Ginekolog Jelenia Góra

Jelenia Góra

Gdybym mogła, to dałabym 6+ :) Najlepsza z najlepszych!! :) Moją pierwszą ciążę (zagrożoną) p. Bożena poprowadziła wspaniale. Polecam, polecam, polecam!!!

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie namawiam do badań prenatalnych dla własnego komfortu psychicznego i zdrowia waszego dziecka.A jako lekarza polecam Pana Karola Bielasika!

Opinia dodana przez: Irena26 irendziergas

pl. Piastowski 34 lok. 5
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza! Pani Doktor jest laureatką plebiscytu "Lekarz przyjacielem kobiety" organizowanego przez Twój Styl- to mówi samo za siebie !!

Opinia dodana przez: Aleksandra

Jelenia Góra

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.

lekarz Ewa Juncewicz

USG, Ginekolog położnik

Jelenia Góra

naprawde lekarz godny polecenia! pomaga w trudnych sytuacjach, nie odsyla do kogos innego jak jest problem. kochana kobieta naprawde!

Opinia dodana przez: Ewa

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

Świetny specjalista, kompetentny i rzeczowy. Zdrowie pacjentek stawia na pierwszym miejscu, polecam każdej kobiecie

dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

usg genetyczne
sudecka 31 oficyna
Jelenia Góra

U doktora Bielasika korzystałam z badań prenatalnych i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu pacjentką, dobrze tłumaczy i fachowo podchodzi do każdej z nas z osobna, dodatkowo jest uprzejmy i miły. Naprawdę godny polecenia ! :-)

Opinia dodana przez: Kamila

Studencka 11 / 1
Jelenia Góra

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela któremu mogę powiedzieć co mnie nie pokoji polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa 26

Miłosza 26
58-560 Jelenia Góra

Pan Doktor to wspaniały, kompetentny, rzeczowy i konkretny człowiek.Ja dzięki niemu zaszłam w ciąże którą prowadzi...kiedy trafiłam do szpitala objął opieką i interesował sie na każdym kroku, każdy lekarz powinien taki właśnie być!!!Bardzo ale to bardzo polecam Doktora Kunkiewicza.

Karkonoskie Centrum Medyczne

58-500 Jelenia Góra

Zostalam fachowo przyjeta i na kazde moje pytanie uzyskalam przejrzysta odpowiedz.Z czystym sumieniem moge polecic Pania doktor,nawet mojej corce ja polecilam.

Opinia dodana przez: Zofia