dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Konkretny lekarz. Zawsze odbiera telefon. Można ją zapytać o wszystko i zawsze odpowiada na moje liczne dociekania. Bardzo przyjemnie mi się z nią rozmawia. Trafiłam do niej gdy po wizytach u kilku ginekologów przez ponad pół roku męczyłam się z grzybicą (już nie wspomnę o pieniądzach). Koleżanka poleciła mi dr Kuś. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam do profesjonalisty. Szybko wyleczyła mnie z tej dokuczliwej dolegliwości. Od tego czasu już od ponad 3 lat jest moim ginekologiem i przy każdej okazji ją chwalę. Widać duże doświadczenie i oddanie dla tej pracy.

Mogę z czystym sumieniem polecić. Trzy lata temu zmieniłam ginekologa na doktor Kuś i od tego czasu ani razu nie pożałowałam tej decyzji. Pełne profesjonalizmu podejście do pacjentek, bardzo dobry kontakt również poza gabinetem, bardzo duża wiedza medyczna.

Świetny i kompetentny lekarz. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Doktor Kuś kompleksowo podeszła do mojego stanu zdrowia i leczenia.

Byłam na wizytach u Pani doktor już kilka razy. Poleciła mi ją moja przyjaciółka, która do Pani doktor chodzi już ponad rok. Podpisuję się i ja pod bardzo dobrymi komentarzami. Widać duże doświadczenie, wiedzę i cierpliwość. Szybko i poprawnie zdiagnozowała moje dolegliwości i zaleciła leczenie, stale kontrolując postęp terapii. Lubi też zażartować co też bardzo mi odpowiada.

POLECAM. Wybrałam Panią doktor Kuś do prowadzenia mojej drugiej ciąży, po przeczytaniu opinii na temat ginekologów, którzy przyjmują w Limie. Podpisuję się i ja pod tymi pozytywnymi komentarzami. Wspaniały lekarz. Tłumaczy wszystko zrozumiale, poświęca tyle czasu ile potrzeba, zleca potrzebne badania. Widać przy tym, że ma duże doświadczenie, wiedzę a przede wszystkim powołanie do tej pracy.

Bardzo polecam doktor Ewę Kuś. W bardzo zrozumiały dla mnie sposób wytłumaczyła mi mój stan zdrowia, sposób leczenia itp. Byłam u niej wtedy pierwszy raz. Szybko mnie wyleczyła, kontrolowała przebieg leczenia, stan mojego zdrowia i jak reaguję na leki. Na pewno będzie moim stałym ginekologiem.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wytrwałości pani doktor Kuś możemy się dzisiaj z mężem cieszyć wspaniałym synkiem. Wspaniała kobieta o wielkim sercu.

Do prowadzenia ciąży oraz porodu nie wyobrażam sobie innego ginekologa. Miła, opiekuńcza, troszcząca się o pacjentkę i jej dziecko a przy tym z dużym poczuciem humoru, które rozładowuje stres przyszłej mamy. Dr Kuś została mi polecona do prowadzenia ciąży przez znajomą. Teraz wiem, że po porodzie zostanie moim ginekologiem na zawsze.

Odradzam, zwłaszcza prowadzenie ciązy, a w szczegolnosci porod w asyscie pani doktor.

Szybka diagnoza i bardzo profesjonalnie przeprowadzona operacja. Wiem, że dzięki niej żyję i jestem zdrowa. Cały czas otaczała mnie opieką i troską.