Lekarze Tychy

lekarz Beata Wieczorek

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Chociaż cieszko się dostać do pani doktor Beaty wieczorek polecam ja wszystkim rodzicom z góry dziekuje
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Kaczor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Joanna Klimek

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Mariusz Karlik

Pulmonolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
43-100 Tychy

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Godna polecenia w 100%. Ma dobre podejście do pacjentów, Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Maciej Wilk

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

lekarz Mariusz Ślosarczyk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji. Chcę jednak podkreślić, że trudność ...
Opinia dodana przez: Antonina

lek. dent. Aleksandra Peteja-Ćwik

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Bezboleśnie, miło i fachowo moim zdaniem. Polecam. Umawiam się na godzinę i zawsze jest punktualnie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Hoffmann

Internista, Kardiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

lek. dent. Marta Brauntsch

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, spokojna i wyrozumiała. Dzieci bez strachu siadają na fotel. Dziękuję w imieniu Pani małych pacjentów Marceliny,Seweryna,Antoniego.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Joanna Szostok

NZOZ ARIAdent Praktyka Stomatologiczna Barbara Horodeńska
al. Bielska 77
43-100 Tychy

Bardzo polecam! Pani doktor jest fachowa, konkretna i uprzejma. Poświęciła mi dużo czasu dokładnie tłumacząc na czym będzie polegał zabieg. Opiekowała się mną także po zakończeniu zabiegu, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Naprawdę warto!

lekarz Gabriela Czerwińska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor usunęła mi dwa dni temu dwa migdałki podniebne dziś jestem w domu. Pani doktor wykazała się niesamowitym wsparciem podczas zabiegu oraz w dalszym leczeniu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Adam Rus

lek. med. Adam Rus

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Lekarz z powołania. Jest bardzo kontaktowy. Ma czas dla pacjenta. Rozległa wiedza.Potrafi bardzo przystępnie wyjaśnić przyczyny choroby oraz odpowiedzieć na pytania pacjenta. Jest bardzo delikatny w trakcie badań. Z przekonaniem bardzo polecam !!!

mgr Małgorzata Chlebicka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Klub Zdrowie
ul. Edukacji 9
43-100 Tychy

Pani Małgosia prowadziła ze mną zajęcia rehabilitacyjne w szpitalu woj. po zabiegu mastektomii, teraz skorzystałam z gabinetu prywatnego wiedząc do kogo idę i co uzyskam. Jestem bardzo zadowolona a ocena jedynie to potwierdza. Izabela S.

mgr Robert Biernacki

Fizjoterapeuta

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy

Uratował moją córkę przed operacją kręgosłupa, pomimo że lekarze postawili już taką diagnozę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Medycyna estetyczna

HarrisDent
43-100 Tychy

Leczę się u dr Kawki w Harrisdent od kilku lat. Uratowała mi wiele zębów i teraz już się nic nie psuje. Kuba.
Opinia dodana przez: kuba

lekarz Bogusława Olak-Białoń

Internista, Diabetolog

Sienkiewicza 20
43-100 Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Opinia dodana przez: Józef

Jan Stolaronek

Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-100 Tychy

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Artur Niemcewicz

Grota Roweckiego 57
43100 Tychy

Lekarz godny polecenia. Leczy mnie od ponad 20 lat, trafiłem do niego po tym gdy przez niemal rok nosiłem okulary przepisane na złą wadę, "lekarka" uznała, że nie znam liter, a ja ich nie widziałem bo dobierała szkła do złej wady. Pan doktor od razu rozpoznał, że mam trudną wadę bo astygmatyzm mieszany. Pan doktor zawsze w uprzejmy i kompleksowy sposób przeprowadza badanie. Nie wierzy ślepo komputerowemu badaniu tylko zawsze ...
Opinia dodana przez: Kamil