dr n. med. Franciszek Woźniak

Witam,Pan doktor towarzyszy mojemu synowi od 4 lat,mimo iz pracuje w słuzbie zdrowia i mam zawsze pełny dostęp do podst. opieki nad mojim dzieckiem to zawsze do niego wracam,JEST TO NAJLEPSZY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE jakiego znam a prosze mi wierzyć znam wielu,posiada nadzwyczajną wiedze i ogromne doświadczenie.Inni lekarze przepisują antybiotyki jak cukierki a Pan doktor wtedy kiedy trzeba i zawsze odpowiedni,nie boji się ryzyka i jest zawsze pewny tego co robi,co wynika z Jego długoletniego doświadczenia nad małoletnimi pacjentami przede wszystkim w szpitalu.W tych czasach większość lekarzy pracuje w tylko w przychodni co powoduje ,że ich wiedza jest uboga,polecam z całego serca wszystkim,którzy szukają bezskutecznie pomocy dla swojej pociechy a napewno nie będą żałować.Jeżeli chodzi o oddział pediatrii i pat. noworodka w Świętochłowicach to również jestem pod wielkim wrażeniem,zdyscyplinowany personel pod wodzą Pana doktora który jest ordynatorem,gdyby moje dziecko tam nie trafiło to aż strach pomyśleć co by się mogło stać.Mam do Pana doktora pełne zaufanie wiem, że moge zawsze na Niego liczyć,to jest najważniejsze!

Najlepszy pediatra potrafi rozpoznac każdą chorobę polecam

Najlepszy pediatra potrafi rozpoznac każdą chorobę polecam

Bardzo niekompetentny lekarz. Nie orientuje się na temat stanu swoich podopiecznych a na konkretne pytania odpowiada ogólną wiedzą medyczną. Niestety interes pacjentów też nie wydaje się być dla niego najważniejszy. Bardzo ciężko się z nim dogadać. Właściwie więcej pożytecznych informacji przekazują pielęgniarki. Lekarze w szpitalu też nie wywarli na nas dobrego wrażenia. Nie bardzo poradzili sobie z naszym dzieckiem. Atmosfera w tym szpitalu fatalna (zależało od zmiany, najgorsze były panie plotkary, które obsmarowywały rodziców nie przejmując się że wszystko można było usłyszeć) W tym całym negatywnym komentarzu muszę docenić kilka pielęgniarek, które dbały o dobro mojego dziecka i za to im dziękuję.

Pan Doktor pomaga mojemu synkowi od ponad roku.Każda choroba jest trafnie zdiagnozowana i leczona.Kiedy dziecko było chore,a dr.Wozniak wyjechał na urlop , to w trakcie rozmowy telefonicznej udzielał nam porady i pokierował - bardzo trafnie, na badania.Lekarka w przychodni nie wyznała się co dziecku dolega , a dr. Wozniak -tak.Jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem i darzę Go jako rodzic szacunkiem i zaufaniem.

Ten konował pracuje w szpitalu w Świętochłowicach. Na pataologii napewno, czy noworodka nie jestem pewien. On i jedna piguła na tym oddziale - ostoja wredności tego szpitala. Jak sie do niego idzie na konsultacje w sprawie stanu dziecka to jest jak w multikinie - najpierw reklama (prywatnej przychodni) a potem informacje skąpe bo poco rodzic ma za dużo wiedzieć - itak sie nie zna ! Np usg przezciemiążkowe zalecone z innego szpiata po przeniesieniu - NIE bo bakterie ??? i poleganie na własnym doświadczeniu - czyli wiem lepiej od innych lekarzy bo jestem najlepszy w kraju, ale jak sie mu obieca prywatną wizytę to nagle niema problemu z wykonaniem badań. Jednym słowem - jak macie za mało adrenaliny w życiu i potrzeba wam więcej to jak najbardziej polecam :/

Przeżyłem najgorsze 5 dni mojego życia. Zbyt mało informacji.

Przeżyłem najgorsze 5 dni mojego życia. Zbyt mało informacji.

profesjonalista w swoim zawodzie,moje dziecko uratował 2 razy z bardzo ciężkiego stanu ,dzięki Panu doktorowi moje dziecko żyje i ma się bardzo dobrze,zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie,nie znam lepszego lekarza ,super lekarz i dobry człowiek polecam ,polecam,polecam

profesjonalista w swoim zawodzie,moje dziecko uratował 2 razy
polecam ,polecam,polecam

wątpliwej jakości specjalista nie był w stanie stwierdzić u mojego dziecka zapalenia płuc co jednak nie powstrzymało go od pobrania opłaty za tzw usługę czyli typowy lekarz w tym kraju na państwowym etacie robi się po to, żeby naganiać pacjentów do prywatnych gabinetów i kasować oczywiście bez żadnych skrupułów

Bardzo kompetentny i cierpliwy człowiek. Opiekuje się już drugim naszym synem i zdecydowanie polecam wizyty u niego. Mieliśmy okazję również poznać go w pracy w szpitalu, gdzie wrażenia są bardzo podobne.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, polecam. Choroba wykryta i wyleczona. Pan doktor jest bardzo miły i tłumaczy wszystko.