Ginekolog Położnik Kędzierzyn-Koźle

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Super lekarz, uprzejmy, z doswiadczeniem, naprawdę godny polecenia.

Super lekarz, uprzejmy, z doswiadczeniem, naprawdę godny polecenia.

GO-Med
Husarska 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

w gabinecie zostałam załatwiona kompleksowo,USG ginekologiczne,USG piersi,wizyta trwa doś długo,można o wszystko zapytać,rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzi p.doktor są wyczerpujące temat.Gabinet jest dobrze nowocześnie urządzony i wyposażony.

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Witam, w 100% odradzam tego "doktorka", bylam niedawno u NIEGO gdyz zostaly mi inne leki przepisane przez pierwszego lekarza i po przeczytaniu opini na temat tych tabletek postanowilam sie skonsultowac z innym lekarzem, oczywiscie wytlumaczylam sytuacje, ze nawet nie wiem w ktorym tyg jestem bo jest to bardzo wczesna ciaza i ze przeczytalam opinie w INTERNECIE na temat tabletek i byly same zle , uslyszalam slowa "albo pani bd prowadzic ciaze interenetowa albo u ginekologa" czyz w tych czasach to nie jest normalne ze wszystko sprawdzamy w internecie ? Chyba po to on jest, pozniej stwierdzil z gory ze przed ciaza musialam palic bo mam brzydka cere... Co jego to interesuje? Poczulam sie strasznie urazona, kobieta zasluguje na szacunek. Czytam opinie i widze ze tutaj duzo zalezy od jego humorku, a co mnie interesuje jego humorek? Moze ja nastepnym razem tez nie zaplace za wizyte bo nie bede miala hunoru ? Zdecydowanie odradzam, jesli nie chcecie byc potraktowane jak smiec to omijajcie go duzym lukiem, wydaje mi sie ze weterynarz by mnie lepiej potraktowal...!! Nigdy w zyciu wiecej do niego nie pojde, i kazdej kobiecie bede odradzac tego "doktorka" z calorocznym okresem. Pozdrawiam

lekarz Małgorzata Szymczyk

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Garncarska 3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest osoba doktorej chodze od jakis 8 lat I jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z jej uslug, kompetentna, chetna do pomocy, zawsze znajdzie chwile(pomagala mi poprzez konsulta je telefoniczne podczas pierwszej ciazy, na stale mieszkam za granica) Polecam

Opinia dodana przez: natalia

lekarz Ewa Babińska

Ginekolog położnik, Cytolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

47-220 Kędzierzyn-Koźle

pani doktor prowadzila moje 2 ciaze, mam do niej zaufanie jednak denerwowało mnie to, że za usg robione w szpitalu czy wypisywaniu chorobowego brala takie same pieniadze jak za wizyte w gabinecie, w szpitalu interesowala sie mna, odwiedzala, jednak za rozmowe o wakacjach w cieplych krajach z kolezanka w sali podczas cc mialam ochote ja udusic,/ chociaz moze dlatego ze podczas pierwszego cc dr mazik i strzalkowski puscili mi muzyke powazna/, reasumujac jast to dobry lekarz

Jacek Mazur

Poradnia chorób sutka

Kędzierzyn-Koźle

Leczę się już u pana doktora ok.10 lat na początku prywatnie teraz normalnie na NFZ i nigdy nie pokazał mi różnicy w wizycie.Zawsze miły i uprzejmy.Dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki i nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić do innego lekarza.Ufam mu w 100% i poleciłabym każdej kobiecie bez zastanowienia a na pewno kobietom ciężarnym bo żaden inny lekarz nie zajął się mną w ciąży tak jak pan doktor Jacek.

ulica Wiklinowa 16

Przychodnia Specjalistyczna "B-MED" Plus