Filtruj terminy

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam pacjentką P. Doktora w Centrum Onkologii i jestem bardzo zadowolona. Miałam poczucie bezpieczeństwa, co było dla mnie ogromnoe ważne w tej ogromnie stresującej sytuacji. Pan doktor potrafi rozmawiać z pacjentką, odpowiada na wszelkie pytania, informuje o zakresie leczenia. Jest kulturalny i kompetentny. Wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę zdrowia i samych sukcesów. Hanna z Elbląga
Opinia dodana przez: Hanna z Elbląga

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

Wiesława Chmielewska

ginekologiczno-onkologiczny
Osiedlowa 3/51
85-796 Bydgoszcz

Jestem bardzo szczęśliwą pacjentką, ze udało mi się trafić w ręce Pani Dr . Jestem po zabiegu. Lekarz pełen empatii dla pacjenta. Bardzo jestem Pani wdzięczna, za przywrócenie wiary w lekarza - człowieka ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

Urszula Gręźlikowska

Bydgoszcz

Przez ponad 10 lat chodziłam zawsze do tego samego ginekologa, do którego termin miałam dopiero na za tydzień, a pojawiła się infekcja z którą nie mogłam czekać. Wybrałam się zatem pierwszy raz do pani doktor by już zacząć działać. Mówiono, że mój stały ginekolog jest czasem niemiły i ma humory, ale przy tej pani doktor, tamten jest aniołem.Oschła i oziębła"baba". Zadawała masę pytań na które starałam się odpowiadać szczegółowo i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Piotr Nowicki

Bydgoszcz

leekarz uprzejmny usmiechniety ima duzo wsobie cierpliwosci dla pacjenta jest to lekarz prawdziwy iiiii

wspanialy aby takich lekarzy bylo wiecej elzbieta

lekarz Małgorzata Walentowicz-Sadłecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik