Lekarze Ustroń

lekarz Tadeusz Recman

Lekarz rodzinny

Rodzinna Praktyka Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s. c.
Skoczowska 137
43-450 Ustroń

Pan doktor Recman jest nie tylko doskonałym lekarzem ,ale i dobrym ,wrażliwym człowiekiem co jest szczególnie ważne dla ludzi cierpiących.

lekarz Małgorzata Klimczak

Rehabilitant, Neurolog

Reja 3
43-450 Ustroń

Kompetentna, ciepła, serdeczna Pani Doktor. Poświeca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje. Polecam. Aneta Kozak.

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Prywatny Ośrodek Pomocy Psychologicznej Castel
Folwarczna 44
43-450 Ustroń

Kompetentna, empatyczna, uprzejma. Doskonały diagnosta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, szczególnie początkującym, bowiem wyjaśni istotę choroby i sposób leczenia
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Przybyła

ulica Mickiewicza 14
43-450 Ustroń

Pan doktor poinformował mnie, że kobietom powyżej 60-go roku życia nie robi się cytologii tymczasem inna pani ginekolog poinformowała mnie że w przedziale lat 63-69 występuje najgorsze zagrożenie wystąpienia raka szyjki macicy i jak najbardziej zrobiła mi badanie cytologiczne Nie wiem dla kogo jestem za stara, dla doktora czy dla NFZ który osoby po 60-tce skazuje na stracenie. Nie polecam wizyty u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Aleksandra Tochowicz

Nefrolog

43-450 Ustroń

Jednym słowem wielka porażka ,pani doktor pomimo że ma doczynienia z ludziami schorowanymi jest nie sympatyczna lubi doprowadzać ludzi do stanu depresji

mgr Dalal Mustafa

Psycholog

43-450 Ustroń

Niestety nie polecam. Zamiast skupiać się na moich problemach obecnie, psycholog nieustannie odwoływała się do mojego dzieciństwa, szukając, do czego może się przyczepić. Przez to, oprócz moich obecnych problemów, doszły również "problemy" z przeszłości, które wynajdywała psycholog. Wszystko przez jej bezgraniczną wiarę w psychodynamiczną terapię. Z sesji nie udało mi się wynieść nic pozytywnego.

mgr Anna Knapik

Psycholog

43-450 Ustroń

Kilka lat temu przez krótki okres czasu byłęm pod opieką Pani mgr Knapik. Wydawała się być osobą kompetentną i pełną empatii, mimo to jednak zrezygnowałem, ale tylko dlatego że nie było możliwości zgłaszać się na wizyty częściej niż raz w miesiącu ze względu na dużą liczbę chętnych.

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Szpitalna 11
43-450 Ustroń

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

mgr Marek Knap-Zagóra

Psycholog, Psychoterapeuta

Ustroń

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi. Jego niesamowita wiedza w tym temacie,doswiadczenie,intuicja jak i zaangarzowanie w ratowaniu mojego syna z wiezlow niemieckiego Jugendamtu izolujacego dzieci od rodzicow,uratowala mojego syna z rak tego urzedu dzieciecego. Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna. Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa. Polecam Pana Marka wszystkim Klienten jako najlepszego specjaliste na terenie Polski oraz dla ...
Opinia dodana przez: Dorota Zieminska

mgr Paulina Siedlińska

Psycholog, Psychoterapeuta

43-450 Ustroń

Pani Paulina jest bardzo uzdolnionym, taktownym i życzliwym pacjentom psychologiem. Była moją psychoterapeutką indywidualną w trakcie mojego pobytu w Narcyzie i nie mam żadnych podstaw do narzekania. Co więcej, jestem jej bardzo wdzięczny zwłaszcza za to, że któregoś dnia po zajęciach z własnej i nieprzymuszonej woli zaprosiła mnie do swojego gabinetu, ponieważ zaniepokoiła ją moja odpowiedź na jedno z pytań w kwestionariuszu objawowym. Ponadto podczas sesji grupowych stawiała trafne hipotezy ...

dr n. med. Bogna Gabrylewicz

Kardiolog

43-450 Ustroń

Bardzo miła kompetentną osoba ,Świetny lekarz jeżdżę do pani Doktor już jakiś czas i od zawału pod opieką Pani Doktor niemam żadnych poważnych problemów
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Dorota, Kacperska

Psychiatra

43-450 Ustroń

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą, która potrafi odpowiednio wykorzystac! Niewielu jest takich!Pozytywne podejscie do pacjenta dobrze wytłumaczone zalecenia, szybko postawiona diagnoza. Recepty częściowo refundowane.

lekarz Jacek Niwiński

Psychiatra

43-450 Ustroń

Pierwsze wrażenie było odpychajace trafiłam do dr po bardzo trudnym doswiadczeniu które było dla mnie wstrząsem i panika. Wywołało u mnie napady leku i paniki - moje dotychczasowe życie było dosłownie sparaliżowane. Nie mogłam jesc i spać ani wychodzić do ludzi.....Doktor był służbista i fomalista jak jednak dobrał odpowiednie leki które pozwoliły mi na powrót do normalnego funkcjonowania zalecił także terapię w Narcyzie -zgodziłam się i postępowałam wg zaleceń lekarza. ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Piotr Mikusz

Sanatorium Uzdrowiskowe "Róża"
Szpitalna 1
43-450 Ustroń

Trafiliśmy do Pana Doktora Mikusz z tygodniowym niemowlakiem. Pan Doktor zdiagnozował obustronne zwichnięcie stawów biodrowych i zalecił noszenie szyny koszli. Chciałam potwierdzić diagnozę Pana Doktora i pojechaliśmy na konsultację do Prof. Czubak. U Pana prof. okazało się że diagnoza była błędna i dziecko nie wymaga szyny! Zdecydowanie odradzam tego doktora.
Opinia dodana przez: katarzyna

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Internista, Kardiolog

43-450 Ustroń

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Andrzej Banasik

Reumatolog

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny im. Gen. Jerzego Ziętka
ulica Szpitalna 11
43-450 Ustroń

Uważam że dr Banasik to lekarz bardzo konkretny i skuteczny. Niestety, choroby typu toczeń lub RZS to nie przelewki i tutaj nie ma czasu na rozczulanie się. Lekarz uświadamia pacjentowi bardzo dosadnie powagę sytuacji, co w naszym przypadku było jak najbardziej potrzebne. Stara się pomóc, pyta innych lekarzy w szpitalu i poza, konsultuje się, szuka najbardziej skutecznych rozwiązań dla danego przypadku, rozważnie dobiera leki. Potrafi nawet kilka razy w ciągu ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Cięgiel-Tochaczek

43-450 Ustroń

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła przepisała rehabilitacji na krtań. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bożena Ondraszek-Chamela

Elvita NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe
Zdrojowa 5
43-450 Ustroń

Lekarka niegrzeczna, opryskliwa nie podejmuje dyskusji. Rutyna sprawia, że nie liczy się z opinią i potrzebami pacjenta.

dr n. med. Andrzej Darmoliński

Neurochirurg, Neurolog

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
Stawowa 2A
43-450 Ustroń

Widzę, że mój komentarz zniknął, więc napiszę go jeszcze raz i będę sprawdzał czy wisi i odpowiednio informuje pacjentów na temat doktora i jego prostackiego i chamskiego zachowania oraz podejścia do pacjentów. Może sobie pan zgłaszać, będę regularnie odwiedzał tę stronę i dodawał informacje na temat mojej konsultacji. Całe szczęście, że miała ona miejsce przez telefon, bo lekarz jest mówiąc wprost odpowiednikiem rodzajów zachowań, które wymieniłem - prostackiego i chamskiego ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krzysztof Kubicius

Bładnicka 10
43-450 Ustroń

Lekarz w zasadzie nie zrobił żadnego wywiadu z pacjentem ,po pokazaniu z daleka znamiona od razu kazał się położyć żeby go usunąć .Zero zainteresowania pacjentem ,na wszystkie pytania odpowiadał niechętnie choć sam po zabiegu powinien poinformować co robić dalej.Nie polecam .