Lekarze Łańcut

lekarz Katarzyna Kochman

Endokrynolog, Internista

37-100 Łańcut

Polecam bardzo - przez około 5 lat tułałam się po różnych specjalistach endokrynologach, ale to pani doktor postawiła już na pierwszej wizycie wstępną diagnozę a wyniki badań tylko to wszystko potwierdziły. Nastąpiła zmiana leków na inne i wszystko idzie w końcu w dobrym kierunku. Wredni pacjenci narzekają że w dniu wizyty trzeba długo czekać na swoją kolejkę(przeciąga się o3-5 godzin) ale do dobrego specjalisty warto swoje odczekać. Polecam!!!!!!!!! 👍
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jadwiga Rzepka

Internista, Wizyty domowe

Łańcut

Uprzejma. Bardzo dokładna w leczeniu pacjentów.

lekarz Łukasz Białek

37-100 Łańcut

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, uratował mi kolano po innym ortopedzie , również leczy tate i operacje przebiegły pomyślnie . Doktor jest miły, empatyczny i konkretny ! Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Koszteyn

Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o
37-100 Łańcut

Chodzę do pana doktora od 5 lat regularnie i naprawdę bardzo polecam!

lekarz Andrzej Michał Zawadzki

Anestezjolog, Neurolog

rejtana
37-100 Łańcut

wspaniale leczy moje dolegliwości bólowe kręgosłupa - przepuklina międzykręgowa powodująca b. silny ból, świetny specjalista neurolog

lek. dent. Adam Jaworski

gabinet stomatologiczny
37-100 Łańcut

bardzo dobry fachowca i uprzjmy czlowiek,polecam

lekarz Katarzyna Szmulkiewicz

37-100 Łańcut

Polecam Panią Katarzynę z całego serca!!! Trafiłam z polecenia znajomej, która przychodzi do Pani Doktor na wizyty kontrolne. Ja u Pani Katarzyny prowadziłam ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Na każdej wizycie Pani Katarzyna odpowiadała na moje pytania, doradzała, podpowiadała czego unikać, a na co zwrócić uwagę. Nie musiałam szukać odpowiedzi w internecie, tylko spisywałam pytania i zadawałam je podczas wizyt. Uważam, że Pani Katarzyna Szmulkiewicz jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Maria Ozdoba

Choroby zakaźne, Pediatra

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Takich lekarzy jak Pani doktor Maria Ozdoba nie spotyka się. Zawsze życzliwa, serdeczna i pomocna w każdej sytuacji. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Nie szczędzi skierowań na badania oraz potrzebne konsultacje specjalistyczne, niejednokrotnie dzwoni i prosi specjalistów o możliwie najszybszy termin badania. Pani doktor jest godna polecenia.

lekarz Ewa Malawska-Róg

NZOZ Madent
Piłsudskiego 29e
Łańcut

Nie polecam...z uwagi na jakość "obslugi" Wizyty są odwoływane bez uprzedzenia pacjenta; Zero uprzejmości, plomby wypadają jeszcze tego samego dnia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Przemysław Kiełt

37-100 Łańcut

Pan Doktor jest bardzo kompetentny i taktowny, takie mam wrażenia po pierwszej wizycie, szczegółowo wyjaśnia problemy, wspiera i jest bardzo kulturalnym człowiekiem
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Alicja Bożek-Sochacka

Lekarz medycyny pracy, Rehabilitant

Kościuszki 52 F
37-100 Łańcut

Pani Doktor jest Lekarzem i Człowiekiem z ugruntowana wiedzą i doświadczeniem. Pacjent, chory nie jest tylko jednostka chorobową która staje przed Lekarzem. Pani Doktor bada i ocenia pacjenta nie zadając mu dodatkowego bólu.Tak czynią profesjonaliści nie musi 5x badać odruchy kończyn żeby stwierdzić problem.Lekarz nie musi być "cukierkowy" ma być rzeczowy. Polecam Panią Doktor! Pacjentka Jasia

lekarz Marcin Zięba

Neurolog

37-100 Łańcut

Lekarz bardzo profesjonalny, kulturalny, poświęca tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba. Ja bardzo polecam:)
Opinia dodana przez: Małgorzata W.
Na prawdę godny polecenia doktor. Wspaniały człowiek. Godny zaufania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci
Opinia dodana przez: MAłgorzata

lekarz Małgorzata Wajdowicz

37-100 Łańcut

Bardzo fajna ,uprzejmą,mądra, znająca życie Pani doktor cieszę się że trafiłam właśnie na nią moja choroba zostanie ze mną do końca życia ale w zaufaniu do Pani doktor podjęłam się leczenia.Dziękuję za przywrócenie wiary w to że może być lepiej.Każdy się boi ale wiem że nie ma czego.Badajcie się ludzie bo to ratunek życia.

lekarz Tomasz Mac

Chirurg ogólny, USG

Łańcut

Polecam bardzo dobry lekarz. Byłem u pana doktora, żałuję że nie ma go w szpitalu na Lwowskiej w Rzeszowie.
Opinia dodana przez: jan

Mariusz Broniek

Lekarz sądowy

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Tak w skrócie: Dnia 5. 08. 2014 tj wtorek około godziny 19:15 przywiozła mnie dziewczyna ze znajomym do Krotoszyńskiego szpitala. Powód ? rana cięta toporkiem prawej dłoni na wylot. Pielęgniarka pełniąca tego dnia dyżur bez wcześniejszego sprawdzenia stanu zdrowia kazała czekać w kolejce około 2 godziny. Kiedy po 15 min zaczęło mi się robić słabo i palce zaczęły drętwieć poprosiłem ową pielęgniarkę czy lekarz mógłby zobaczyć mój stan. zostałem zbluzgany, ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Konrad Baum

37-100 Łańcut

Polecam!! Pan doktor przebadał mnie bardzo dokładnie, wysłuchał i wdrożył odpowiednie leczenie. 100% na tak.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Paweł Krukowski

37-100 Łańcut

Nie polecam! Przyszłam z bólem i opuchlizną na wskutek kontuzji i usłyszałam, że "nie trzeba było zachodzić w ciążę" (mam 34lata). Następnie mimo tego faktu wypisał mi skierowanie na RTG, którego w ciązy nie mogę wykonać (technicy odesłali mnie z powrotem). NIe przepisał żadnych maści, leków, ani ortezy, nie wytłumaczył co mam uszkodzone ani nie udzielił żadnych wskazówek np.jak chodzić, siadać itp. Inny lekarz wykonał badanie usg - mam naderwane ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz JarosŁaw Bury

Dermatolog, Wenerolog

Szpital - Chirurgia Jednego Dnia Oddział w Łańcucie
Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

świetny dermatolog przepisał skuteczne maśći godny polecenia mily i objaśnił jak dalej z tym postępować bardzo dziękuje !

lekarz Anna Oberc

Przychodnia POZ
Rynek 18
37-100 Łańcut

Wyjątkowo dobre doświadczenie. Pani doktor profesjonalnie usunęła płytki po zabiegu przegrody nosowej. Wizyta przebiegła sprawnie i w dobrej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr