dr n. med. Franciszek Woźniak

3,4
3,6
3,3
3,4

Na moje nieszczęście i mojego 9 miesięcznego syna miałam okazję poznać ordynatora Woźniaka i byłam świadkiem nieprzyjemnego incydentu na oddziale jak to doktor mówiąc brzydko olal 3 letniego chłopca który to przez 3 dni się męczył z bólem brzucha ze nie umiał aż chodzić matka prosiła o pomoc chłopczyk dostawał tylko leki przeciwgoronczkowe i kropluwke po 3 dniach ordynator przyszedł po wielu wezwania matki i ludzi którzy to widzieli co się dzieję z chłopcem ale było już za późno podczas badania wyrostek robaczkowy się rozlał i przewieziono chłopca w ciężkim stanie do Chorzowa do dziś walczy o swoje życie. A mojego syna tez by wykończył jak by nie moja interwencja ,moje dziecko leżało tam tydzień czasu i przez tydzień nic nie zrobiono w jego kierunku dziecko się dusilo a ordynator miał to w dupie ja musiałam kombinować jak ułożyć mojemu dziecku. ..nawet tlenu mu nie chcieli podać bo ponoć to nie wich gesti jak i saturacji nie sprawdzili bo po co a dodam że dziecko ma poważna wrodzoną wadę pluc i sera i jest po długim pobycie na oiomie.

Witam,Pan doktor towarzyszy mojemu synowi od 4 lat,mimo iz pracuje w słuzbie zdrowia i mam zawsze pełny dostęp do podst. opieki nad mojim dzieckiem to zawsze do niego wracam,JEST TO NAJLEPSZY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE jakiego znam a prosze mi wierzyć znam wielu,posiada nadzwyczajną wiedze i ogromne doświadczenie.Inni lekarze przepisują antybiotyki jak cukierki a Pan doktor wtedy kiedy trzeba i zawsze odpowiedni,nie boji się ryzyka i jest zawsze pewny tego co robi,co wynika z Jego długoletniego doświadczenia nad małoletnimi pacjentami przede wszystkim w szpitalu.W tych czasach większość lekarzy pracuje w tylko w przychodni co powoduje ,że ich wiedza jest uboga,polecam z całego serca wszystkim,którzy szukają bezskutecznie pomocy dla swojej pociechy a napewno nie będą żałować.Jeżeli chodzi o oddział pediatrii i pat. noworodka w Świętochłowicach to również jestem pod wielkim wrażeniem,zdyscyplinowany personel pod wodzą Pana doktora który jest ordynatorem,gdyby moje dziecko tam nie trafiło to aż strach pomyśleć co by się mogło stać.Mam do Pana doktora pełne zaufanie wiem, że moge zawsze na Niego liczyć,to jest najważniejsze!

Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Bardzo dobry, doświadczony specjalista. Można zawsze na niego liczyć, wspiera, doradza i ma zawsze trafne diagnozy. Mojej córce pomógł wielokrotnie. Gdyby nie pan doktor nie wiem co byśmy zrobili.

Bardzo dobry lekarz, podczas badania tłumaczy wszystko, pyta o szczegóły związane z dzieckiem, byłam u niego z dwójką dzieci i w każdym przypadku się nie mylił. Uratował zdrowie ogromnej ilości dzieci, polecam!

Moje dziecko ma 9miesiecy i juz 5pobytow w szpitalu i za kazdym razem dochodzi do ostrej wymiany zdan.... zarowno z nim jak i z pielegniarkami... mam bardzo zla opinie o nim i pielegniarkach i calym oddziale dzieciecym... niestety jak sobie poscielisz tak sie wyspisz....inaczej mowiac jak cie widza tak cie pisza w jego przypadku to przyslowie sie sprawdza za kazdym razem gdy moje dziecko lezalo wielce o wszystko problem do cholery jasnej zaczynajac od lekarstw to jest szpital o oni musza miec swoj asortyment i zaopatrzeni w lekarstwa a nie zebym ja je kupywala na moj koszt do tego przy kazdym pobycie cos mi ginie a tu paczka chusteczek nawilzonych do pupy dziecka no sorryy przynosze nowa paczke a na drugi dzien mi wmawiaja ze sie skonczyly gdy ja w domu taka paczke mam na 2 tygodnie a tu pieluchy tetrowe gina a to pampersy zabawki moje osobieste za kazdym razem znajduje w czyiś łóżeczkach w rekach innych dzieci ktore co cyckaja a potem moje dziecko wklada do buzi paranoja nikt tego nie pilnuje a potem mi wmawiaja ze to zabawki szpitalne i zas chaja bo to zabawki dla mojego dziecka ktore przynioslam z domu!! a dzisiaj przy wypisze jak wychodzilam z dzieckiem do domu chaja o to ze mi zarabali nakretke z butelki dobrze ze chociaz smoczek mi zostawili skarpetek i pieluchy tez nie dostalam tam w tym szpitalu tak jest....złodzieje nic wiecej...

Uważam ze pan dr jest świetnym specjalista, ma trafne diagnozy i do mojej małej super podejście. Nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby jak Czyni to 3/4 lekarzy w przychodniach. A co najważniejsze zawsze można na niego liczyć, odbiera telefon, doradza,wspiera. Polecam w 100%

Pan doktor jest swietny :) nie zmieniamy na zadnego innego :) dziekujemy za szczegolowe odpowiedzi na nasze wyczerpujace pytania:) bardzo dziekujemy za wszystko :)

Świetny specjalista, zawsze jest pewny swojej diagnozy i trafnie przepisuje leki na dane schorzenie. Chodzę do niego ze swoją 7msc córeczką i zanim nie trafilismy do niego "umęczyliśmy" się strasznie. Zawsze można na niego liczyć- odbiera telefonu( udziela porad)co zrobić, można do niego przyjechąc praktycznie o każdej porze. Jako młoda mama polecam Go w 100%, jest konkretny i godny zaufania!!! lekarz z prawdziwego zdarzenia.

co prawda leczę dziecko w prywatnym gabinecie , ale jestem pod dużym wrażeniem podejścia pana doktora .. spokojnie bada dziecko , osłuchuje dokładnie , świetnie i dokładnie tłumaczy rodzicom przebieg choroby .. gdy trzeba nawet konsultuje a apteką czy dany lek jest dostępny ? cierpliwy i dokładny , pełen profesjonalizm .. dziecko po leczeniu szpitalnym w Chorzowie wyszlo po 3 tygodniach antybiotykó , inhalacji itd. z koszmarnym kaszlem , po 3 dniach podawaniu leku przepisanego przez Doktora Woźniaka dziecko zdrowe .. uważam że to graniczy albo z cudem albo z profesjonalnym podejsciem .. Polecam każdemu ! ;)

Pan Doktor pomaga mojemu synkowi od ponad roku.Każda choroba jest trafnie zdiagnozowana i leczona.Kiedy dziecko było chore,a dr.Wozniak wyjechał na urlop , to w trakcie rozmowy telefonicznej udzielał nam porady i pokierował - bardzo trafnie, na badania.Lekarka w przychodni nie wyznała się co dziecku dolega , a dr. Wozniak -tak.Jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem i darzę Go jako rodzic szacunkiem i zaufaniem.