lekarz Ewa Puchała

Cytolog, Ginekolog, Położna, Seksuolog

Polecam z całego serca!!!! Pani Puchała to kompetentny i świetny lekarz!!!

Polecam z całego serca!!!!
Pani Puchała to kompetentny i świetny lekarz!!!

Miałam te nieprzyjemnośc poznać panią doktor w szpitalu na lubinowej. Jest to jeDyny lekarz o którym można powiedzieć niekompetentny w tym mieJscu. Rozgadana na każdy temat tylko nie na właściwy. Byłam po porodzie drugi dzień, macica nie obkurczala sie prawidłowo - co zostało potem zdiagnozowane przez innego lekarza, a p. Doktor po prostu stroila sobie żarty gdy podczas jej dyżuru zwróciłam na to uwagę. Zasugerowalam podanie oksytocyny a ona na to cytuje: ale będzie panią bolało. W efekcie oksytocyna została podana dzięki zleceniu innego lekarza. Nie polecam!!!!!

Zdecydowanie odradzam. konsultacja, bez badania i wypisania recepty , to koszt 100 pln. Pani doktor przy 1 wizycie i zdiagnozowaniu problemu przepisala mi leki, w tym antybiotyk, a przy kokejnej nie kojarzyła ani mnie ani problemu z jakim do nie przyszłam - powiedziała tylko że skoro przepisała mi takie leki to musialam miec jakies zakazenie. Zaniemowiłam w tym momencie, nawet nie wiedziałam jak mam się zachować. Powiedziałam, ze faktycznie "jakieś"zakazenie Pani dr zdiagnozowała przy ostatniej wizycie... Ale przebadac mnie nie przebadała, ani na 2, ani na kolejnych, a byłam u niej 4 razy, natomiast za konsultace trwajace 6 min.kasowała każdorazowo 100 pln. Dodam jewszcze ze na wizyte w poczekalni czeka sie srednio 1 h. jest to dla mnie zrozumiałe jeśli lekarz nie patrzy na zegarek ale na potrzeby pacjenta. Ilość czasu jaka trzeba poświęcić w poczekalni na wizyte u Pani dr z całą pewnością nie wynika z jej dbałości o zdrowie pacjenta, ale raczej z dbałości o stan swojego portfela.

Pierwszy lekarz,jakiego spotkałam,który pacjenta traktuje podmiotowo,nie przedmiotowo.i rozmawia o chorobie,co mnie osobiście bardzo pomogło,gdyż niewiedza jest siostrą lęku.polecam Panią doktor bardzo!

***ODRADZAM*** Pani doktor ogłosiła się na gruponie kupiłam kupon zadowolona poszłam na wizytę jednak trwała ona około 5 minut, praktycznie nie dowiedziałam się niczego, czułam się jak pacjentka gorszej kategorii a naprawdę wiązałam z tą Panią dr nadzieję - nie wiem jak w czasach takiej konkurencji można tak traktować pacjentkę i to przy wizycie prywatnej !

Pani wiecznie się śpieszy, nie odpowiada na zadawane pytania, czasami trzeba kilka razy wyjaśniać z czym i po co się przyszło. Leczyłam się u niej (prywatnie) od stycznia, dość, że bez efektów, to na ostatnią umówioną wizytę Pani Doktor po prostu...nie przyszła.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!1 WRAŻENIE MOŻE I DOBRE,ALE POTEM OKAZUJE SIĘ,ŻE JEST MAŁO FACHOWA,SZCZERZE NIE POLECAM!!

byłam tylko na badaniu miednicy i badaniach ogolnych nie moge sie wypowiedziec jesli chodzi o skomplikowane sprawy, ale jesli chodzi o moja pierwsza wizyte to jestem zadowolona. Mogla Pani tylko poswiecic wiecej czasu

nie polecam tej pani ,jest za mało profesjonalna

nie polecam tej pani ,jest za mało profesjonalna