy i wspaniałym podejściu do pacjenta.

Cudowny lekarz o wielkim sercu i wiedzy. Wyratowała mnie z ciężkiej choroby, kiedy inni ginekolodzy rozkładali ręce. Od tego czasu jest moim ginekologiem i polecam ją każdemu.

Chodziłam do wielu ginekologów ale tylko u doktor Kuś znalazłam to czego szukałam. Jest miła, serdeczna, posiada ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i każdemu życzę takiego lekarza. Mogę do niej zadzwonić o każdej porze i każdego dnia. Ja i moje maleństwo czujemy się przy niej naprawdę bezpiecznie. Nawet mój mąż chwali sobie Panią doktor za jej profesjonalizm i poczucie humoru.

Moja ulubiona Pani Doktor. Daje mi duże poczucie bezpieczeństwa. Posiada bardzo dużą wiedzę i umiejętności.

Panią Doktor Ewę Kuś poleciła mi znajoma. Moim zdaniem jest to najlepszy lekarz ginekolog. Niezwykle inteligentna, doświadczona a przy tym ma poczucie humoru. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, który otacza pacjentów prawdziwą troską.

Miałam wielokrotnie przyjemność korzystać z usług Pani Doktor Ewy Kuś i za każdym razem były to pełne profesjonalizmu wizyty. Jest to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i w pełni oddany swojej pracy. Jest miła i uśiechnięta co znacznie uprzyjmenia wizyty. Polecam ją z całego serca.

Lekarz z powołania. Pani Doktor Ewa Kuś sprawia, że wizyty u tak ważnego dla kobiet lekarza, jak ginekolog, to przyjemność. Jest miła i opiekuńcza. Mogę jej o wszystko zapytać i wiem, że na pewno rozwieje wszelkie moje obawy. Jest moim ginekologiem już od wielu lat i nigdy się na niej nie zawiodłam.

Pani Doktor Ewa Kuś to osoba niezwykle kompetentna i troskliwa. Bardzo profesjonalnie podchodzi zarówno do swojego zawodu jak i pacjentek. Trafiłam do niej z polecenia mojej koleżanki i jestem bardzo zadowolona. To prawdziwy lekarz z powołania i z olbrzymim doświadczeniem, który wie co robi i potrafi wszystko wyjaśnić.