Jestem zaskoczona czytajac negatywne opinie co do dr.Kwiatkowskiej.Jestem w ciazy i to wlasnie ona mnie prowadzi jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej.Jest bardzo sympatyczna osoba.A co do tych ludzi ktorzy mowia o kasie-co wy byscie chcieli leczyc sie za darmo w prywatnym gabinecie?

P Doktor powinna zmienić zawód !!! błednie postawiła diagnozę!!

P Doktor powinna zmienić zawód !!! błednie postawiła diagnozę!!

Zdecydowanie nie polecam Kwiatkowskiej do prowadzenia ciazy. W moim przypadku zupelna ignorancja. Wizyty prywatne ograniczone do brania pieniedzy i zwyklego badania palcem. Nie ma sprzetu w gabinecie, to strata pieniedzy i tak wysyla na badania usg do innych lekarzy. W sytuacjach kryzyzsowych zupelnie sie nie sprawdzila. W szpitalu przez brak decyzji z jej strony o wywolaniu porodu, moje dziecko bylo przenoszone, urodzilo sie po 2 tygodniach od wyzaczonego terminu, ale to i tak dzieki decyzji innego lekarza o podaniu kroplowki. Kwiatkowska jest beznadziejna, rozmowa z nia nie ma sensu, zwykle jest to monolog z jej strony bez konkretnych argumentow, zalezy jej tylko na kasie. ODRADZAM i PRZESTRZEGAM

Jestem rozczarowana pania dr Kwiatkowską. Za każdym razem wchodząc do gabinetu oczekiwała zupełnie kogoś innego, byłam na 7 wizytach i za każdym razem pytała mnie o to samo. Pomimo niepokojących wyników badań, nie reagowała, wypisywała receptę i doszło do tego, że na każdą wizytę zabierałam poprzednie wyniki badań, po prostu poprzednie wyniki zapisała pani dr w taki sposób, że nie była w stanie ich odczytać. Na podstawie wyników powiedziała: adopcja, gdy pytałam o metody alternatywne np. komórkę dawczyni (siostra), stwierdziła ze wtedy to będzie dziecko mojego męża a nie moje. W końcu dużo dzieci jest w domach dziecka, ale to głównie dzieci z rodzin patologicznych, bo w końcu ilu normalnych rodziców ginie w wypadkach?. A poza tym to pani doktor zszokowała mnie, a może raczej dobiła mówiąc: czy tak bardzo kocham swojego męża żeby się poświęcać i rodzić dla niego dziecko. Na plus mogę napisać, że starała się mi podać namiary na innego lekarza.

Pani Doktor jest wyjątkowym lekarzem. To właśnie jej bezpośredni sposób bycia spowodował, że rozmawia się z nią normalnie. Do każdego pacjenta podchdzi indywidualnie. Domyślam się, że te obraźliwe komentarze wynikają tylko i wyłącznie z braku otrzymanej pomocy, ale tak jak wcześniej ktoś napisał człowiek jest tylko człowiekiem i każdy się może pomylić. A kasa? każdy chce zarobić, ale darmowe wizyty też miałam. Drugą ciążę też prowadzę u Pani doktor.

Pani doktor Kwiatkowska odbierała poród mojej mamy kiedy ja przychodzilam na świat i rowniez odebrala moje dziecko gdy ja rodziłam. jestem bardzo zadowolona z podejscia Pni doktor do pacjenta. troskliwa i pełna ciepła.

jestem bardzo zadowolona z podejscia Pni doktor do pacjenta.
troskliwa i pełna ciepła.

zdecydowanie nie polecam tym pania ktore daly 5.0 zadam tylko jedno pyanie ktora miala zlecone badania hormonalne? oczywiscie ze zadna lekarz ktory daje antykoncepcje bez badania to dla mnie partacz ja mialam jeszcze stwierdzone torbielowatosc jajnikow i to tez dla niej nie bylo pretekstem do dodatkowych badan

zdecydowanie nie polecam
oczywiscie ze zadna
lekarz ktory daje antykoncepcje bez badania to dla mnie partacz

A bsolutnie się nie zgadzam.Dr Kwiatkowska opiekowała się mną w szpitalu i niestety musiała łyżeczkować macice,była tak kochana i troskliwa,bardzo mi pomogła przy stracie dziecka,pogłaskała,prezytuliła,uważam,że to świetna specjalistka

jest bardzo przyjemna wszystko tłumaczy wrazie innych problemów kieruje d innych lekarzy

Zupełna pomyłka!Odradzam bo lekarz powinien być od leczenia a nie szkodzenia i patrzenia przez pryzmat kasy.Mnie drogo kosztowały nic nie dające leki które wywołały dalsze zaburzenia.Złe postawienie diagnozy i kierowanie na prześwietlenia do znajomka-pana krajewskiego....zawiodłam się na pani doktor.